    Geniet van een levensechte kijkervaring met de Samsung LED-televisie QE65Q67DAUXXN met een formaat van 165.1 cm (65 inch). Deze hoogwaardige televisie biedt een resolutie van 3840 x 2160 pixels en produceert prachtige beelden dankzij de 4K Ultra HD en 4K Ultra HD Video Scaler functies. Met de QLED- en LED-technologieën, en verschillende High Dynamic Range (HDR) functies zoals HDR10+ Adaptive en Quantum HDR, bereikt u een kleurnauwkeurigheid van wereldklasse en verfijnde details.
    Er is een uitgebreide reeks aansluitingen zoals HDMI, USB, optische uitgang, en netwerkaansluiting (Ethernet) aanwezig, niet te vergeten Bluetooth en WiFi 5 voor draadloze connectiviteit. Bevestiging aan de wand is mogelijk dankzij de compatibiliteit met de VESA-standaard van 400 x 300 mm.
    Specificaties
    Samsung QE65Q67DAUXXN LED televisie
    Belangrijkste specificaties
    Beelddiagonaal 65 inch (165 cm)
    Beeldkwaliteit 4K Ultra HD
    Beeld
    Display technologie LED
    Resolutie (TV)   3840x2160
    Beeldfrequentie 50 Hz