Indien op voorraad bij leverancier
Indien op voorraad bij leverancier
Deze Siemens SZ38BI01 bevestigingsrail voor gedeelde meubelfronten biedt een flexibele en complete oplossing voor het naadloos integreren van uw vaatwasser, dankzij de robuuste gegalvaniseerde staalconstructie, de eenvoudige montage met inbegrepen materiaal en het creëren van een perfect aansluitend, professioneel keukenfront.
De metalen rail is vervaardigd uit gegalvaniseerd staal, wat zorgt voor een uitzonderlijke corrosiebestendigheid en mechanische sterkte. Deze technische keuze garandeert dat uw meubelfront jarenlang stevig en zonder doorbuigen op zijn plaats blijft, zelfs bij dagelijks gebruik, wat resulteert in een betrouwbare en onderhoudsarme integratie.
De set bevat alle onderdelen voor een succesvolle installatie, inclusief linker- en rechter montagerails, bijbehorende bevestigingsbeugels en het volledige benodigde montagemateriaal. Deze alles-in-één oplossing elimineert de noodzaak om extra onderdelen te zoeken en stroomlijnt het installatieproces, zodat u snel en efficiënt naar een afgewerkt keukenbeeld kunt toewerken zonder gedoe of vertragingen.
Dit systeem is speciaal ontwikkeld voor het bevestigen van gedeelde meubelfronten met handgrepen op volledig geïntegreerde Siemens vaatwassers met VarioScharnier. De rail zorgt voor een precieze uitlijning en een vlakke afwerking, waardoor de vaatwasser naadloos opgaat in uw keukenlijn en een uniforme, hoogwaardige esthetiek wordt bereikt die de waarde van uw keuken verhoogt.
Beknopte specificaties | |
| Type accessoire | Bevestigingsrail |
|---|---|
| Kleur | Gegalvaniseerd staal |
| Bedoeld voor | Vaatwasser |
Design | |
| Basiskleur | Gegalvaniseerd staal |
Accessoire eigenschappen | |
| Merkcompatibiliteit | Siemens |
| Compatibele producten | Siemens vaatwassers |
Maten en gewicht | |
| Hoogte | 470 mm |
| Breedte | 35 mm |
| Diepte | 2 mm |
| Breedte inclusief verpakking | 57 mm |
| Bruto gewicht | 0.340 kg |
| Diepte inclusief verpakking | 685 mm |
| Hoogte inclusief verpakking | 30 mm |
Fysieke eigenschappen | |
| EAN nummer | 4242003981481 |
| Gewicht | 0.30kg |
| Afmeting (HxBxD) | 47.00cm x 3.50cm x 0.20cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
Controleer voordat u dit product besteld goed of deze Siemens SZ38BI01 geschikt is voor uw machine. Bij twijfel kunt u altijd vrijblijvend contact met ons op nemen. Wij helpen u graag verder.
De service- en garantieafhandeling van de Siemens SZ38BI01 wordt volledig door ons verzorgd. Wij zijn geautoriseerd servicepantner van Siemens. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Siemens hecht grote waarden aan goede dienstverlening, ook na uw aankoop. Daarom staan zowel wij als de Siemens Service- Informatielijn elke werkdag van 09:00 tot 17:00 uur klaar om al uw vragen over Siemens producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Siemens Home-Service. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur, meldcode en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..
Er bestaan heel veel mythes over wat nu gezond eten en drinken is. Deze mythes zijn wijdverspreid en overal op internet te vinden, maar kloppen ze wel? Wij hebben een aantal bekende mythes uitgekozen,..