Deze JBL Charge 6 Paars combineert krachtig JBL Pro-geluid met AI Sound Boost, een indrukwekkende afspeeltijd tot 28 uur, een robuust IP68 water-, stof- en valbestendig ontwerp, een ingebouwde powerbank en de mogelijkheid om meerdere luidsprekers via Auracast te verbinden voor een meeslepende luisterervaring.
De JBL Charge 6 Paars levert een verrassend rijke, krachtige bas en scherpe hogere frequenties dankzij de nieuwe AI Sound Boost-technologie. Dit slimme algoritme analyseert je muziek in realtime voor maximale akoestische prestaties met minder vervorming, waardoor je altijd geniet van een vol en helder geluid, ongeacht het volume.
Met een afspeeltijd tot 28 uur kun je feesten zonder zorgen, en met JBL Playtime Boost krijg je nog eens 4 uur extra. Bovendien levert slechts 10 minuten opladen tot wel 150 minuten afspeeltijd, zodat je nooit lang zonder muziek zit. De ingebouwde powerbank van de JBL Charge 6 Paars draadloze luidspreker laadt je telefoon op terwijl je geniet van je favoriete nummers.
Het IP68-gecertificeerde ontwerp van de JBL Charge 6 Paars draadloze luidspreker beschermt tegen water, stof en vallen tot 1 meter hoogte, waardoor hij perfect is voor elk avontuur. De afneembare draagriem maakt het eenvoudig om hem overal mee naartoe te nemen, of je nu naar het strand gaat of een feestje geeft. Verbind daarnaast meerdere Auracast-compatibele luidsprekers voor een nog groter geluidsveld.
| Frequentiebereik | 56 - 20.000 Hz |
|---|---|
| Smart speaker | Nee |
| Multiroom audio | Nee |
| Kleur | Paars |
| Draadloos | Ja |
|---|---|
| Portable | Ja |
| Gebruiksduur | 28 uur |
| Waterdicht | Ja |
| Multiroom audio | Nee |
|---|---|
| Type audio apparatuur | Speaker |
| Typenummer | JBLCHARGE6PUR |
| Aux-ingang | Nee |
|---|---|
| Bluetooth | Ja |
| WiFi | Nee |
| Basiskleur | Paars |
|---|
| Frequentiebereik | 56 - 20.000 Hz |
|---|
| Totaal uitgangsvermogen (RMS) | 45 W |
|---|
| EAN nummer | 1200130019593 |
|---|---|
| Gewicht | 0.99kg |
| Afmeting (HxBxD) | 9.85cm x 22.88cm x 9.40cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van deze JBL Charge 6 Paars draadloze luidspreker wordt door ons verzorgd. Electro World Offermans is een erkende verdeler van JBL. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
JBL legt de nadruk op uitstekende klantenservice, zelfs na de aankoop. Daarom zijn zowel wij als de fabrikant beschikbaar van maandag tot en met vrijdag, van 09:00 tot 17:00 uur, om al uw vragen over JBL producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de JBL fabrieksgarantie. U heeft 2 jaar fabrieksgarantie op uw JBL Charge 6 Paars luidspreker. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Op 6 mei 2026 is de cloud-ondersteuning voor de populaire Bose SoundTouch speakers en soundbars definitief gestopt. We leggen uit wat er verandert en welke alternatieven er zijn...
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..