Met de JBL Endurance Zone - Zwart & Lime haal je een sportoordopje in huis dat je helpt om je fysieke grenzen te verleggen. Dankzij de innovatieve JBL OpenSound-technologie geniet je van krachtig, dynamisch geluid terwijl je je oren vrij houdt en volledig bewust blijft van je omgeving. Het comfortabele, lichtgewicht ontwerp met ergonomische oorhaken zorgt voor een veilige pasvorm tijdens de zwaarste trainingen, terwijl de IP68-classificatie je oordopjes beschermt tegen zweet, regen en stof. Met een gecombineerde accuduur tot 32 uur en snellaadmogelijkheid raak je nooit zonder motivatie, en de vier microfoons met ruisonderdrukking garanderen heldere telefoongesprekken, zelfs op een winderige dag.
De JBL Endurance Zone - Zwart & Lime Open-ear maakt gebruik van een gevoelige dynamische driver van 18x11mm die scherpe hoge tonen en rijke middentonen levert. Het adaptieve algoritme voor basversterking zorgt voor een krachtige beat die je in beweging houdt, terwijl het gerichte geluid minimale geluidslekkage garandeert. Hierdoor blijf je tijdens het sporten volledig bewust van je omgeving, zonder dat anderen meegenieten van jouw muziek of gesprekken.
De ('JBL Endurance Zone - Zwart & Lime Open-ear') is uitgerust met een hoogwaardige oorhaak van vloeibare siliconen en een aanpasbare geheugenkabel, die keer op keer een stevige, stabiele pasvorm bieden. Zowel de oordopjes als het oplaadetui zijn gemaakt van robuust, krasbestendig materiaal dat bestand is tegen uitrekken, draaien en vallen. Zelfs na een zweterige training blijven ze gemakkelijk vast te pakken, zodat ze nooit wegvliegen wanneer je ze uitdoet.
Met een IP68-classificatie zijn deze oordopjes bestand tegen zweet, regen, zout water en zand, maar ook tegen hoge temperaturen en luchtvochtigheid. Dit betekent dat je onbezorgd kunt trainen in alle weersomstandigheden, zonder je zorgen te maken over schade. De robuuste constructie maakt de JBL Endurance Zone - Zwart & Lime ideaal voor intensief gebruik, of je nu buiten hardloopt in de regen of binnen zwaar traint.
De ('JBL Endurance Zone - Zwart & Lime Open-ear') biedt tot 8 uur afspeeltijd in de oordopjes en nog eens 24 uur in het draagbare oplaadetui, goed voor een week trainen. Met 10 minuten snelladen via USB-C heb je direct 3 uur extra speeltijd. Daarnaast kun je de oordopjes koppelen met twee Bluetooth-apparaten tegelijk via multi-pointverbinding, zodat je naadloos schakelt tussen een video op je tablet en een oproep op je mobiel.
| Type | Open-ear |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20 - 20000 Hz |
| Gebruikstijd | 1920 minuten |
| Kleur | Groen, Zwart |
| Draadloos | Ja |
|---|---|
| Gebruikstijd | 1920 minuten |
| Onderdrukking omgevingsgeluid | Nee |
| Signaalbereik | 10 meter |
| Type hoofdtelefoon | Open-ear |
|---|---|
| Opvouwbaar | Nee |
| Typenummer | JBLENDUZONEBLKL |
| Frequentiebereik | 20 Hz - 20.000 Hz |
|---|---|
| Impedantie | 32 Ohm |
| Gevoeligheid | 105 dB |
| Equalizer via app | Ja |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Touchpad oorschelp | Ja |
|---|
| Draadloze techniek | Bluetooth |
|---|---|
| Multipoint Pairing | Ja |
| Oplaadtijd | 2 uur |
| Basiskleur | Groen, Zwart |
|---|
| IP-certificering | IP68 (volledig waterdicht) |
|---|
| EAN nummer | 1200130024757 |
|---|---|
| Gewicht | 0.09kg |
| Afmeting (HxBxD) | 0.00cm x 0.00cm x 0.00cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van deze JBL Endurance Zone - Zwart & Lime open-ear hoofdtelefoon wordt door ons verzorgd. Electro World Offermans is een erkende verdeler van JBL. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
JBL legt de nadruk op uitstekende klantenservice, zelfs na de aankoop. Daarom zijn zowel wij als de fabrikant beschikbaar van maandag tot en met vrijdag, van 09:00 tot 17:00 uur, om al uw vragen over JBL producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de JBL fabrieksgarantie. U heeft 2 jaar fabrieksgarantie op uw JBL Endurance Zone - Zwart & Lime hoofdtelefoon. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Op 6 mei 2026 is de cloud-ondersteuning voor de populaire Bose SoundTouch speakers en soundbars definitief gestopt. We leggen uit wat er verandert en welke alternatieven er zijn...
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..