Deze Samsung 77 OLED 4K S99H (2026) combineert een verbluffend OLED-paneel met een krachtige AI-processor, een reflectiewerend scherm en een flexibele draadloze opstelling voor een meeslepende kijkervaring in elke ruimte.
Het OLED-paneel van de Samsung OLED 4K 77S99H (2026) werkt met pixels die onafhankelijk van elkaar aan- en uitgeschakeld worden, wat resulteert in diepe zwartwaarden en een haarscherp contrast. In combinatie met OLED HDR Pro worden heldere accenten en subtiele schaduwdetails natuurgetrouw weergegeven, waardoor films en series een indrukwekkende diepte krijgen.
De NQ4 AI Gen3 Processor in de Samsung 77 OLED 4K S99H (2026) maakt gebruik van neurale netwerken om beeldmateriaal van lagere resoluties op te schalen naar 4K-kwaliteit. Daarnaast passen functies zoals Adaptive Picture en Auto HDR Remastering het beeld dynamisch aan op basis van de inhoud en de lichtomstandigheden in de kamer, wat zorgt voor een consistente en geoptimaliseerde kijkervaring.
De Glare Free afwerking van de Samsung 77 OLED 4K S99H (2026) beperkt spiegelingen van ramen en lampen, waardoor het scherm ook bij veel omgevingslicht goed afleesbaar blijft. Tegelijkertijd biedt de ondersteuning voor 4K tot 165Hz een uitzonderlijk vloeiende weergave bij gaming en snelle actiescènes, zodat bewegingen haarscherp en zonder haperingen worden gevolgd.
Dankzij de Wireless One Connect Box Ready-functionaliteit kun je apparatuur eenvoudig aansluiten zonder rommelige kabels, wat de opstelling strakker en overzichtelijker maakt. Object Tracking Sound+ zorgt ervoor dat het geluid de actie op het scherm volgt, waardoor dialogen en effecten natuurlijker uit de juiste richting lijken te komen voor een meeslepende audio-ervaring.
| Type | OLED TV |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Beelddiagonaal | 77 inch (196 cm) |
| Beeldkwaliteit | 4K Ultra HD |
| Bediening via app | Ja |
|---|---|
| Geschikt voor Smarthome | Ja |
| Type televisie | OLED TV |
| Introductiejaar | 2026 |
| Softwareupdates fabrikant | Langer dan 5 jaar na introductiedatum |
| Introductiemaand | Mei |
| Beelddiagonaal | 77 inch (196 cm) |
|---|---|
| Beeldkwaliteit | Ultra HD (4K) |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Type HDR ondersteuning | HDR, HDR10 |
| Anti reflecterend scherm | Ja |
| Schermdiagonaal | 77 inch |
| Ambilight | Nee |
| Soort tuner | Analoog, DVB-C, DVB-S, DVB-T |
| Adaptieve synchronisatie | Nvidia G-Sync, AMD Freesync Premium Pro |
| 3D | Nee |
| Display technologie | OLED |
| Beeldfrequentie | 100 Hz |
| Smart TV | Ja |
| Smart TV platform | Tizen |
| Audio Techniek | Dolby Atmos |
|---|---|
| Ingebouwde subwoofer | Ja |
| Soundbar stand | Nee |
| Synchroon Geluid TV en Soundbar | Q-Symphony |
| Gaming Mode | Ja |
|---|---|
| Bediening | Solar One Remote Control |
| Sleeptimer | Ja |
| Bluetooth | Ja |
|---|---|
| Aantal HDMI aansluitingen | 4 |
| Ethernet-LAN aansluiting | Ja |
| WiFi | Ja |
| Aantal USB 2.0 aansluitingen | 2 |
| HDMI | 2.1 |
| CI/CI+ aansluiting | Ja |
| Basiskleur | Zwart |
|---|
| Smarthome compatibiliteit | Apple Airplay |
|---|---|
| Beschikbare Apps | Apple TV +, Disney+, Netflix, Prime Video, Uitzending gemist, Youtube |
| Webbrowser | Ja |
| Chromecast functie | Nee |
| Draaibare voet | Nee |
|---|
| Energieverbruik per jaar | 139 kWh |
|---|---|
| Energieverbruik per 1000 uur | 100 kWh |
| Energieverbruik HDR per 1000 uur | 423 kWh |
| Hoogte zonder standaard | 104.96 cm |
|---|---|
| Breedte zonder standaard | 178.26 cm |
| Diepte zonder standaard | 2.66 cm |
| Gewicht zonder standaard | 31.7 kg |
| Hoogte met standaard | 108.96 cm |
| Breedte met standaard | 178.26 cm |
| Diepte met standaard | 31.99 cm |
| Gewicht met standaard | 32.2 kg |
| VESA wandmontage | 400 x 400 |
| Totaal uitgangsvermogen (RMS) | 70 W |
|---|
| Energielabel | E |
|---|---|
| EAN nummer | 8806099121235 |
| Gewicht | 31.70kg |
| Afmeting (HxBxD) | 104.96cm x 178.26cm x 2.66cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van deze Samsung OLED 4K 77S99H (2026) OLED televisie wordt door ons verzorgd. Electro World Offermans is een erkende verdeler van Samsung. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Samsung legt de nadruk op uitstekende klantenservice, zelfs na de aankoop. Daarom zijn zowel wij als de fabrikant beschikbaar van maandag tot en met vrijdag, van 09:00 tot 17:00 uur, om al uw vragen over Samsung producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Samsung fabrieksgarantie. U heeft 2 jaar fabrieksgarantie op uw Samsung 77” OLED 4K S99H (2026) televisie. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Op 6 mei 2026 is de cloud-ondersteuning voor de populaire Bose SoundTouch speakers en soundbars definitief gestopt. We leggen uit wat er verandert en welke alternatieven er zijn...
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..