Deze TCL 75MQLED75L QD-Mini LED (2026) combineert een verbluffende QD-Mini LED-achtergrondverlichting met een 4K HVA-paneel, 144 Hz verversingssnelheid en een helderheid tot 1000 nits voor een indrukwekkende kijkervaring met diepe contrasten en vloeiende actie.
De TCL 75MQLED75L QD-Mini LED (2026) maakt gebruik van duizenden kleine LED's die in honderden dimming zones zijn verdeeld, waardoor elk deel van het beeld afzonderlijk wordt verlicht. Dit levert diepere zwarttinten en helderdere highlights op, wat resulteert in een rijk contrast met veel detail in elke scène, of je nu een donkere film of een zonnig landschap bekijkt.
De ('TCL MINI LED 75MQLED75L (2026) QLED televisie') biedt een indrukwekkende 4K 144Hz verversingssnelheid die motion blur elimineert en extreem vloeiende beelden levert, ideaal voor snelle sportactie en gaming. Met een HDR-helderheid tot 1000 nits en het HVA-paneel blijven kleuren levendig en details zichtbaar, zelfs in fel verlichte ruimtes, voor een natuurlijk en realistisch beeld.
Met de TCL Game Master-functie op de TCL 75MQLED75L QD-Mini LED (2026) geniet je van een geoptimaliseerde gamingervaring met lage input-lag en snelle toegang tot instellingen via de Game Bar. Daarnaast biedt Google TV toegang tot al je streamingdiensten en apps, terwijl Google Assistant eenvoudige spraakbediening mogelijk maakt voor een complete en slimme thuisbioscoop.
Belangrijkste specificaties | |
| Type | Mini LED |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Beelddiagonaal | 75 inch (189 cm) |
| Beeldkwaliteit | 4K Ultra HD |
Algemeen | |
| Bediening via app | Ja |
| Geschikt voor Smarthome | Ja |
| Type televisie | Mini LED |
| Introductiejaar | 2026 |
| Softwareupdates fabrikant | Langer dan 5 jaar na introductiedatum |
| Introductiemaand | Mei |
| Typenummer | 75MQLED75L |
Beeld | |
| Beelddiagonaal | 75 inch (189 cm) |
| Beeldkwaliteit | Ultra HD (4K) |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Type HDR ondersteuning | Dolby Vision, HDR10, HDR10+, HLG |
| Anti reflecterend scherm | Nee |
| Schermdiagonaal | 75 inch |
| Ambilight | Nee |
| Soort tuner | DVB-C, DVB-S, DVB-T |
| Adaptieve synchronisatie | AMD Freesync Premium Pro |
| 3D | Nee |
| Beeldfrequentie | 144 Hz |
| Smart TV | Ja |
| Smart TV platform | Google TV |
Audio | |
| Ingebouwde subwoofer | Ja |
| Soundbar stand | Nee |
| Synchroon Geluid TV en Soundbar | Hi-Concerto |
Bediening | |
| Gaming Mode | Ja |
| Bediening | Afstandsbediening |
| Sleeptimer | Ja |
Aansluitingen | |
| Bluetooth | Ja |
| Aantal HDMI aansluitingen | 4 |
| Ethernet-LAN aansluiting | Ja |
| WiFi | Ja |
| Aantal USB 3.0 aansluitingen | 1 |
| HDMI | 2.1 |
| Externe aansluitbox | Nee |
| CI/CI+ aansluiting | Ja |
Design | |
| Basiskleur | Zwart |
Connectiviteit | |
| Smarthome compatibiliteit | Amazon Alexa, Apple Airplay 2, Google Assistent |
| Beschikbare Apps | Apple TV +, Disney+, Netflix, Prime Video, Spotify, Youtube |
| Webbrowser | Nee |
| Chromecast functie | Ja |
Specificaties | |
| Draaibare voet | Nee |
Prestaties en verbruik | |
| Energieverbruik per 1000 uur | 107 kWh |
| Energieverbruik HDR per 1000 uur | 238 kWh |
Afmetingen en gewicht | |
| Hoogte zonder standaard | 96 cm |
| Breedte zonder standaard | 167 cm |
| Diepte zonder standaard | 5.7 cm |
| Gewicht zonder standaard | 23 kg |
| Hoogte met standaard | 99 cm |
| Breedte met standaard | 167 cm |
| Diepte met standaard | 36.9 cm |
| Gewicht met standaard | 24.9 kg |
| VESA wandmontage | 300 x 300 |
Versterker | |
| Totaal uitgangsvermogen (RMS) | 40 W |
Fysieke eigenschappen | |
| Energielabel | E |
| EAN nummer | 5901292531539 |
| Gewicht | 24.90kg |
| Afmeting (HxBxD) | 99.00cm x 167.00cm x 36.90cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van deze TCL MINI LED 75MQLED75L (2026) QLED televisie wordt door ons verzorgd. Electro World Offermans is een erkende verdeler van TCL. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
TCL legt de nadruk op uitstekende klantenservice, zelfs na de aankoop. Daarom zijn zowel wij als de fabrikant beschikbaar van maandag tot en met vrijdag, van 09:00 tot 17:00 uur, om al uw vragen over TCL producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de TCL fabrieksgarantie. U heeft 2 jaar fabrieksgarantie op uw TCL 75MQLED75L QD-Mini LED (2026) televisie. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Op 6 mei 2026 is de cloud-ondersteuning voor de populaire Bose SoundTouch speakers en soundbars definitief gestopt. We leggen uit wat er verandert en welke alternatieven er zijn...
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..