Deze Samsung 75 Micro RGB 4K R86H (2026) combineert een baanbrekende Micro RGB-achtergrondverlichting met een krachtige AI-engine, levert verbluffende 4K-kwaliteit met 144Hz voor vloeiende actie, en past zich automatisch aan uw omgeving aan voor een optimale kijkervaring.
De Samsung 75 Micro RGB 4K R86H (2026) gebruikt Micro RGB Technology, waarbij elke pixel wordt aangestuurd door individuele rode, groene en blauwe leds. Dit zorgt voor een extreem nauwkeurige kleur- en lichtregeling, waardoor details in zowel schaduwen als hooglichten haarscherp blijven en kleuren puur en natuurlijk ogen.
De Micro RGB AI Engine in de Samsung Micro RGB 75R86H (2026) LED televisie analyseert elke scène en past de beeldverwerking real-time aan. In combinatie met 4K AI Upscaling Pro worden lagere resoluties opgeschaald naar 4K, waarbij verloren details worden hersteld. Auto HDR Remastering tilt bovendien SDR-content naar een hoger HDR-niveau, voor een rijkere en dynamischere kijkervaring.
Adaptive Picture in de Samsung 75 Micro RGB 4K R86H (2026) stemt helderheid en contrast per scène af op het omgevingslicht. In een lichte kamer blijft het beeld helder en zichtbaar, terwijl in een donkere ruimte overmatige felheid wordt voorkomen. Dit zorgt altijd voor een optimaal contrast, zonder dat u handmatig instellingen hoeft aan te passen. Daarnaast levert 100% BT.2020 een zeer breed kleurbereik, waardoor kleurgradaties rijk en genuanceerd blijven. Color Booster Pro versterkt kleuren op basis van realtime analyse, zonder dat het beeld onnatuurlijk wordt. Tot slot garandeert de ondersteuning voor 4K@144Hz dat snelle bewegingen bij sport en games vloeiend worden weergegeven, terwijl de Wide Viewing Angle zorgt voor een consistente beeldkwaliteit vanuit elke hoek.
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Beelddiagonaal | 75 inch (189 cm) |
| Beeldkwaliteit | 4K Ultra HD |
| Bediening via app | Ja |
|---|---|
| Geschikt voor Smarthome | Ja |
| Introductiejaar | 2026 |
| Softwareupdates fabrikant | Langer dan 5 jaar na introductiedatum |
| Introductiemaand | Mei |
| Typenummer | MRE75R86HAUXXN |
| Beelddiagonaal | 75 inch (189 cm) |
|---|---|
| Beeldkwaliteit | Ultra HD (4K) |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Type HDR ondersteuning | HDR, HDR10+ |
| Anti reflecterend scherm | Nee |
| Schermdiagonaal | 75 inch |
| Ambilight | Nee |
| Soort tuner | Analoog, DVB-C, DVB-S, DVB-T |
| Adaptieve synchronisatie | AMD Freesync Premium Pro |
| 3D | Nee |
| Beeldfrequentie | 100 Hz |
| Smart TV | Ja |
| Smart TV platform | Tizen |
| Audio Techniek | Dolby Atmos |
|---|---|
| Ingebouwde subwoofer | Nee |
| Soundbar stand | Nee |
| Synchroon Geluid TV en Soundbar | Q-Symphony |
| Gaming Mode | Ja |
|---|---|
| Bediening | Solar One Remote Control |
| Sleeptimer | Ja |
| Bluetooth | Ja |
|---|---|
| Aantal HDMI aansluitingen | 4 |
| Ethernet-LAN aansluiting | Ja |
| WiFi | Ja |
| Aantal USB 2.0 aansluitingen | 2 |
| HDMI | 2.1 |
| Externe aansluitbox | Nee |
| CI/CI+ aansluiting | Ja |
| Basiskleur | Zwart |
|---|
| Smarthome compatibiliteit | Apple Airplay |
|---|---|
| Beschikbare Apps | Apple TV +, Disney+, Netflix, Prime Video, Spotify, Youtube |
| Webbrowser | Ja |
| Chromecast functie | Nee |
| Draaibare voet | Nee |
|---|
| Energieverbruik per jaar | 148 kWh |
|---|---|
| Energieverbruik per 1000 uur | 107 kWh |
| Energieverbruik HDR per 1000 uur | 205 kWh |
| Hoogte zonder standaard | 95.78 cm |
|---|---|
| Breedte zonder standaard | 166.66 cm |
| Diepte zonder standaard | 5.23 cm |
| Gewicht zonder standaard | 25.4 kg |
| Hoogte met standaard | 99.38 cm |
| Breedte met standaard | 166.66 cm |
| Diepte met standaard | 31.98 cm |
| Gewicht met standaard | 25.9 kg |
| VESA wandmontage | 400 x 300 |
| Totaal uitgangsvermogen (RMS) | 30 W |
|---|
| Energielabel | E |
|---|---|
| EAN nummer | 8806099136147 |
| Gewicht | 25.90kg |
| Afmeting (HxBxD) | 99.38cm x 166.66cm x 31.98cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van deze Samsung Micro RGB 75R86H (2026) LED televisie wordt door ons verzorgd. Electro World Offermans is een erkende verdeler van Samsung. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Samsung legt de nadruk op uitstekende klantenservice, zelfs na de aankoop. Daarom zijn zowel wij als de fabrikant beschikbaar van maandag tot en met vrijdag, van 09:00 tot 17:00 uur, om al uw vragen over Samsung producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Samsung fabrieksgarantie. U heeft 2 jaar fabrieksgarantie op uw Samsung 75” Micro RGB 4K R86H (2026) televisie. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Op 6 mei 2026 is de cloud-ondersteuning voor de populaire Bose SoundTouch speakers en soundbars definitief gestopt. We leggen uit wat er verandert en welke alternatieven er zijn...
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..