Indien op voorraad bij leverancier
Indien op voorraad bij leverancier
Deze Siemens WZ20400 verbindingsset voor droger en wasmachine met plateau biedt een veilige stapeloplossing die ruimte bespaart, is voorzien van een handig uitschuifbaar plateau en is speciaal ontworpen voor het stabiel monteren van een droger op grotere wasmachines met een diepte van meer dan 55 centimeter, zodat u optimaal gebruik kunt maken van de beschikbare vloeroppervlakte in uw wasruimte.
De robuuste verbindingsset zorgt voor een stabiele en trillingsvrije verbinding tussen uw wasmachine en droger, waardoor beide apparaten stevig op elkaar gemonteerd worden en u zich geen zorgen hoeft te maken over veiligheidsrisico's in uw huis.
Door de droger verticaal op de wasmachine te plaatsen, bespaart u aanzienlijk vloeroppervlak. Dit ontwerp is perfect voor kleinere utility rooms of keukens, waar elke centimeter telt en u toch de volledige wasfaciliteit binnen handbereik wilt houden.
Het geïntegreerde plateau schuift soepel uit en fungeert als een extra werkblad bij het sorteren van was of het uitladen van de machine. Dit praktische element voegt directe gebruikersgemak toe aan de stapeloplossing en maakt de dagelijkse wasroutine een stuk eenvoudiger.
Beknopte specificaties | |
| Type accessoire | Verbindingsset |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Bedoeld voor | Wasdroger, Wasmachine |
Design | |
| Basiskleur | Wit |
Accessoire eigenschappen | |
| Merkcompatibiliteit | Siemens |
| Compatibele producten | Siemens wasdrogers, Siemens wasmachines |
Maten en gewicht | |
| Hoogte | 42 mm |
| Breedte | 596 mm |
| Diepte | 574 mm |
| Breedte inclusief verpakking | 675 mm |
| Bruto gewicht | 5.600 kg |
| Diepte inclusief verpakking | 690 mm |
| Hoogte inclusief verpakking | 57 mm |
Fysieke eigenschappen | |
| EAN nummer | 4242003569993 |
| Gewicht | 4.20kg |
| Afmeting (HxBxD) | 4.20cm x 59.60cm x 57.40cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
Controleer voordat u dit product besteld goed of deze Siemens WZ20400 geschikt is voor uw machine. Bij twijfel kunt u altijd vrijblijvend contact met ons op nemen. Wij helpen u graag verder.
De service- en garantieafhandeling van de Siemens WZ20400 wordt volledig door ons verzorgd. Wij zijn geautoriseerd servicepantner van Siemens. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Siemens hecht grote waarden aan goede dienstverlening, ook na uw aankoop. Daarom staan zowel wij als de Siemens Service- Informatielijn elke werkdag van 09:00 tot 17:00 uur klaar om al uw vragen over Siemens producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Siemens Home-Service. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur, meldcode en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..
Er bestaan heel veel mythes over wat nu gezond eten en drinken is. Deze mythes zijn wijdverspreid en overal op internet te vinden, maar kloppen ze wel? Wij hebben een aantal bekende mythes uitgekozen,..