Deze Smeg COF01RDEU vrijstaande stoomoven combineert iconisch retro design met geavanceerde combi-stoomtechnologie, biedt uitzonderlijke veelzijdigheid met tien kookfuncties en garandeert perfecte resultaten via intuïtieve bediening en voorgeprogrammeerde recepten voor elke thuiskok.
De geavanceerde Pure+ technologie mengt precies gedoseerde stoom met traditionele convectiewarmte, wat zorgt voor een gelijkmatige en efficiënte warmteverdeling in de oven. Dit technische principe behoudt optimaal de natuurlijke smaken, vitamines en sappigheid van ingrediënten, waardoor elke maaltijd zowel gezonder als smaakvoller wordt zonder dat u concessies hoeft te doen aan textuur of kleur.
Het revolutionaire Galileo Multicooking Systeem regelt de luchtstroom dynamisch via meerdere niveaus en combineert dit intelligent met stoomfuncties. Deze geavanceerde werking stelt u in staat om verschillende gerechten gelijktijdig te bereiden zonder smaakoverdracht, wat het gebruiksgemak en de efficiëntie in de keuken aanzienlijk verhoogt en perfecte resultaten oplevert voor zowel een luchtige cake als een malse zalmfilet.
Met tien multifunctionele programma's, waaronder stomen, bakken, grillen en airfryen, vervangt deze oven meerdere apparaten. De intuïtieve bediening via het display en de My SMEG Assistant-app biedt uitgebreide controle en begeleiding, waardoor zowel beginners als ervaren koks met vertrouwen kunnen experimenteren en genieten van een consistente kookprestatie bij elke gebruikerssessie.
Beknopte specificaties | |
| Type | Combi-stoomoven |
|---|---|
| Vermogen | 1800 W |
| Kleur | Rood |
Algemeen | |
| Bouwvorm | Vrijstaand |
| Type oven | Combi-stoomoven |
Eigenschappen | |
| Netto inhoud totaal | 30 liter |
Programma's en functies | |
| Hetelucht | Ja |
| Aantal programma's | 10 |
| Ontdooifunctie | Ja |
| Magnetron | Nee |
| Soort programma's | Grill |
| Stoomfunctie | Ja |
Comfort | |
| Binnenverlichting | Ja |
Bediening | |
| Bediening | Draaiknoppen |
| Display | Ja |
Aansluiting | |
| Aansluitwaarde | 1800 W |
| Lengte aansluitsnoer | 1 meter |
Technisch | |
| Minimale temperatuur | 40 ºC |
| Maximale temperatuur | 230 ºC |
Design | |
| Basiskleur | Rood |
Specificaties | |
| Maximale grillvermogen | 900 W |
| Timer | Ja |
Zekerheid | |
| Kinderbeveiliging | Ja |
Fysieke eigenschappen | |
| EAN nummer | 8017709333867 |
| Gewicht | 17.50kg |
| Afmeting (HxBxD) | 40.00cm x 50.00cm x 51.00cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van de Smeg COF01RDEU Rood wordt door ons verzorgd. Electro World Offermans is erkende dealer van Smeg. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Smeg hecht grote waarden aan goede dienstverlening, ook na uw aankoop. Daarom staan zowel wij als Smeg elke werkdag van 09:00 tot 17:00 uur klaar om al uw vragen overSmeg producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Smeg fabrieksgarantie. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur, meldcode en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..
Er bestaan heel veel mythes over wat nu gezond eten en drinken is. Deze mythes zijn wijdverspreid en overal op internet te vinden, maar kloppen ze wel? Wij hebben een aantal bekende mythes uitgekozen,..