Deze Liebherr CBNdgc 5733-20 vrijstaande koel-vriescombinatie combineert een stijlvol design met geïntegreerde hevelgreep, BioFresh-technologie voor langer vershoudproducten, NoFrost voor ontdooivrij gemak, een FreshAir filter voor een fris interieur en flexibele VarioSpace voor grote vriesproducten.
De BioFresh-laden handhaven een constante temperatuur rond het vriespunt, waardoor groenten en fruit hun vitamines en smaak langer behouden. Het NoFrost-systeem in het vriesdeel circuleert koude lucht, zodat er geen ijslaag ontstaat en u nooit hoeft te ontdooien, wat tijd en moeite bespaart.
De LED plafondverlichting verspreidt helder, gelijkmatig licht over alle planken zonder schaduwen, zodat u moeiteloos uw voorraad kunt overzien. Met de Tiptoets bediening opent u de deur met een zachte aanraking, wat hygiënisch en gebruiksvriendelijk is, vooral met volle handen.
Het VarioSpace-systeem biedt de mogelijkheid om vriesplateaus te verwijderen voor extra ruimte, ideaal voor grote ijstaarten of bulkopslag. DuoCooling maakt het koel- en vriesdeel onafhankelijk regelbaar en geschikt voor onverwarmde ruimtes, wat energie bespaart en flexibiliteit biedt in plaatsing.
Belangrijkste specificaties | |
| Geluidsniveau | Zeer stil - 35 dB |
|---|---|
| Inhoud | 258 l koelen + 103 l vriezen |
| Aantal vrieslades | 3 |
| No Frost | Ja |
| Kleur | Grijs |
Algemeen | |
| Type koelkast | Koel-vriescombinatie |
| Vriesgedeelte | Onder |
| Geschikt voor Smarthome | Ja |
| Plaatsing apparaat | Vrijstaand |
| Gebruik | Huishoudelijk |
Eigenschappen | |
| Netto inhoud koelgedeelte | 258 liter |
| Netto inhoud totaal | 361 liter |
| Materiaal van de plateaus | Veiligheidsglas |
| Netto inhoud vriesgedeelte | 103 liter |
Programma's en functies | |
| Superkoelen | Ja |
| Supervriezen | Ja |
| Merkspecifieke functies koelkast | BioFresh |
Comfort en ergonomie | |
| Biofresh/0°-zone | BioFresh |
| Low Frost | Nee |
| No Frost | Ja |
| Soft-Close | Nee |
| Binnenverlichting | Ja |
Bediening | |
| Temperatuur vriezer instelbaar | Ja |
| Regelbare luchtvochtigheid | Ja |
Aansluitingen | |
| Lengte aansluitsnoer | 2 meter |
Technisch | |
| Klimaatklasse | SN-T |
| Scharnieren verwisselbaar | Ja |
| Draairichting deur | Rechts |
Design | |
| Basiskleur | Grijs |
| Aantal deuren | 2 deuren |
Specificaties | |
| Aantal vershoudlades | 2 |
| Afzonderlijke koelsystemen | Ja |
| Aantal draagplateaus in koelgedeelte | 4 |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 20 uur |
| Invriesvermogen in 24 uur | 10 kg/24u |
| Dooiwater afvoer | Ja |
| IJsblokjes-automaat | Nee |
| Ontdooisysteem koelkast | Ja |
| Waterdispenser | Nee |
| Steraanduiding | 4**** |
| Temperatuurregeling | Digitaal |
| Lamptype | LED |
Prestaties en verbruik | |
| Energieverbruik per jaar | 181 kWh |
| Geluidsniveau | 35 dB |
Zekerheid | |
| Alarmsignaal open deur | Ja |
| Alarmsignaal bij storing | Ja |
Toebehoren en accessoires | |
| Flessenrooster | Ja |
Fysieke eigenschappen | |
| Energielabel | C |
| EAN nummer | 4016803171775 |
| Gewicht | 78.10kg |
| Afmeting (HxBxD) | 201.50cm x 59.70cm x 67.50cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
Extra zekerheid van Liebherr:
2+8 jaar extra zekerheid op alle huishoudelijke apparaten van Liebherr Standaard ontvangt u de wettelijke garantie van twee jaar. Dit betekent dat u binnen deze periode in het geval van een storing volledige fabrieksgarantie geniet, inclusief voorrijkosten, onder- delen en arbeidsloon.
Alle huishoudelijke koelkasten, vriezers en wijnkasten, zowel inbouw als vrijstaand, komen daarnaast in aanmerking voor de unieke 10 jaar zekerheid. Van het derde tot en met het tiene jaar na aankoopdatum ontvangt u in het geval van een storing garantie op alle onderdelen en arbeidsloon. Er worden dan alleen voorrijkosten in rekening gebracht.
U ontvangt deze 10 jaar extra zekerheid geheel gratis. Het enige wat u hiervoor moet doen is uw apparaat binnen 6 maanden na aankoop registreren op www.liebherr-home.nl
De service- en garantieafhandeling van de Liebherr Liebherr CBNdgc 5733-20 vrijstaande koel-vriescombinatie wordt volledig door Liebherr verzorgd. Wij zijn een officiële dealer van het merk Liebherr. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Liebherr hecht grote waarden aan goede dienstverlening, ook na uw aankoop. Daarom staan zowel wij als de Liebherr Service- Informatielijn elke werkdag van 09:00 tot 17:00 uur klaar om al uw vragen over Liebherr producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Liebherr Home-Service. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur, meldcode en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Op 6 mei 2026 is de cloud-ondersteuning voor de populaire Bose SoundTouch speakers en soundbars definitief gestopt. We leggen uit wat er verandert en welke alternatieven er zijn...
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..