Deze LG OLED 4K 48" C69 (2026) combineert een compact 48-inch formaat met een baanbrekende OLED evo-technologie, een razendsnelle 4K 165Hz verversingssnelheid, een krachtige 11 AI Processor 4K Gen3 en een meeslepende Dolby Atmos-geluidservaring voor een ongeëvenaarde thuisbioscoop en gamingervaring.
De LG OLED 4K 48" C69 (2026) maakt gebruik van zelfverlichtende pixels die individueel kunnen oplichten of volledig uitschakelen. Dit resulteert in perfect zwart, een oneindig contrast en extreem nauwkeurige kleuren, terwijl Pixel Dimming het beeld extra helder en gedetailleerd maakt voor een zeer realistische kijkervaring.
Deze geavanceerde processor analyseert beeld en geluid in realtime en optimaliseert alles automatisch. Met AI Super Upscaling 4K, Dynamic Tone Mapping Ultra en AI HDR Remastering worden kleuren, scherpte en contrast continu verbeterd, waardoor zelfs lagere resoluties haarscherp en levendig worden weergegeven.
De ('LG OLED 4K 48C69 (2026) OLED televisie') ondersteunt een verversingssnelheid tot 4K 165Hz met een responstijd van minder dan 0,1 ms. Met VRR, G-Sync, FreeSync en Dolby Vision Gaming (4K 120Hz) worden games extreem vloeiend, scherp en responsief weergegeven, ideaal voor zowel consoles als PC-gaming.
Het krachtige 40W 2.2-kanaals audiosysteem levert vol en ruimtelijk geluid, terwijl Dolby Atmos en 11 AI Sound Pro een virtuele 11.1.2 up-mix creëren. Dit zorgt voor een meeslepende 3D-audio-ervaring die films en games extra diepte en realisme geeft, zonder dat je aparte speakers nodig hebt.
| Type | OLED TV |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Beelddiagonaal | 48 inch (122 cm) |
| Beeldkwaliteit | 4K Ultra HD |
| Bediening via app | Ja |
|---|---|
| Geschikt voor Smarthome | Ja |
| Type televisie | OLED TV |
| Introductiejaar | 2026 |
| Softwareupdates fabrikant | Langer dan 5 jaar na introductiedatum |
| Introductiemaand | Maart |
| Typenummer | OLED48C69LB |
| Beelddiagonaal | 48 inch (122 cm) |
|---|---|
| Beeldkwaliteit | Ultra HD (4K) |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Type HDR ondersteuning | Dolby Vision, HDR10, HLG |
| Anti reflecterend scherm | Ja |
| Schermdiagonaal | 48 inch |
| Ambilight | Nee |
| Soort tuner | Analoog, DVB-C, DVB-S, DVB-T |
| Adaptieve synchronisatie | Nvidia G-Sync Compatible, AMD Freesync |
| 3D | Nee |
| Display technologie | OLED |
| Beeldfrequentie | 120 Hz |
| Smart TV | Ja |
| Smart TV platform | WebOS |
| Audio Techniek | Dolby Atmos |
|---|---|
| Ingebouwde subwoofer | Ja |
| Soundbar stand | Nee |
| Synchroon Geluid TV en Soundbar | WOW Orchestra |
| Gaming Mode | Ja |
|---|---|
| Bediening | Magic Remote |
| Sleeptimer | Ja |
| Bluetooth | Ja |
|---|---|
| Aantal HDMI aansluitingen | 4 |
| Ethernet-LAN aansluiting | Ja |
| WiFi | Ja |
| Aantal USB 2.0 aansluitingen | 2 |
| HDMI | 2.1 |
| Externe aansluitbox | Nee |
| CI/CI+ aansluiting | Ja |
| Basiskleur | Zwart |
|---|
| Smarthome compatibiliteit | Apple Airplay, Apple Homekit (Siri), Google Assistent, Google Home |
|---|---|
| Beschikbare Apps | Apple TV +, Disney+, Netflix, Prime Video, Spotify, Youtube |
| Webbrowser | Ja |
| Chromecast functie | Ja |
| Energieverbruik per 1000 uur | 54 kWh |
|---|---|
| Energieverbruik HDR per 1000 uur | 78 kWh |
| Hoogte zonder standaard | 62 cm |
|---|---|
| Breedte zonder standaard | 107.1 cm |
| Diepte zonder standaard | 4.69 cm |
| Gewicht zonder standaard | 14.9 kg |
| Hoogte met standaard | 67.5 cm |
| Breedte met standaard | 107.1 cm |
| Diepte met standaard | 23 cm |
| Gewicht met standaard | 16.7 kg |
| VESA wandmontage | 300 x 200 |
| Totaal uitgangsvermogen (RMS) | 40 W |
|---|
| Energielabel | F |
|---|---|
| EAN nummer | 8806096732182 |
| Gewicht | 16.70kg |
| Afmeting (HxBxD) | 67.50cm x 107.10cm x 23.00cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van deze LG OLED 4K 48C69 (2026) OLED televisie wordt door ons verzorgd. Electro World Offermans is een erkende verdeler van LG. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
LG legt de nadruk op uitstekende klantenservice, zelfs na de aankoop. Daarom zijn zowel wij als de fabrikant beschikbaar van maandag tot en met vrijdag, van 09:00 tot 17:00 uur, om al uw vragen over LG producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de LG fabrieksgarantie. U heeft 2 jaar fabrieksgarantie op uw LG OLED 4K 48" C69 (2026) televisie. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Op 6 mei 2026 is de cloud-ondersteuning voor de populaire Bose SoundTouch speakers en soundbars definitief gestopt. We leggen uit wat er verandert en welke alternatieven er zijn...
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..