    Deze Sony Bravia XR-50X94S is een 50 inch (127 cm) 4K Full Array LED TV. Voor dit formaat TV raden we een kijkafstand tussen de 152 en 216 cm aan.
    Door de XR Cognitive Processor in deze TV wordt het beeld constant geoptimaliseerd op basis van cognitieve intelligentie en XR Contrast Booster 10 zorgt voor prachtige contrasten. Deze TV heeft 100Hz voor vloeiende weergave van snelle beelden en Full Array-achtergrondverlichting voor mooie weergave van donkere beelden. Een sensor zorgt ervoor dat beeld en geluid worden aangepast aan de omgeving. Bij veel licht in de kamer wordt de helderheid bijvoorbeeld verhoogd. Met Acoustic Multi Audio lijkt het geluid uit het scherm te komen en de actie op het scherm te volgen.
    Specificaties
    Sony XR-50X94S LED televisie
    Belangrijkste specificaties
    Beelddiagonaal 55 inch (140 cm)