Indien op voorraad bij leverancier
Indien op voorraad bij leverancier
Deze Miele G 5633 SC MER BW230 1,9 Excellence combineert ultieme reinigingskracht met intelligente technologie voor een onovertroffen resultaat. De vaatwasser biedt energiezuinige A-klasse prestaties en een bijzonder stil geluidsniveau van slechts 45 dB, waardoor hij perfect past in een open keuken. Met het snelle QuickPowerWash-programma is normaal vervuilde vaat al in 58 minuten weer stralend schoon, ideaal voor onverwachte gasten. De innovatieve AutoOpen-droging zorgt voor een perfect droog eindresultaat zonder energieverspilling, terwijl het robuuste roestvrijstalen interieur een levenlange duurzaamheid garandeert.
Het QuickPowerWash-programma van de Miele G 5633 SC MER BW230 1,9 Excellence combineert een kortere tijdsduur met geoptimaliseerde waterstromen en temperatuur. Deze technische synergie zorgt ervoor dat normaal vervuilde borden, glazen en bestek al in 58 minuten volledig gereinigd zijn, wat perfect is voor een snelle opfrissing zonder in te leveren op het bekende Miele kwaliteitsresultaat.
Aan het einde van het programma opent de deur van de Miele G5633 SC MER BW230 1,9 Excellence vaatwasser automatisch een klein stukje. Deze AutoOpen-functie laat vochtige lucht ontsnappen, zodat het servies natuurlijk en energiezuinig droogt zonder restvocht. De bijbehorende ComfortClose-deurmechaniek beweegt soepel en blijft in elke stand staan, wat het in- en uitruimen aanzienlijk vergemakkelijkt.
Met een geluidsniveau van circa 45 dB werkt de Miele G 5633 SC MER BW230 1,9 Excellence vrijstaande vaatwasser opvallend stil, waardoor hij storende keukengeluiden minimaliseert. Deze stilte wordt gecombineerd met een binnenkuip van volledig roestvrij staal, die bestand is tegen corrosie en hoge temperaturen voor een extreem lange levensduur van het apparaat.
Beknopte specificaties | |
| Nishoogte | 84.5 cm |
|---|---|
| Bestek | Lade |
| Geluidsniveau | Normaal - 45 dB |
| Aantal couverts | 14 |
| Droogtechniek | Open actief |
| Kleur | Wit |
Algemeen | |
| Bediening via app | Nee |
| Bouwvorm | Vrijstaand |
| Geschikt voor Smarthome | Nee |
| Gebruik | Huishoudelijk |
Programma's en functies | |
| Aantal programma's | 5 |
| Merkspecifieke functies vaatwasser | AutoOpen, ComfortClose, QuickPowerWash |
| Algemene afwasprogramma's | Automatisch, Behoedzaam, Eco, Intensief |
Comfort | |
| Indicator zout | Ja |
| Automatische deuropening | Ja |
| Indicator glansspoelmiddel | Ja |
| Vloerprojectie | Nee |
| Binnenverlichting | Nee |
| Resttijdindicatie | Ja |
Technisch | |
| Droogtechniek vaatwasser | Open actief |
Design | |
| Basiskleur | Wit |
Specificaties | |
| Model vaatwasser | Normaal (60 cm breed) |
| Afneembaar bovenblad | Ja |
| Bestekvoorziening | Lade |
| Capaciteit maatcouverts | 14 |
| Flexibele inrichting | Ja |
| Kuipmateriaal | RVS |
| Uitgestelde start | Ja |
| Aantal reinigingstemperaturen | 5 |
| Maximale reinigingstemperatuur | 75 ºC |
| Minimale reinigingstemperatuur | 45 ºC |
Prestaties en verbruik | |
| Energieverbruik per jaar | 151 kWh |
| Energieverbruik per 100 cycli | 54 kWh |
| Geluidsniveau | 45 dB |
| Waterverbruik per standaard programma | 8.2 liter |
| Waterverbruik per jaar | 2296 liter |
Maten en gewicht | |
| Nishoogte | 84.5 cm |
| Nisbreedte | 60 cm |
| Nisdiepte | 60 cm |
Zekerheid | |
| Type waterbeveiligingssysteem | Ja |
Fysieke eigenschappen | |
| Energielabel | A |
| EAN nummer | 4002516915348 |
| Afmeting (HxBxD) | 84.50cm x 59.80cm x 60.00cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van de Miele G5633 SC MER BW230 1,9 Excellence wordt volledig door ons verzorgd. Wij zijn een erkende en geautoriseerde servicepantner van Miele. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Miele hecht grote waarden aan goede dienstverlening, ook na uw aankoop. Daarom staan zowel wij als de Miele Service- Informatielijn elke werkdag van 09:00 tot 17:00 uur klaar om al uw vragen over Miele producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Miele Home-Service. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur, meldcode en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..
Er bestaan heel veel mythes over wat nu gezond eten en drinken is. Deze mythes zijn wijdverspreid en overal op internet te vinden, maar kloppen ze wel? Wij hebben een aantal bekende mythes uitgekozen,..