Indien op voorraad bij leverancier
Indien op voorraad bij leverancier
Deze JBL Tuner 3 Zwart is dé ultieme metgezel voor elke radioliefhebber die onderweg wil genieten van kristalhelder geluid. Met een indrukwekkende afspeeltijd van tot wel 15 uur, waterbestendigheid en stofdichtheid volgens IP68, en de krachtige JBL Pro-geluidskwaliteit, biedt deze radio een ongeëvenaarde luisterervaring. Of je nu in de keuken, bij het zwembad of op de camping bent, de draagbare radio levert altijd helder en levensecht geluid. Dankzij de handige presetknoppen en Bluetooth-streaming mis je nooit meer je favoriete zenders, terwijl het robuuste ontwerp met stevige lus zorgt dat je hem overal mee naartoe neemt.
Of je nu naar muziek, nieuws of sport luistert, de ('JBL Tuner 3 draagbare radio') levert kristalheldere JBL Pro-geluidskwaliteit die elke luisterervaring verbetert. Dankzij een krachtigere driver produceert de radio luider geluid en een sterkere bas dan je zou verwachten, waardoor je favoriete FM- en DAB-zenders tot leven komen. Dit technische voordeel zorgt ervoor dat je altijd geniet van een rijk en dynamisch geluid, waar je ook bent.
Met de JBL Tuner 3 Zwart hoef je je geen zorgen te maken over de batterij: je geniet van 12 uur afspeeltijd na één keer opladen, met nog 3 extra uren via Playtime Boost. Daarnaast is de radio volledig waterbestendig en stofdicht dankzij de IP68-certificering, waardoor hij bestand is tegen vrijwel elke omgeving, van een feestje bij het zwembad tot een picknick op het strand. Dit betekent dat je onbezorgd kunt luisteren, zonder beperkingen door weersomstandigheden of locatie.
Deel de radiogolven door eenvoudig twee Tuner 3-luidsprekers te koppelen voor stereogeluid met Auracast. Je kunt ook meerdere JBL-luidsprekers met Auracast-ondersteuning verbinden om je favoriete zender overal te beluisteren. Dit gebruikersvoordeel geeft je de flexibiliteit om een meeslepende geluidservaring te creëren, of je nu thuis bent of op een feestje.
| Type | Radio en wereldontvanger |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Waterdicht | Ja |
|---|
| Bediening via app | Ja |
|---|---|
| Type radio | Radio en wereldontvanger |
| Typenummer | JBLTUNER3BLK |
| DAB+ | Ja |
|---|---|
| Ondersteunde frequentiebanden | FM/DAB/DAB+ |
| Internetradio | Nee |
| RDS tuner | Ja |
| Wereldontvanger | Nee |
| Snoozefunctie | Nee |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Type display | LCD |
| Aux-ingang | Nee |
|---|---|
| Bluetooth | Ja |
| WiFi | Nee |
| Hoofdtelefoon aansluiting | Nee |
| Basiskleur | Zwart |
|---|
| NFC | Nee |
|---|---|
| Spotify Connect | Nee |
| Totaal uitgangsvermogen (RMS) | 7 W |
|---|
| EAN nummer | 1200130024047 |
|---|---|
| Gewicht | 0.50kg |
| Afmeting (HxBxD) | 7.31cm x 17.47cm x 7.13cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van deze JBL Tuner 3 Zwart draagbare radio wordt door ons verzorgd. Electro World Offermans is een erkende verdeler van JBL. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
JBL legt de nadruk op uitstekende klantenservice, zelfs na de aankoop. Daarom zijn zowel wij als de fabrikant beschikbaar van maandag tot en met vrijdag, van 09:00 tot 17:00 uur, om al uw vragen over JBL producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de JBL fabrieksgarantie. U heeft 2 jaar fabrieksgarantie op uw JBL Tuner 3 Zwart radio. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Op 6 mei 2026 is de cloud-ondersteuning voor de populaire Bose SoundTouch speakers en soundbars definitief gestopt. We leggen uit wat er verandert en welke alternatieven er zijn...
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..