Deze LG MiniLED 4K 100" QNED87 (2026) biedt een verbluffende beeldkwaliteit met diepe zwartwaarden, levendige kleuren en vloeiende gamingprestaties, dankzij de geavanceerde MiniLED-achtergrondverlichting en AI-beeldverwerking voor een meeslepende kijkervaring in elke ruimte.
De LG MiniLED 4K 100QNED87 (2026) LED televisie maakt gebruik van duizenden kleine LED's die onafhankelijk worden aangestuurd via Precision Dimming. Dit resulteert in een uitzonderlijk contrast, waarbij donkere scènes dieper zwart tonen en heldere delen meer intensiteit krijgen, wat zorgt voor een realistischere kijkervaring bij films en series.
Deze processor analyseert elk beeld in real-time en past scherpte, kleur en contrast automatisch aan. AI Super Upscaling schaalt lagere resoluties op naar bijna 4K-kwaliteit, terwijl AI HDR Remastering standaard content verrijkt met een dynamischer HDR-effect. Hierdoor geniet je van haarscherpe beelden, zelfs bij oudere opnames of streamingdiensten.
Met ondersteuning voor 4K 120Hz, VRR tot 144Hz, ALLM en AMD FreeSync worden snelle bewegingen haarscherp en zonder haperingen weergegeven, ideaal voor competitieve games. Tegelijkertijd analyseert AI Sound Pro het audiosignaal en past het geluid aan voor een ruimtelijk effect, terwijl Dolby Atmos zorgt voor meeslepende audio die je midden in de actie plaatst. WOW Orchestra laat de speakers van een compatibele LG-soundbar samenwerken met de tv-speakers voor een voller geluidsbeeld.
| Type | Mini LED |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Beelddiagonaal | 100 inch (254 cm) |
| Beeldkwaliteit | 4K Ultra HD |
| Bediening via app | Ja |
|---|---|
| Geschikt voor Smarthome | Ja |
| Type televisie | Mini LED |
| Introductiejaar | 2026 |
| Softwareupdates fabrikant | Langer dan 5 jaar na introductiedatum |
| Introductiemaand | Februari |
| Typenummer | 100QNED87B6 |
| Beelddiagonaal | 100 inch (254 cm) |
|---|---|
| Beeldkwaliteit | Ultra HD (4K) |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Type HDR ondersteuning | Dolby Vision, HDR10, HLG |
| Anti reflecterend scherm | Nee |
| Schermdiagonaal | 100 inch |
| Ambilight | Nee |
| Soort tuner | Analoog, DVB-C, DVB-S, DVB-T |
| Adaptieve synchronisatie | AMD Freesync |
| 3D | Nee |
| Beeldfrequentie | 120 Hz |
| Smart TV | Ja |
| Smart TV platform | WebOS |
| Audio Techniek | Dolby Atmos |
|---|---|
| Ingebouwde subwoofer | Ja |
| Soundbar stand | Nee |
| Synchroon Geluid TV en Soundbar | WOW Orchestra |
| Gaming Mode | Ja |
|---|---|
| Bediening | Magic Remote |
| Sleeptimer | Ja |
| Bluetooth | Ja |
|---|---|
| Aantal HDMI aansluitingen | 4 |
| Ethernet-LAN aansluiting | Ja |
| WiFi | Ja |
| Aantal USB 2.0 aansluitingen | 2 |
| HDMI | 2.1 |
| Externe aansluitbox | Nee |
| CI/CI+ aansluiting | Ja |
| Basiskleur | Zwart |
|---|
| Smarthome compatibiliteit | Apple Airplay, Apple Homekit (Siri), Google Assistent, Google Home |
|---|---|
| Beschikbare Apps | Apple TV +, Disney+, Netflix, Prime Video, Spotify, Youtube |
| Webbrowser | Ja |
| Chromecast functie | Ja |
| Draaibare voet | Nee |
|---|
| Energieverbruik per 1000 uur | 159 kWh |
|---|---|
| Energieverbruik HDR per 1000 uur | 404 kWh |
| Hoogte zonder standaard | 127.7 cm |
|---|---|
| Breedte zonder standaard | 223 cm |
| Diepte zonder standaard | 4.99 cm |
| Gewicht zonder standaard | 65.9 kg |
| Hoogte met standaard | 132.4 cm |
| Breedte met standaard | 223 cm |
| Diepte met standaard | 43.4 cm |
| Gewicht met standaard | 75.6 kg |
| VESA wandmontage | 600 x 400 |
| Totaal uitgangsvermogen (RMS) | 40 W |
|---|
| Energielabel | E |
|---|---|
| EAN nummer | 8806096665541 |
| Gewicht | 102.80kg |
| Afmeting (HxBxD) | 137.20cm x 239.00cm x 28.50cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van deze LG MiniLED 4K 100QNED87 (2026) LED televisie wordt door ons verzorgd. Electro World Offermans is een erkende verdeler van LG. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
LG legt de nadruk op uitstekende klantenservice, zelfs na de aankoop. Daarom zijn zowel wij als de fabrikant beschikbaar van maandag tot en met vrijdag, van 09:00 tot 17:00 uur, om al uw vragen over LG producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de LG fabrieksgarantie. U heeft 2 jaar fabrieksgarantie op uw LG MiniLED 4K 100" QNED87 (2026) televisie. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Op 6 mei 2026 is de cloud-ondersteuning voor de populaire Bose SoundTouch speakers en soundbars definitief gestopt. We leggen uit wat er verandert en welke alternatieven er zijn...
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..