Indien op voorraad bij leverancier
Indien op voorraad bij leverancier
Deze Siemens TZ800Z1 schoonmaakcartridge garandeert een grondige, moeiteloze reiniging voor een puur aroma, verlengt de levensduur van uw apparaat en is speciaal geoptimaliseerd voor een perfecte pasvorm in Siemens volautomatische machines.
De cartridge is technisch ontworpen voor de automatische reinigingscycli van Siemens machines, waarbij deze koffievetten en restanten in de zetgroep oplost, wat resulteert in een consistent puur aroma voor elke kop koffie zonder handmatig onderhoud.
Door de intensieve reiniging van interne componenten te verzorgen, voorkomt deze originele cartridge opbouw en slijtage, wat direct bijdraagt aan een aanzienlijk langere en betrouwbaardere levensduur van uw waardevolle volautomatische espressomachine.
Deze cartridge is speciaal ontwikkeld voor een naadloze integratie met Siemens EQ.900 Plus series, waardoor de reinigingsprocedure volledig geautomatiseerd en moeiteloos verloopt en altijd de juiste dosering en werking voor optimale resultaten garandeert.
Beknopte specificaties | |
| Type accessoire | Schoonmaakcartridge |
|---|---|
| Kleur | Zwart, Wit, Groen |
| Bedoeld voor | Coffee |
Design | |
| Basiskleur | Zwart, Wit, Groen |
Accessoire eigenschappen | |
| Merkcompatibiliteit | Siemens |
| Compatibele producten | Siemens koffiemachines |
Maten en gewicht | |
| Hoogte | 89 mm |
| Breedte | 29 mm |
| Diepte | 80 mm |
| Breedte inclusief verpakking | 100 mm |
| Bruto gewicht | 0.120 kg |
| Diepte inclusief verpakking | 110 mm |
| Hoogte inclusief verpakking | 45 mm |
Fysieke eigenschappen | |
| EAN nummer | 4242003940624 |
| Gewicht | 0.10kg |
| Afmeting (HxBxD) | 8,922.00cm x 2,919.00cm x 8,010.00cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
Controleer voordat u dit product besteld goed of deze Siemens TZ800Z1 geschikt is voor uw machine. Bij twijfel kunt u altijd vrijblijvend contact met ons op nemen. Wij helpen u graag verder.
De service- en garantieafhandeling van de Siemens TZ800Z1 wordt volledig door ons verzorgd. Wij zijn geautoriseerd servicepantner van Siemens. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Siemens hecht grote waarden aan goede dienstverlening, ook na uw aankoop. Daarom staan zowel wij als de Siemens Service- Informatielijn elke werkdag van 09:00 tot 17:00 uur klaar om al uw vragen over Siemens producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Siemens Home-Service. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur, meldcode en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..
Er bestaan heel veel mythes over wat nu gezond eten en drinken is. Deze mythes zijn wijdverspreid en overal op internet te vinden, maar kloppen ze wel? Wij hebben een aantal bekende mythes uitgekozen,..