Deze JBL Sense Pro - Zwart biedt een unieke open-ear ervaring met ruimtelijk geluid, kristalheldere gesprekken en een comfortabel design voor de hele dag.
De JBL Sense Pro - Zwart Open-ear zit in de ronding van je oor in plaats van in de gehoorgang, zodat je omgevingsgeluiden blijft horen terwijl je geniet van rijke muziek. Niemand anders kan meeluisteren, zelfs niet in de metro. JBL Spatial Sound omringt je met stereogeluid van elk apparaat, wat zorgt voor een meeslepende en veilige luisterervaring.
LDAC stuurt drie keer meer data door dan standaard Bluetooth, waardoor de JBL Sense Pro - Zwart 24-bits studiokwaliteit levert. Het slimme basversterkingsalgoritme past de bas aan op het volume, zodat je altijd helder, diep en dynamisch geluid hoort zonder vervorming. Dit geeft je een rijke luisterervaring, of je nu zachte muziek of krachtige beats afspeelt.
De JBL Sense Pro - Zwart Open-ear heeft twee beamforming-microfoons per oor die je stem opvangen, terwijl een AI-algoritme omgevingsgeluiden wegfiltert. De Voice Pickup Sensor detecteert trillingen en verbetert de spraakhelderheid, terwijl het windbestendige ontwerp lucht rond de microfoon vermindert. Zo blijven je gesprekken luid en duidelijk, zelfs op een winderige dag of in drukke ruimtes.
Het metalen scharnier van de JBL Sense Pro - Zwart is verstelbaar voor een optimale audioweergave, ongeacht je oorvorm. De premium oorhaak van vloeibare siliconen met een dunne interne draad past zich aan je hoofd aan voor langdurig comfort. Met een IP54-classificatie zijn de oordopjes bestand tegen water en stof, zodat je ze gerust kunt dragen tijdens een regenbui of intensieve workout.
| Type | Open-ear |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20 - 40000 Hz |
| Gebruikstijd | 2280 minuten |
| Kleur | Zwart |
| Draadloos | Ja |
|---|---|
| Gebruikstijd | 2280 minuten |
| Onderdrukking omgevingsgeluid | Nee |
| Type hoofdtelefoon | Open-ear |
|---|---|
| Opvouwbaar | Nee |
| Typenummer | JBLSENSEPROBLK |
| Frequentiebereik | 20 Hz - 40.000 Hz |
|---|---|
| Equalizer via app | Ja |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Touchpad oorschelp | Ja |
|---|
| Draadloze techniek | Bluetooth |
|---|---|
| Multipoint Pairing | Ja |
| Oplaadtijd | 2 uur |
| Basiskleur | Zwart |
|---|
| IP-certificering | IP54 |
|---|
| EAN nummer | 1200130027741 |
|---|---|
| Gewicht | 0.10kg |
| Afmeting (HxBxD) | 0.00cm x 0.00cm x 0.00cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van deze JBL Sense Pro - Zwart open-ear hoofdtelefoon wordt door ons verzorgd. Electro World Offermans is een erkende verdeler van JBL. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
JBL legt de nadruk op uitstekende klantenservice, zelfs na de aankoop. Daarom zijn zowel wij als de fabrikant beschikbaar van maandag tot en met vrijdag, van 09:00 tot 17:00 uur, om al uw vragen over JBL producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de JBL fabrieksgarantie. U heeft 2 jaar fabrieksgarantie op uw JBL Sense Pro - Zwart hoofdtelefoon. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Op 6 mei 2026 is de cloud-ondersteuning voor de populaire Bose SoundTouch speakers en soundbars definitief gestopt. We leggen uit wat er verandert en welke alternatieven er zijn...
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..