Deze Samsung 55 OLED 4K S95H (2026) combineert een geavanceerde NQ AI Gen3 processor, een vloeiende 4K@165Hz verversingssnelheid, reflectievrij OLED-scherm en een slank Infinity One Design voor een haarscherpe, realistische en meeslepende kijkervaring bij films, series en gaming.
De NQ AI Gen3 Processor vormt de basis van de verwerking in de Samsung OLED 4K 55S95H (2026) OLED televisie. Deze processor gebruikt neurale netwerken voor AI-upscaling en past helderheid, contrast, volume en klank automatisch aan op basis van uw kijkomgeving. Hierdoor geniet u van een optimaal beeld en geluid, terwijl de Smart TV snel en responsief blijft tijdens gebruik.
Met ondersteuning voor 4K@165Hz is de Samsung 55 OLED 4K S95H (2026) uitstekend geschikt voor sport en games, waarbij snelle bewegingen vloeiend en zonder haperingen worden weergegeven. Daarnaast helpt Glare Free technologie om storende reflecties te beperken, waardoor het beeld ook in ruimtes met invallend licht goed zichtbaar blijft. Dankzij OLED Kijkhoek+ behoudt u vanuit elke positie een consistente beeldkwaliteit, wat deze tv flexibel inzetbaar maakt in diverse kijkopstellingen.
OLED HDR Pro en Auto HDR Remastering verbeteren contrast, helderheid en kleurweergave per scène, terwijl SDR-content met AI-modellen wordt opgewaardeerd naar HDR-kwaliteit. Dit zorgt voor meer detail in donkere delen en krachtigere lichtaccenten. De One Connect Box houdt kabels uit het zicht, terwijl het Infinity One Design met een profiel van 11 mm zorgt voor een slanke afwerking. Object Tracking Sound+ laat het geluid naadloos aansluiten op de actie op het scherm, waardoor beeld en geluid perfect samenkomen.
| Type | OLED TV |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Beelddiagonaal | 55 inch (140 cm) |
| Beeldkwaliteit | 4K Ultra HD |
| Bediening via app | Ja |
|---|---|
| Geschikt voor Smarthome | Ja |
| Type televisie | OLED TV |
| Introductiejaar | 2026 |
| Softwareupdates fabrikant | Langer dan 5 jaar na introductiedatum |
| Introductiemaand | Mei |
| Typenummer | QE55S95HFTXXN |
| Beelddiagonaal | 55 inch (140 cm) |
|---|---|
| Beeldkwaliteit | Ultra HD (4K) |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Type HDR ondersteuning | HDR, HDR10+ |
| Anti reflecterend scherm | Ja |
| Schermdiagonaal | 55 inch |
| Ambilight | Nee |
| Soort tuner | Analoog, DVB-C, DVB-S, DVB-T |
| Adaptieve synchronisatie | Nvidia G-Sync, AMD Freesync Premium Pro |
| 3D | Nee |
| Display technologie | OLED |
| Beeldfrequentie | 100 Hz |
| Smart TV | Ja |
| Smart TV platform | Tizen |
| Audio Techniek | Dolby Atmos |
|---|---|
| Ingebouwde subwoofer | Ja |
| Soundbar stand | Nee |
| Synchroon Geluid TV en Soundbar | Q-Symphony |
| Gaming Mode | Ja |
|---|---|
| Bediening | Solar One Remote Control |
| Sleeptimer | Ja |
| Bluetooth | Ja |
|---|---|
| Aantal HDMI aansluitingen | 4 |
| Ethernet-LAN aansluiting | Ja |
| WiFi | Ja |
| Aantal USB 2.0 aansluitingen | 2 |
| HDMI | 2.1 |
| Externe aansluitbox | One Connect Box |
| CI/CI+ aansluiting | Ja |
| Basiskleur | Zwart |
|---|
| Smarthome compatibiliteit | Apple Airplay |
|---|---|
| Beschikbare Apps | Apple TV +, Disney+, Netflix, Prime Video, Spotify, Youtube |
| Webbrowser | Ja |
| Chromecast functie | Nee |
| Draaibare voet | Nee |
|---|
| Energieverbruik per jaar | 114 kWh |
|---|---|
| Energieverbruik per 1000 uur | 84 kWh |
| Energieverbruik HDR per 1000 uur | 256 kWh |
| Hoogte zonder standaard | 70.63 cm |
|---|---|
| Breedte zonder standaard | 122.46 cm |
| Diepte zonder standaard | 1.1 cm |
| Gewicht zonder standaard | 13.8 kg |
| Hoogte met standaard | 77.14 cm |
| Breedte met standaard | 122.46 cm |
| Diepte met standaard | 26.79 cm |
| Gewicht met standaard | 23.9 kg |
| VESA wandmontage | 400 x 300 |
| Totaal uitgangsvermogen (RMS) | 70 W |
|---|
| Energielabel | G |
|---|---|
| EAN nummer | 8806099136109 |
| Gewicht | 23.80kg |
| Afmeting (HxBxD) | 77.14cm x 122.46cm x 26.79cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van deze Samsung OLED 4K 55S95H (2026) OLED televisie wordt door ons verzorgd. Electro World Offermans is een erkende verdeler van Samsung. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Samsung legt de nadruk op uitstekende klantenservice, zelfs na de aankoop. Daarom zijn zowel wij als de fabrikant beschikbaar van maandag tot en met vrijdag, van 09:00 tot 17:00 uur, om al uw vragen over Samsung producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Samsung fabrieksgarantie. U heeft 2 jaar fabrieksgarantie op uw Samsung 55” OLED 4K S95H (2026) televisie. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Op 6 mei 2026 is de cloud-ondersteuning voor de populaire Bose SoundTouch speakers en soundbars definitief gestopt. We leggen uit wat er verandert en welke alternatieven er zijn...
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..