Besteld vóór 15.00, binnen 1-2 werkdagen in huis
Besteld vóór 15.00, binnen 1-2 werkdagen in huis
Deze Siemens TZ70003 BRITA Intenza waterfilter verlengt de levensduur van uw koffiemachine door optimale bescherming tegen kalkaanslag, verbetert de aromavorming voor een perfecte koffiesmaak en vermindert ongewenste stoffen zoals chloor voor zuiverder water.
De filter vermindert actief de kalkhardheid van het water, wat de technische componenten in uw machine beschermt tegen schadelijke aanslag en zo zorgt voor een langere en betrouwbare werking zonder prestatieverlies.
Met de instelbare aromatische ring stelt u de waterhardheid precies af, waardoor de koffiebonen hun volle smaak perfect kunnen ontwikkelen voor een rijker en gebalanceerd kopje koffie bij elke bereiding.
Het filtercartridge reduceert effectief stoffen zoals chloor en zware metalen uit het leidingwater, wat niet alleen de waterkwaliteit verbetert maar ook de pure smaak van uw koffie en andere dranken ten goede komt.
Beknopte specificaties | |
| Type accessoire | Waterfilter |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Bedoeld voor | Coffee |
Design | |
| Basiskleur | Wit |
Accessoire eigenschappen | |
| Merkcompatibiliteit | Siemens |
| Compatibele producten | Siemens koffiemachines |
Maten en gewicht | |
| Breedte inclusief verpakking | 65 mm |
| Bruto gewicht | 0.120 kg |
| Diepte inclusief verpakking | 70 mm |
| Hoogte inclusief verpakking | 140 mm |
Fysieke eigenschappen | |
| EAN nummer | 4242003442340 |
| Gewicht | 0.10kg |
| Afmeting (HxBxD) | 0.00cm x 0.00cm x 0.00cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
Controleer voordat u dit product besteld goed of deze Siemens TZ70003 geschikt is voor uw machine. Bij twijfel kunt u altijd vrijblijvend contact met ons op nemen. Wij helpen u graag verder.
De service- en garantieafhandeling van de Siemens TZ70003 wordt volledig door ons verzorgd. Wij zijn geautoriseerd servicepantner van Siemens. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Siemens hecht grote waarden aan goede dienstverlening, ook na uw aankoop. Daarom staan zowel wij als de Siemens Service- Informatielijn elke werkdag van 09:00 tot 17:00 uur klaar om al uw vragen over Siemens producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Siemens Home-Service. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur, meldcode en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..
Er bestaan heel veel mythes over wat nu gezond eten en drinken is. Deze mythes zijn wijdverspreid en overal op internet te vinden, maar kloppen ze wel? Wij hebben een aantal bekende mythes uitgekozen,..