    Ervaar een revolutionaire kijkervaring met de Samsung QN85D QE85QN85DBT 2,16 m (85") 4K Ultra HD Smart TV. Met zijn indrukwekkende 85-inch scherm en geavanceerde technologieën tilt deze TV je kijkervaring naar nieuwe hoogten.
    Specificaties
    Samsung QE85QN85DBT LED televisie
    Belangrijkste specificaties
    Beelddiagonaal 85 inch (216 cm)
    Beeldkwaliteit 4K Ultra HD
    Beeld
    Display technologie LED
    Resolutie (TV)   3840x2160
    Beeldfrequentie 100 Hz