Indien op voorraad bij leverancier
Indien op voorraad bij leverancier
Met de SMEG SI2B22641D Musa haalt u een stijlvolle en uiterst functionele inductie kookplaat in huis die uw kookervaring naar een hoger niveau tilt. Deze kookplaat combineert een verfijnd zwart glasoppervlak met geavanceerde technologieën zoals de Bridge Flexible Zone, waarmee u twee aangrenzende zones kunt samenvoegen tot een groot kookoppervlak van 3 kW, ideaal voor grote pannen of grills. Dankzij de Eco-Logic Advance functie optimaliseert u het energieverbruik vanaf 2,4 kW in stappen van 0,1 kW, wat zorgt voor maximale efficiëntie en lagere kosten. De intuïtieve Duoslide-touchscreen bediening biedt per zone een eigen schuifregelaar, waardoor u de temperatuur nauwkeurig kunt regelen. Bovendien is de installatie eenvoudig dankzij de compatibiliteit met standaard uitsparingen voor gaskookplaten, waardoor u zonder aanpassingen kunt overstappen.
De Bridge Flexible Zone van de ('Smeg SI2B22641D Zwart inductie kookplaat') stelt u in staat om twee aangrenzende kookzones te combineren tot één groot oppervlak van 3 kW. Dit werkt door een geïntegreerde brugfunctie die de zones naadloos laat samenwerken, wat resulteert in een gelijkmatige warmteverdeling. U profiteert van maximale flexibiliteit, bijvoorbeeld voor het gebruik van ovale pannen, grills of grote braadpannen, waardoor u meer bewegingsvrijheid heeft tijdens het bereiden van uitgebreide gerechten.
Met de Eco-Logic Advance technologie van de ('Smeg SI2B22641D Musa inductie kookplaat') kunt u het energieverbruik nauwkeurig beperken vanaf 2,4 kW, met aanpassingen in stappen van 0,1 kW. Dit systeem werkt door de stroomtoevoer intelligent te reguleren, zodat u alleen de energie gebruikt die nodig is voor uw kookproces. Het voordeel voor u is een aanzienlijke energiebesparing zonder in te leveren op kookprestaties, wat bijdraagt aan een lagere energierekening en een duurzamere keuken.
Het Duoslide-touchscreen van de SMEG SI2B22641D Musa biedt per kookzone een eigen schuifregelaar, waarmee u de temperatuur eenvoudig en intuïtief kunt instellen. Deze aanraakbediening reageert direct op uw vingerbewegingen, wat zorgt voor een precieze regeling van de negen vermogensniveaus. Daarnaast is er een Boost-functie die het vermogen tijdelijk verhoogt voor snel koken, zoals water aan de kook brengen. Dit combineert gebruiksgemak met optimale kookprestaties, zodat u tijd bespaart en meer controle heeft.
| Type | Inductie |
|---|---|
| Kookzones | 4 |
| Flexibele kookzones | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Geschikt voor Smarthome | N.v.t. |
|---|---|
| Plaatsing apparaat | Inbouw |
| Type kookplaat | Inductie |
| Typenummer | SI2B22641D |
| Materiaal kookplaat | Glas |
|---|---|
| Kookplaat randen | Geslepen |
| Met wokbrander | Nee |
|---|
| Bediening | Touchscreen |
|---|
| Aansluitwaarde | 7200 W |
|---|
| Basiskleur | Zwart |
|---|
| Aantal kookzones | 4 |
|---|---|
| Timer | Ja |
| Nisbreedte | 56 cm |
|---|
| Indicator restwarmte | Ja |
|---|---|
| Kinderbeveiliging | Ja |
| Met afdekplaat kookplaat | Nee |
|---|
| EAN nummer | 8017709357665 |
|---|---|
| Gewicht | 7.90kg |
| Afmeting (HxBxD) | 5.60cm x 60.00cm x 51.50cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van de Smeg SI2B22641D Zwart wordt door ons verzorgd. Electro World Offermans is erkende dealer van Smeg. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Smeg hecht grote waarden aan goede dienstverlening, ook na uw aankoop. Daarom staan zowel wij als Smeg elke werkdag van 09:00 tot 17:00 uur klaar om al uw vragen overSmeg producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Smeg fabrieksgarantie. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur, meldcode en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Op 6 mei 2026 is de cloud-ondersteuning voor de populaire Bose SoundTouch speakers en soundbars definitief gestopt. We leggen uit wat er verandert en welke alternatieven er zijn...
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..