Deze JBL Endurance Zone - Paars combineert krachtig JBL-geluid met een open-ear ontwerp dat je bewust houdt van je omgeving. Dankzij de IP68-classificatie zijn deze oordopjes bestand tegen water, stof en zweet, perfect voor de zwaarste trainingen. Met een gecombineerde accuduur van 32 uur en een comfortabele, ergonomische oorhaak blijf je eindeloos in beweging. De geavanceerde multi-pointverbinding en vier microfoons zorgen voor heldere gesprekken, zelfs tijdens het hardlopen.
De ('JBL Endurance Zone - Paars Open-ear') maakt gebruik van een gevoelige dynamische driver van 18x11mm, die scherpe hoge tonen en rijke middentonen levert. Het adaptieve algoritme voor basversterking zorgt voor een krachtige beat die je in beweging houdt, terwijl de open-ear constructie minimale geluidslekkage garandeert. Zo blijf je veilig sporten in het verkeer of de sportschool, zonder anderen te storen.
Dankzij de IP68-classificatie zijn de JBL Endurance Zone - Paars bestand tegen zweet, regen, zout water en zelfs zand. De robuuste, krasbestendige materialen van zowel de oordopjes als het oplaadetui zijn ontworpen voor intensief gebruik. De oorhaken van vloeibare siliconen met een aanpasbare geheugenkabel blijven perfect zitten, zelfs bij de meest intensieve bewegingen. Dit betekent dat je onbezorgd kunt trainen, ongeacht het weer of de omgeving.
Met 8 uur in de oordopjes en 24 uur in het draagetui biedt de ('JBL Endurance Zone - Paars Open-ear') voldoende energie voor een hele week trainen. Een snellaadfunctie van 10 minuten via USB-C levert al 3 uur extra speeltijd. Het robuuste etui met kabelgat is eenvoudig mee te nemen in je tas, zodat je altijd voorbereid bent op een lange sportsessie.
De JBL Endurance Zone - Paars koppelt moeiteloos met twee Bluetooth-apparaten tegelijk, zodat je naadloos schakelt tussen een video op je tablet en een oproep op je mobiel. De vier beamforming-microfoons per oordopje vangen effectief je stem op en onderdrukken omgevingsgeluiden, terwijl het hydrodynamische winddichte ontwerp vervorming door luchtwrijving minimaliseert. Geniet van kristalheldere gesprekken, zelfs tijdens een rondje hardlopen op een winderige dag.
| Type | Open-ear |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20 - 20000 Hz |
| Gebruikstijd | 1920 minuten |
| Kleur | Paars |
| Draadloos | Ja |
|---|---|
| Gebruikstijd | 1920 minuten |
| Onderdrukking omgevingsgeluid | Nee |
| Signaalbereik | 10 meter |
| Type hoofdtelefoon | Open-ear |
|---|---|
| Opvouwbaar | Nee |
| Typenummer | JBLENDUZONEPUR |
| Frequentiebereik | 20 Hz - 20.000 Hz |
|---|---|
| Impedantie | 32 Ohm |
| Gevoeligheid | 105 dB |
| Equalizer via app | Ja |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Touchpad oorschelp | Ja |
|---|
| Draadloze techniek | Bluetooth |
|---|---|
| Multipoint Pairing | Ja |
| Oplaadtijd | 2 uur |
| Basiskleur | Paars |
|---|
| IP-certificering | IP68 (volledig waterdicht) |
|---|
| EAN nummer | 1200130024788 |
|---|---|
| Gewicht | 0.09kg |
| Afmeting (HxBxD) | 0.00cm x 0.00cm x 0.00cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van deze JBL Endurance Zone - Paars open-ear hoofdtelefoon wordt door ons verzorgd. Electro World Offermans is een erkende verdeler van JBL. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
JBL legt de nadruk op uitstekende klantenservice, zelfs na de aankoop. Daarom zijn zowel wij als de fabrikant beschikbaar van maandag tot en met vrijdag, van 09:00 tot 17:00 uur, om al uw vragen over JBL producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de JBL fabrieksgarantie. U heeft 2 jaar fabrieksgarantie op uw JBL Endurance Zone - Paars hoofdtelefoon. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Op 6 mei 2026 is de cloud-ondersteuning voor de populaire Bose SoundTouch speakers en soundbars definitief gestopt. We leggen uit wat er verandert en welke alternatieven er zijn...
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..