Indien op voorraad bij leverancier
Indien op voorraad bij leverancier
Deze Miele G 5868 SCVi XXL MER ED230 1,9 Excellence zet de standaard voor luxe en prestaties in de keuken. Met zijn uitzonderlijke XXL-capaciteit biedt deze vaatwasser ongeëvenaarde ruimte voor grote diners en dagelijks gebruik. De innovatieve AutoOpen-droging garandeert perfect droge resultaten door natuurlijke luchtcirculatie, terwijl het krachtige QuickPowerWash-programma de vaat in slechts 58 minuten hygiënisch schoon maakt. Dankzij de hoogste energie-efficiëntieklasse combineert dit toestel topkwaliteit met duurzaamheid, en de 3D-MultiFlex-besteklade zorgt voor ultiem gebruiksgemak.
De Miele G 5868 SCVi XXL MER ED230 1,9 Excellence opent aan het einde van het programma automatisch de deur, waardoor warme, vochtige lucht kan ontsnappen en koele, droge lucht binnenstroomt. Dit natuurlijke proces zorgt voor een perfecte droging van al uw servies, glazen en pannen zonder dat er restvocht achterblijft, wat resulteert in stralend droog vaatwerk klaar voor direct gebruik.
Het QuickPowerWash-programma van de Miele G5868 SCVi XXL MER ED230 1,9 Excellence vaatwasser levert het beste reinigingsresultaat voor normaal vervuilde vaat in een recordtijd van 58 minuten door een combinatie van een hogere temperatuur en een geoptimaliseerde waterstroming. Tegelijkertijd behaalt dit toestel de hoogste energie-efficiëntieklasse, wat betekent dat u uitstekende prestaties combineert met een minimale impact op het milieu en uw energierekening, een bewijs van duurzame Duitse engineering.
De volledig geïntegreerde vaatwasser beschikt over een innovatieve 3D-MultiFlex-besteklade die flexibel in hoogte verstelbaar is of volledig kan worden verwijderd om plaats te maken voor extra hoge items op het onderste rek. Gecombineerd met de uitzonderlijke XXL-interieurcapaciteit biedt de Miele G 5868 SCVi XXL MER ED230 1,9 Excellence volledig geïntegreerde vaatwasser ongekende flexibiliteit en ruimte, waardoor u meer servies in één keer kunt wassen, ideaal voor grote gezinnen of feesten.
Miele garandeert een hygiënisch schoon resultaat, waarbij in alle wasprogramma's meer dan 99,9% van de virussen* wordt geëlimineerd dankzij de combinatie van hoge temperaturen en specifieke spoelcycli. Dit geeft u de absolute gemoedsrust dat uw servies, bestek en glazen niet alleen visueel schoon zijn, maar ook microbiologisch veilig voor uw gezin en gasten.
Beknopte specificaties | |
| Nishoogte | 84.5 cm |
|---|---|
| Bestek | Lade |
| Geluidsniveau | Stil - 43 dB |
| Aantal couverts | 14 |
| Droogtechniek | Open actief |
| Kleur | RVS |
Algemeen | |
| Bediening via app | Nee |
| Bouwvorm | Inbouw |
| Geschikt voor Smarthome | Nee |
| Type vaatwasser | Volledig geïntegreerd |
| Gebruik | Huishoudelijk |
Programma's en functies | |
| Aantal programma's | 5 |
| Merkspecifieke functies vaatwasser | AutoOpen, QuickPowerWash |
| Algemene afwasprogramma's | Automatisch, Behoedzaam, Eco, Intensief |
Comfort | |
| Indicator zout | Ja |
| Automatische deuropening | Ja |
| Indicator glansspoelmiddel | Ja |
| Vloerprojectie | Nee |
| Binnenverlichting | Nee |
| Resttijdindicatie | Ja |
| Aan/uit indicatie | Geluidssignaal |
Technisch | |
| Droogtechniek vaatwasser | Open actief |
Design | |
| Basiskleur | RVS |
Specificaties | |
| Model vaatwasser | Normaal (60 cm breed) |
| Afneembaar bovenblad | Ja |
| Bestekvoorziening | Lade |
| Capaciteit maatcouverts | 14 |
| Flexibele inrichting | Ja |
| Kuipmateriaal | RVS |
| Uitgestelde start | Ja |
| Aantal reinigingstemperaturen | 4 |
| Maximale reinigingstemperatuur | 75 ºC |
| Minimale reinigingstemperatuur | 45 ºC |
Prestaties en verbruik | |
| Energieverbruik per jaar | 151 kWh |
| Energieverbruik per 100 cycli | 54 kWh |
| Geluidsniveau | 43 dB |
| Waterverbruik per standaard programma | 8.2 liter |
| Waterverbruik per jaar | 2296 liter |
Maten en gewicht | |
| Nisbreedte | 60 cm |
| Nisdiepte | 55 cm |
| Modelhoogte | Normaal |
Zekerheid | |
| Type waterbeveiligingssysteem | Ja |
Fysieke eigenschappen | |
| Energielabel | A |
| EAN nummer | 4002516915652 |
| Afmeting (HxBxD) | 84.50cm x 59.80cm x 55.00cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van de Miele G5868 SCVi XXL MER ED230 1,9 Excellence wordt volledig door ons verzorgd. Wij zijn een erkende en geautoriseerde servicepantner van Miele. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Miele hecht grote waarden aan goede dienstverlening, ook na uw aankoop. Daarom staan zowel wij als de Miele Service- Informatielijn elke werkdag van 09:00 tot 17:00 uur klaar om al uw vragen over Miele producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Miele Home-Service. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur, meldcode en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..
Er bestaan heel veel mythes over wat nu gezond eten en drinken is. Deze mythes zijn wijdverspreid en overal op internet te vinden, maar kloppen ze wel? Wij hebben een aantal bekende mythes uitgekozen,..