Deze Siemens KG39NVXBG combineert hyperFresh vershoudtechnologie met Total noFrost voor een ijsvrije werking, een stille 33 dB werking en een energiezuinig B-label, ideaal voor een zorgeloze en ruime voorraad.
De Siemens KG39NVXBG Extraklasse vrijstaande koel-vriescombinatie gebruikt Total noFrost om zowel de koelkast als de vriezer volledig ijsvrij te houden. Dit systeem voorkomt dat er ijsvorming ontstaat, zodat u nooit handmatig hoeft te ontdooien en de achterwand vrij blijft van waterdruppels.
De hyperFresh-lade met luchtvochtigheidsregeling creëert een optimaal klimaat voor groente en fruit, terwijl de hyperFresh 0°C lade een koude omgeving biedt voor vlees en vis. Hierdoor blijven deze producten aanzienlijk langer vers en behouden ze hun natuurlijke smaak en textuur.
De metalen achterwand in combinatie met het multiAirflow-systeem zorgt voor een ideale, gelijkmatige bewaartemperatuur in de hele koelruimte. De koude lucht wordt effectief verspreid, waardoor elk product op de juiste plek wordt gekoeld en er geen temperatuurverschillen ontstaan. Dit verhoogt de versheid van al uw etenswaren.
Belangrijkste specificaties | |
| Geluidsniveau | Zeer stil - 33 dB |
|---|---|
| Inhoud | 260 l koelen + 103 l vriezen |
| Aantal vrieslades | 3 |
| No Frost | Ja |
| Kleur | Zwart staal |
Algemeen | |
| Type koelkast | Koel-vriescombinatie |
| Vriesgedeelte | Onder |
| Geschikt voor Smarthome | Nee |
| Plaatsing apparaat | Vrijstaand |
| Serie | iQ300 |
| Gebruik | Huishoudelijk |
| Modellijn | Extraklasse |
Eigenschappen | |
| Netto inhoud koelgedeelte | 260 liter |
| Netto inhoud totaal | 363 liter |
| Materiaal van de plateaus | Veiligheidsglas |
| Netto inhoud vriesgedeelte | 103 liter |
Programma's en functies | |
| Superkoelen | Ja |
| Supervriezen | Ja |
Comfort en ergonomie | |
| Biofresh/0°-zone | Hyperfresh |
| Low Frost | Nee |
| No Frost | Ja |
| Soft-Close | Nee |
| Binnenverlichting | Ja |
Bediening | |
| Besturing | Elektronisch |
| Temperatuur vriezer instelbaar | Ja |
| Regelbare luchtvochtigheid | Ja |
Aansluitingen | |
| Aansluitspanning | 220-240 V |
| Frequentie | 50 Hz |
| Lengte aansluitsnoer | 2.26 meter |
| Type stekker | Schuko |
Technisch | |
| Klimaatklasse | SN-T |
| Scharnieren verwisselbaar | Ja |
| Draairichting deur | Rechts |
Design | |
| Basiskleur | Zwart staal |
| Aantal deuren | 2 deuren |
Specificaties | |
| Aantal vershoudlades | 2 |
| Afzonderlijke koelsystemen | Ja |
| Aantal draagplateaus in koelgedeelte | 5 |
| Aantal vrieslades | 3 |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 18 uur |
| Invriesvermogen in 24 uur | 10 kg/24u |
| Dooiwater afvoer | Ja |
| IJsblokjes-automaat | Nee |
| Ontdooisysteem koelkast | Ja |
| Waterdispenser | Nee |
| Steraanduiding | 4**** |
| Temperatuurregeling | Digitaal |
| Lamptype | LED |
| Anti-ijsvorming | Nofrost |
Prestaties en verbruik | |
| Energieverbruik per jaar | 129 kWh |
| Geluidsniveau | 33 dB |
Afmetingen en gewicht | |
| Hoogte | 2030 mm |
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 665 mm |
| Breedte inclusief verpakking | 660 mm |
| Bruto gewicht | 90.0 kg |
| Diepte inclusief verpakking | 780 mm |
| Hoogte inclusief verpakking | 2095 mm |
Zekerheid | |
| Alarmsignaal open deur | Ja |
| Alarmsignaal bij storing | Optisch en akoestisch |
Toebehoren en accessoires | |
| Flessenrooster | Ja |
| Meegeleverde toebehoren | 1 x Ijsblokjesbakje |
Fysieke eigenschappen | |
| Energielabel | B |
| EAN nummer | 4242003985748 |
| Gewicht | 83.70kg |
| Afmeting (HxBxD) | 203.00cm x 60.00cm x 66.50cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van de Siemens KG39NVXBG Extraklasse wordt volledig door ons verzorgd. Wij zijn geautoriseerd servicepantner van Siemens. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Siemens hecht grote waarden aan goede dienstverlening, ook na uw aankoop. Daarom staan zowel wij als de Siemens Service- Informatielijn elke werkdag van 09:00 tot 17:00 uur klaar om al uw vragen over Siemens producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Siemens Home-Service. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur, meldcode en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Op 6 mei 2026 is de cloud-ondersteuning voor de populaire Bose SoundTouch speakers en soundbars definitief gestopt. We leggen uit wat er verandert en welke alternatieven er zijn...
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..