    Deze Samsung UE75CU8070 is een 75 inch (191 cm) 4K TV. Voor dit formaat TV raden we een kijkafstand tussen de 230 en 325 cm aan.
    De Samsung Crystal UHD UE75CU8070 met Air Slim Design is een dunne TV van slechts 27 mm dik. De voetjes zijn bovendien in de hoogte en breedte te verstellen, zodat hij op verschillende TV-meubels past en je eventueel een soundbar kunt plaatsen. Het Crystal Display met Dynamic Crystal Color met Crystal Processor 4K biedt realistische, heldere en kleurrijke beelden. Sluit je webcam gemakkelijk aan op je TV dankzij USB Webcam Support. Zo maak je Google Duo videocalls op het grote scherm. Met de handige Solar One Remote bedien je al je apparaten en deze werkt op zonne-energie.
    Duurzaamheid
    Specificaties
    Samsung UE75CU8070 LED televisie
    Belangrijkste specificaties
    Beelddiagonaal 75 inch (189 cm)
    Beeldkwaliteit 4K Ultra HD
    Beeld
    Display technologie LED
    Resolutie (TV)   3840x2160
    Beeldfrequentie 60 Hz