    Sony K65S39B-CEI LED televisie
    Belangrijkste specificaties
    Type LED TV
    Beelddiagonaal 65 inch (165 cm)
    Beeldkwaliteit 4K Ultra HD
    Algemeen
    Geschikt voor Smarthome Ja
    Type televisie LED TV
    Introductiejaar 2025
    Beeld
    Beeldkwaliteit Ultra HD (4K)
    HDR ondersteuning Ja
    Type HDR ondersteuning Dolby Vision, HDR10, HLG
    Anti reflecterend scherm Nee
    Schermdiagonaal 65 inch
    Ambilight Nee
    Soort tuner DVB-C, DVB-S, DVB-T
    Adaptieve synchronisatie Nee
    Display technologie LED
    Beeldfrequentie 50 Hz
    Smart TV Ja
    Smart TV platform Google TV
    Audio
    Ingebouwde subwoofer Nee
    Soundbar stand Nee
    Bediening
    Gaming Mode Ja
    Bediening Afstandsbediening
    Sleeptimer Ja
    Aansluitingen
    Bluetooth Ja
    Aantal HDMI aansluitingen 4
    Ethernet-LAN aansluiting Ja
    WiFi Ja
    Aantal USB 2.0 aansluitingen 2
    HDMI 2.1
    Design
    Basiskleur Zwart
    Connectiviteit
    Smarthome compatibiliteit   Apple Airplay 2
    Beschikbare Apps Apple TV +, Disney+, Netflix, Prime Video, Spotify, Youtube
    Webbrowser Ja
    Chromecast functie Ja
    Specificaties
    Draaibare voet Nee
    Prestaties en verbruik
    Energieverbruik per 1000 uur 93 kWh
    Afmetingen en gewicht
    Hoogte zonder standaard 83.6 cm
    Breedte zonder standaard 145.2 cm
    Diepte zonder standaard 7.2 cm
    Gewicht zonder standaard 22.1 kg
    Hoogte met standaard 90.9 cm
    Breedte met standaard 145.2 cm
    Diepte met standaard 33.4 cm
    Gewicht met standaard 22.4 kg
    VESA wandmontage 300 x 300
    Versterker
    Totaal uitgangsvermogen (RMS) 20 W
    Fysieke eigenschappen
    Energielabel E
    EAN nummer 4548736167841
    Afmeting (HxBxD) 83.60cm x 145.20cm x 7.20cm
    Documenten
    File Size
    Energielabel
    CDN   Bestandstype: pdf
    EU Datablad
    CDN   Bestandstype: pdf
    Handleiding
    Bestellen
    Service
    De service- en garantieafhandeling van deze Sony 65" BRAVIA 3 - 4K (2025) LED televisie wordt door ons verzorgd. Electro World Offermans is een erkende verdeler van Sony. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.