Deze JBL Tuner XL - Zwart brengt krachtig, kristalhelder radiogeluid naar elke hoek van uw huis. Of u nu kookt in de keuken, werkt op kantoor of ontspant in de achtertuin, deze stijlvolle radio levert superieur geluid via DAB/DAB+/FM, Bluetooth en een indrukwekkende 15 uur afspeeltijd. Met IPX7-waterbestendigheid en een groot, scrollend lcd-scherm voor eenvoudige zenderinformatie, is de JBL Tuner XL - Zwart de perfecte metgezel voor de hele dag.
De JBL Tuner XL - Zwart levert digitale DAB/DAB+ en FM-radio met kristalheldere JBL Pro-geluidskwaliteit, waardoor u van nieuws en weer tot muziek en entertainment geniet. Dankzij de Bluetooth-functionaliteit verbindt u de radio eenvoudig met uw smartphone of tablet, zodat u naadloos schakelt tussen radio en uw eigen afspeellijsten voor een complete luisterervaring.
Met de ingebouwde batterij biedt de JBL Tuner XL - Zwart tot 15 uur luistertijd, ideaal voor een lange dag thuis of in de tuin. De IPX7-waterbestendigheid beschermt tegen ongelukjes met water in de keuken of badkamer, zodat u zich geen zorgen hoeft te maken over spetters. Deze combinatie van lange speelduur en robuuste bescherming maakt de radio extreem veelzijdig in gebruik.
Het grote, scrollende lcd-scherm met verlichting toont zenderinformatie in één oogopslag, wat het afstemmen eenvoudig maakt. Daarnaast kunt u met vijf vooraf ingestelde knoppen snel schakelen naar uw favoriete zenders, zodat u direct geniet van uw topkeuzes zonder gedoe met handmatig zoeken.
| Type | Radio en wereldontvanger |
|---|---|
| Frequentiebereik | 70 - 20.000 Hz |
| Kleur | Zwart |
| Waterdicht | Ja |
|---|
| Bediening via app | Nee |
|---|---|
| Type radio | Radio en wereldontvanger |
| Typenummer | JBLTUNERXLBLKEUNA |
| DAB+ | Ja |
|---|---|
| Ondersteunde frequentiebanden | FM/DAB/DAB+ |
| Frequentiebereik | 70 Hz - 20.000 Hz |
| RDS tuner | Nee |
| Wereldontvanger | Nee |
| Snoozefunctie | Nee |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Type display | LCD |
| Aux-ingang | Ja |
|---|---|
| Bluetooth | Ja |
| Ingebouwde lader iPod/iPhone | Nee |
| WiFi | Nee |
| Hoofdtelefoon aansluiting | Ja |
| Basiskleur | Zwart |
|---|
| NFC | Nee |
|---|---|
| Spotify Connect | Nee |
| Totaal uitgangsvermogen (RMS) | 10 W |
|---|
| EAN nummer | 1200130022234 |
|---|---|
| Gewicht | 1.15kg |
| Afmeting (HxBxD) | 16.70cm x 14.50cm x 10.30cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van deze JBL Tuner XL - Zwart radio wordt door ons verzorgd. Electro World Offermans is een erkende verdeler van JBL. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
JBL legt de nadruk op uitstekende klantenservice, zelfs na de aankoop. Daarom zijn zowel wij als de fabrikant beschikbaar van maandag tot en met vrijdag, van 09:00 tot 17:00 uur, om al uw vragen over JBL producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de JBL fabrieksgarantie. U heeft 2 jaar fabrieksgarantie op uw JBL Tuner XL - Zwart radio. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Op 6 mei 2026 is de cloud-ondersteuning voor de populaire Bose SoundTouch speakers en soundbars definitief gestopt. We leggen uit wat er verandert en welke alternatieven er zijn...
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..