Deze LG MicroRGB 4K 86" B96 (2026) combineert een extreem helder MicroRGB-display, een krachtige AI-processor en vloeiende 165Hz gaming voor een ongeëvenaarde thuisbioscoop- en game-ervaring op een indrukwekkend 86 inch scherm.
De 4K MicroRGB-backlighttechnologie in de LG MicroRGB 4K 86" B96 (2026) zorgt voor zeer nauwkeurige lichtcontrole en hoge helderheid, waardoor kleuren uitzonderlijk puur en intens worden weergegeven. In combinatie met RGB Primary Color Ultra geniet je van levendige details en een breed kleurenspectrum, zelfs op het grote 86 inch scherm.
De 11 AI Processor 4K Gen3 analyseert beeld en geluid realtime en optimaliseert alles automatisch met AI Super Upscaling en Dynamic Tone Mapping Ultra. Daarnaast ondersteunt de ('LG MicroRGB 4K 86MRGB96B9B (2026) LED televisie') een 120Hz native refresh rate met VRR tot 165Hz, wat zorgt voor extreem vloeiende gameplay met ALLM, FreeSync en Game Optimizer voor competitieve gamers.
Het krachtige 40W 2.2-kanaals audiosysteem levert vol en ruimtelijk geluid, versterkt door Dolby Atmos en 11 AI Sound Pro met virtuele 11.1.2 up-mix. Dit creëert een meeslepende 3D-audio-ervaring die films en games extra diepte geeft, waardoor je volledig opgaat in de actie.
Met webOS 26 op de LG MicroRGB 4K 86" B96 (2026) heb je toegang tot alle bekende streamingdiensten en slimme AI-functies zoals AI Concierge en Copilot. Daarnaast ondersteunt de tv Google Cast, Apple AirPlay en Matter, met uitgebreide smart home-integratie via LG ThinQ voor een naadloze bediening van al je apparaten.
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Beelddiagonaal | 86 inch (218 cm) |
| Beeldkwaliteit | 4K Ultra HD |
| Bediening via app | Ja |
|---|---|
| Geschikt voor Smarthome | Ja |
| Introductiejaar | 2026 |
| Softwareupdates fabrikant | Langer dan 5 jaar na introductiedatum |
| Introductiemaand | Februari |
| Typenummer | 86MRGB96B9B |
| Beelddiagonaal | 86 inch (218 cm) |
|---|---|
| Beeldkwaliteit | Ultra HD (4K) |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Type HDR ondersteuning | Dolby Vision, HDR10, HLG |
| Anti reflecterend scherm | Nee |
| Schermdiagonaal | 86 inch |
| Ambilight | Nee |
| Soort tuner | Analoog, DVB-C, DVB-S, DVB-T |
| Adaptieve synchronisatie | AMD Freesync |
| 3D | Nee |
| Beeldfrequentie | 120 Hz |
| Smart TV | Ja |
| Smart TV platform | WebOS |
| Audio Techniek | Dolby Atmos |
|---|---|
| Ingebouwde subwoofer | Ja |
| Soundbar stand | Nee |
| Synchroon Geluid TV en Soundbar | WOW Orchestra |
| Gaming Mode | Ja |
|---|---|
| Bediening | Magic Remote |
| Sleeptimer | Ja |
| Bluetooth | Ja |
|---|---|
| Aantal HDMI aansluitingen | 4 |
| Ethernet-LAN aansluiting | Ja |
| WiFi | Ja |
| Aantal USB 2.0 aansluitingen | 2 |
| HDMI | 2.1 |
| Externe aansluitbox | Nee |
| CI/CI+ aansluiting | Ja |
| Basiskleur | Zwart |
|---|
| Smarthome compatibiliteit | Apple Airplay, Apple Homekit (Siri), Google Assistent, Google Home |
|---|---|
| Beschikbare Apps | Apple TV +, Disney+, Netflix, Prime Video, Spotify, Youtube |
| Webbrowser | Ja |
| Chromecast functie | Ja |
| Draaibare voet | Nee |
|---|
| Energieverbruik per 1000 uur | 101 kWh |
|---|---|
| Energieverbruik HDR per 1000 uur | 338 kWh |
| Hoogte zonder standaard | 110.5 cm |
|---|---|
| Breedte zonder standaard | 192.5 cm |
| Diepte zonder standaard | 4.61 cm |
| Gewicht zonder standaard | 56.1 kg |
| Hoogte met standaard | 117.4 cm |
| Breedte met standaard | 192.5 cm |
| Diepte met standaard | 37 cm |
| Gewicht met standaard | 64.3 kg |
| VESA wandmontage | 600 x 400 |
| Totaal uitgangsvermogen (RMS) | 40 W |
|---|
| Energielabel | D |
|---|---|
| EAN nummer | 8806096823880 |
| Gewicht | 64.30kg |
| Afmeting (HxBxD) | 117.40cm x 192.50cm x 37.00cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van deze LG MicroRGB 4K 86MRGB96B9B (2026) LED televisie wordt door ons verzorgd. Electro World Offermans is een erkende verdeler van LG. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
LG legt de nadruk op uitstekende klantenservice, zelfs na de aankoop. Daarom zijn zowel wij als de fabrikant beschikbaar van maandag tot en met vrijdag, van 09:00 tot 17:00 uur, om al uw vragen over LG producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de LG fabrieksgarantie. U heeft 2 jaar fabrieksgarantie op uw LG MicroRGB 4K 86" B96 (2026) televisie. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Op 6 mei 2026 is de cloud-ondersteuning voor de populaire Bose SoundTouch speakers en soundbars definitief gestopt. We leggen uit wat er verandert en welke alternatieven er zijn...
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..