Deze TCL 55QLED810L QLED (2026) combineert een scherp 4K QLED-scherm met een vloeiende 144 Hz verversingssnelheid, slimme Google TV-functionaliteit en uitgebreide HDR-ondersteuning voor een meeslepende kijkervaring in elke woonkamer.
De TCL QLED 55QLED810L (2026) levert een 4K Ultra HD-resolutie van 3840 x 2160 pixels, versterkt door QLED-technologie die kleuren intenser en realistischer maakt. De 144 Hz verversingssnelheid zorgt ervoor dat snelle actie, zoals bij sportwedstrijden of actiefilms, haarscherp en zonder haperingen in beeld komt, wat het kijkcomfort aanzienlijk verhoogt.
Met Google TV aan boord van de TCL 55QLED810L QLED (2026) krijg je een overzichtelijk startscherm met persoonlijke aanbevelingen voor films, series en apps. Je schakelt moeiteloos tussen streamingdiensten zoals Netflix en Disney+, zonder dat je een aparte mediaspeler nodig hebt, wat het dagelijks gebruik eenvoudig en intuïtief maakt.
De HDR-ondersteuning op deze televisie brengt meer diepte in beeld door lichte en donkere delen beter van elkaar te scheiden, waardoor details in schaduwrijke scènes beter zichtbaar worden. Daarnaast bieden de vier HDMI-poorten voldoende ruimte om een spelcomputer, soundbar en decoder tegelijk aan te sluiten, wat de veelzijdigheid in de woonkamer vergroot.
Belangrijkste specificaties | |
| Type | QLED TV |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Beelddiagonaal | 55 inch (140 cm) |
| Beeldkwaliteit | 4K Ultra HD |
Algemeen | |
| Bediening via app | Ja |
| Geschikt voor Smarthome | Ja |
| Type televisie | QLED TV |
| Introductiejaar | 2026 |
| Typenummer | 55QLED810L |
Beeld | |
| Beelddiagonaal | 55 inch (140 cm) |
| Beeldkwaliteit | Ultra HD (4K) |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Type HDR ondersteuning | Dolby Vision, HDR10, HDR10+, HLG |
| Schermdiagonaal | 55 inch |
| Ambilight | Nee |
| Soort tuner | Analoog, DVB-C, DVB-S, DVB-T |
| Adaptieve synchronisatie | AMD Freesync |
| 3D | Nee |
| Display technologie | QLED |
| Beeldfrequentie | 144 Hz |
| Smart TV | Ja |
| Smart TV platform | Google TV |
Audio | |
| Audio Techniek | Dolby Atmos |
| Ingebouwde subwoofer | Nee |
| Soundbar stand | Nee |
| Synchroon Geluid TV en Soundbar | Nee |
Bediening | |
| Gaming Mode | Ja |
| Sleeptimer | Ja |
Aansluitingen | |
| Bluetooth | Ja |
| Aantal HDMI aansluitingen | 4 |
| Ethernet-LAN aansluiting | Ja |
| WiFi | Ja |
| Aantal USB 3.0 aansluitingen | 1 |
| HDMI | 2.1 |
| Externe aansluitbox | Nee |
| CI/CI+ aansluiting | Ja |
Design | |
| Basiskleur | Zwart |
Connectiviteit | |
| Smarthome compatibiliteit | Amazon Alexa, Apple Homekit (Siri), Google Assistent |
| Beschikbare Apps | Apple TV +, Disney+, Netflix, Prime Video, Spotify, Youtube |
| Webbrowser | Ja |
| Chromecast functie | Ja |
Specificaties | |
| Draaibare voet | Nee |
Prestaties en verbruik | |
| Energieverbruik per 1000 uur | 70 kWh |
| Energieverbruik HDR per 1000 uur | 140 kWh |
Afmetingen en gewicht | |
| Hoogte zonder standaard | 70.8 cm |
| Breedte zonder standaard | 122.4 cm |
| Diepte zonder standaard | 6.95 cm |
| Gewicht zonder standaard | 11 kg |
| Hoogte met standaard | 77 cm |
| Breedte met standaard | 122.4 cm |
| Diepte met standaard | 29.2 cm |
| Gewicht met standaard | 11.3 kg |
| VESA wandmontage | 300 x 300 |
Versterker | |
| Totaal uitgangsvermogen (RMS) | 30 W |
Fysieke eigenschappen | |
| Energielabel | F |
| EAN nummer | 5901292531317 |
| Gewicht | 11.30kg |
| Afmeting (HxBxD) | 77.00cm x 122.40cm x 29.20cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van deze TCL QLED 55QLED810L (2026) QLED televisie wordt door ons verzorgd. Electro World Offermans is een erkende verdeler van TCL. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
TCL legt de nadruk op uitstekende klantenservice, zelfs na de aankoop. Daarom zijn zowel wij als de fabrikant beschikbaar van maandag tot en met vrijdag, van 09:00 tot 17:00 uur, om al uw vragen over TCL producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de TCL fabrieksgarantie. U heeft 2 jaar fabrieksgarantie op uw TCL 55QLED810L QLED (2026) televisie. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Op 6 mei 2026 is de cloud-ondersteuning voor de populaire Bose SoundTouch speakers en soundbars definitief gestopt. We leggen uit wat er verandert en welke alternatieven er zijn...
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..