Siemens TZ80002A ontkalkingstabletten voor volautomatische koffiemachines - EQ serie
Indien op voorraad bij leverancier
Deze Siemens TZ80002A ontkalkingstabletten bieden een complete 2-in-1 reiniging door kalkaanslag grondig te verwijderen en tegelijkertijd uw machine intern te beschermen tegen corrosie, speciaal ontwikkeld voor het behoud van het volle koffiearoma en voor een aanzienlijk langere levensduur van uw volautomatische Siemens koffiemachine.
De tabletten combineren een actief ontkalkingsmiddel met een corrosieremmer. Deze technische synergie zorgt ervoor dat kalkaanslag wordt opgelost zonder de interne onderdelen van uw machine aan te tasten, wat resulteert in een betrouwbare bescherming en consistent onderhoud van de waterstroom en verhitting.
Door de precieze samenstelling en dosering wordt de koffiebereidingsunit zacht gereinigd. Dit voorkomt dat kalkafzettingen de watertemperatuur en druk beïnvloeden, waardoor uw Siemens apparaat elke keer de perfecte omstandigheden creëert voor een vol aroma en zijn technische prestaties op de lange termijn behoudt.
Als origineel Siemens accessoire zijn deze tabletten exact afgestemd op de behoeften van alle volautomatische espressomachines uit de EQ-reeks en ingebouwde modellen. De gepatenteerde formule zorgt voor een veilige en efficiënte reinigingscyclus zonder risico op schade aan seals of verwarmingselementen, voor altijd geruststellend onderhoud.
Beknopte specificaties | |
| Type accessoire | Ontkalkingstabletten |
|---|---|
| Kleur | Wit, Blauw |
| Bedoeld voor | Coffee |
| inhoud (stuks) | 3 |
Design | |
| Basiskleur | Wit, Blauw |
Accessoire eigenschappen | |
| Merkcompatibiliteit | Siemens |
| Compatibele producten | Siemens EQ serie koffiemachines |
Maten en gewicht | |
| Breedte inclusief verpakking | 20 mm |
| Bruto gewicht | 0.160 kg |
| Diepte inclusief verpakking | 85 mm |
| Hoogte inclusief verpakking | 190 mm |
Fysieke eigenschappen | |
| EAN nummer | 4242003870525 |
| Gewicht | 0.10kg |
| Afmeting (HxBxD) | 0.00cm x 0.00cm x 0.00cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
Controleer voordat u dit product besteld goed of deze Siemens TZ80002A geschikt is voor uw machine. Bij twijfel kunt u altijd vrijblijvend contact met ons op nemen. Wij helpen u graag verder.
De service- en garantieafhandeling van de Siemens TZ80002A wordt volledig door ons verzorgd. Wij zijn geautoriseerd servicepantner van Siemens. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Siemens hecht grote waarden aan goede dienstverlening, ook na uw aankoop. Daarom staan zowel wij als de Siemens Service- Informatielijn elke werkdag van 09:00 tot 17:00 uur klaar om al uw vragen over Siemens producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Siemens Home-Service. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur, meldcode en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..
Er bestaan heel veel mythes over wat nu gezond eten en drinken is. Deze mythes zijn wijdverspreid en overal op internet te vinden, maar kloppen ze wel? Wij hebben een aantal bekende mythes uitgekozen,..