Met de JBL Grip - Paars draadloze luidspreker haal je een compacte krachtpatser in huis die overal mee naartoe gaat. Deze speaker is ontworpen voor ultieme flexibiliteit, met een stevige grip en een valbestendige constructie die een harde val op beton overleeft. Het professionele JBL Pro-geluid levert krachtige bassen en kristalheldere hoge tonen, terwijl het ingebouwde sfeerlicht op het achterpaneel zorgt voor de perfecte ambiance, van relaxte date-avonden tot spontane feestjes. Met een IP68-classificatie is de JBL Grip - Paars volledig water- en stofdicht, en dankzij de Playtime Boost geniet je tot 14 uur ononderbroken muziek.
De JBL Grip - Paars draadloze luidspreker is klein genoeg om in één hand te houden, maar levert een indrukwekkend geluid dankzij de JBL Pro Sound-technologie. Met AI Sound Boost analyseert de speaker muziek in realtime en past een algoritme de output aan voor een voller geluid met minimale vervorming. Dit betekent dat je geniet van krachtige bassen en heldere hoge tonen, of je nu een mindful ochtendritje hebt of een luie stranddag opluistert.
Deze speaker is gebouwd om alles aan te kunnen, met een toonaangevende IP68-classificatie voor water- en stofdichtheid. Het valbestendige ontwerp zorgt ervoor dat de JBL Grip - Paars een harde val op beton overleeft, zonder gedoe tijdens feestjes of avonturen. Of je nu aan het zwembad bent of op een stoffig strand, de speaker blijft presteren en biedt gemoedsrust in elke omgeving. Het ingebouwde sfeerlicht op het achterpaneel past zich aan het moment aan, met unieke thema's en kleuropties die je kunt bedienen via de handige knop op het zijpaneel of de JBL Portable-app voor nauwkeurige helderheidsinstellingen.
Met een enkele lading houd je de stemming 12 uur vast, plus nog eens 2 uur extra met Playtime Boost als de sfeer te goed is om te stoppen. De JBL Grip - Paars draadloze luidspreker ondersteunt Auracast, waarmee je twee Grips in stereo kunt koppelen voor direct surround sound. Je kunt zelfs zoveel JBL Auracast-compatibele speakers aansluiten als je wilt voor een ultieme geluidservaring, of je nu alleen chillt of met de hele groep aan het swingen bent. Deze flexibiliteit maakt de speaker net zo aanpasbaar als jouw levensstijl.
| Frequentiebereik | 20 - 70.000 Hz |
|---|---|
| Smart speaker | Nee |
| Multiroom audio | Ja |
| Kleur | Paars |
| Draadloos | Ja |
|---|---|
| Portable | Ja |
| Gebruiksduur | 14 uur |
| Waterdicht | Ja |
| Multiroom audio | Ja |
|---|---|
| Geschikt voor Smarthome | Nee |
| Type audio apparatuur | Speaker |
| Typenummer | JBLGRIPPUR |
| Aux-ingang | Nee |
|---|---|
| Bluetooth | Ja |
| WiFi | Nee |
| Basiskleur | Paars |
|---|
| Smarthome compatibiliteit | Nee |
|---|---|
| Internet | Internet browser |
| Frequentiebereik | 20 - 70.000 Hz |
|---|
| Totaal uitgangsvermogen (RMS) | 16 W |
|---|
| EAN nummer | 1200130024887 |
|---|---|
| Gewicht | 0.39kg |
| Afmeting (HxBxD) | 15.25cm x 6.40cm x 6.52cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van deze JBL Grip - Paars draadloze luidspreker wordt door ons verzorgd. Electro World Offermans is een erkende verdeler van JBL. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
JBL legt de nadruk op uitstekende klantenservice, zelfs na de aankoop. Daarom zijn zowel wij als de fabrikant beschikbaar van maandag tot en met vrijdag, van 09:00 tot 17:00 uur, om al uw vragen over JBL producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de JBL fabrieksgarantie. U heeft 2 jaar fabrieksgarantie op uw JBL Grip - Paars luidspreker. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Op 6 mei 2026 is de cloud-ondersteuning voor de populaire Bose SoundTouch speakers en soundbars definitief gestopt. We leggen uit wat er verandert en welke alternatieven er zijn...
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..