Deze JBL PartyBox 520 levert een indrukwekkend feestgeluid met AI Sound Boost, een futuristische lichtshow, een indrukwekkende batterijduur van 15 uur en eenvoudige verplaatsing dankzij het telescopische handvat en brede wielen.
De JBL PartyBox 520 luidspreker gebruikt geavanceerde AI Sound Boost-technologie die je muziek in realtime analyseert. Dit optimaliseert de akoestische prestaties, waardoor je geniet van krachtig geluid met minder vervorming, zelfs op hoge volumes. Het voordeel is dat elk nummer helder en meeslepend klinkt, alsof je live naar een concert luistert.
De PartyBox 520 biedt een futuristische lichtshow met dansbare patronen en stroboscoopeffecten, perfect voor een meeslepende sfeer. Daarnaast kun je tot 15 uur feesten op een volle batterij, en met de vervangbare batterij (apart verkrijgbaar) gaat de muziek nog langer door. Een snelle laadbeurt van 10 minuten geeft je al 2 uur extra speeltijd, zodat het feest nooit stopt.
De JBL PartyBox 520 ondersteunt Auracast, waarmee je twee exemplaren kunt koppelen voor echte stereo-vibes of meerdere JBL Auracast-luidsprekers draadloos kunt verbinden voor een nog groter geluid. Via de JBL PartyBox-app regel je moeiteloos je muziek, EQ-instellingen en lichtshow, waar het feest je ook brengt. Dit maakt het eenvoudig om de perfecte sfeer te creëren zonder bij de luidspreker te hoeven staan.
| Frequentiebereik | 40 - 20.000 Hz |
|---|---|
| Smart speaker | Nee |
| Multiroom audio | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Draadloos | Ja |
|---|---|
| Portable | Ja |
| Gebruiksduur | 15 uur |
| Waterdicht | Ja |
| Multiroom audio | Ja |
|---|---|
| Geschikt voor Smarthome | Nee |
| Type audio apparatuur | Speaker |
| Typenummer | JBLPARTYBOX520EU |
| Aux-ingang | Ja |
|---|---|
| Bluetooth | Ja |
| WiFi | Nee |
| Basiskleur | Zwart |
|---|
| Smarthome compatibiliteit | Nee |
|---|---|
| Internet | Internet browser |
| Frequentiebereik | 40 - 20.000 Hz |
|---|
| Totaal uitgangsvermogen (RMS) | 400 W |
|---|
| EAN nummer | 1200130021961 |
|---|---|
| Gewicht | 25.50kg |
| Afmeting (HxBxD) | 76.90cm x 41.50cm x 36.90cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van deze JBL PartyBox 520 partybox wordt door ons verzorgd. Electro World Offermans is een erkende verdeler van JBL. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
JBL legt de nadruk op uitstekende klantenservice, zelfs na de aankoop. Daarom zijn zowel wij als de fabrikant beschikbaar van maandag tot en met vrijdag, van 09:00 tot 17:00 uur, om al uw vragen over JBL producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de JBL fabrieksgarantie. U heeft 2 jaar fabrieksgarantie op uw JBL PartyBox 520 luidspreker. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Op 6 mei 2026 is de cloud-ondersteuning voor de populaire Bose SoundTouch speakers en soundbars definitief gestopt. We leggen uit wat er verandert en welke alternatieven er zijn...
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..