Indien op voorraad bij leverancier
Indien op voorraad bij leverancier
Deze Siemens SZ30BI01 bevestigingsset voor vaatwassers biedt een perfecte, professionele afwerking door zijwanden te verbergen, zorgt voor een stabielere installatie van het apparaat en is vervaardigd uit duurzaam roestvrij staal voor eenvoudig onderhoud en een tijdloze uitstraling.
De set bevat twee precies gevormde strips van roestvrij staal die speciaal zijn ontworpen om de ruimtes tussen de zijkanten van uw vaatwasser en de aangrenzende meubelwanden of keukenkastjes volledig af te dekken. Deze technische oplossing transformeert de installatie visueel door alle gaten en onregelmatigheden te maskeren, wat resulteert in een strakke en geïntegreerde keukeninrichting waar het apparaat naadloos opgaat in zijn omgeving.
Naast de decoratieve functie dragen de strips bij aan een robuustere mechanische bevestiging van de vaatwasser in de nis. Door de extra steunpunten en contactvlakken die ze bieden, wordt het apparaat aanzienlijk beter verankerd, wat trillingen tijdens de wascycli minimaliseert en zorgt voor een stabielere en stillere werking over de gehele levensduur van het toestel.
U ontvangt een alles-in-één pakket bestaande uit zowel de linker- als rechterzijstrip, samen met al het benodigde montagemateriaal en een duidelijke installatiehandleiding. Deze volledige uitrusting stelt u in staat om de set met gebruikelijke gereedschappen eenvoudig zelf te monteren, waardoor u snel en zonder gedoe kunt profiteren van zowel de esthetische als praktische voordelen van een professionele inbouw.
Beknopte specificaties | |
| Type accessoire | Bevestigingsset |
|---|---|
| Kleur | Geborsteld staal |
| Bedoeld voor | Vaatwasser |
Design | |
| Basiskleur | Geborsteld staal |
Accessoire eigenschappen | |
| Merkcompatibiliteit | Siemens |
| Compatibele producten | Siemens vaatwassers |
Maten en gewicht | |
| Hoogte | 622 mm |
| Breedte | 23 mm |
| Diepte | 23 mm |
| Breedte inclusief verpakking | 57 mm |
| Bruto gewicht | 0.260 kg |
| Diepte inclusief verpakking | 685 mm |
| Hoogte inclusief verpakking | 30 mm |
Fysieke eigenschappen | |
| EAN nummer | 4242003934616 |
| Gewicht | 0.20kg |
| Afmeting (HxBxD) | 62.20cm x 2.30cm x 2.30cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
Controleer voordat u dit product besteld goed of deze Siemens SZ30BI01 geschikt is voor uw machine. Bij twijfel kunt u altijd vrijblijvend contact met ons op nemen. Wij helpen u graag verder.
De service- en garantieafhandeling van de Siemens SZ30BI01 wordt volledig door ons verzorgd. Wij zijn geautoriseerd servicepantner van Siemens. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Siemens hecht grote waarden aan goede dienstverlening, ook na uw aankoop. Daarom staan zowel wij als de Siemens Service- Informatielijn elke werkdag van 09:00 tot 17:00 uur klaar om al uw vragen over Siemens producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Siemens Home-Service. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur, meldcode en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..
Er bestaan heel veel mythes over wat nu gezond eten en drinken is. Deze mythes zijn wijdverspreid en overal op internet te vinden, maar kloppen ze wel? Wij hebben een aantal bekende mythes uitgekozen,..