Deze Hisense 85U79SE (2026) combineert een indrukwekkend 85-inch 4K-scherm met MiniLED-verlichting, een vloeiende 144 Hz verversingssnelheid en ruimtelijk Dolby Atmos-geluid voor een meeslepende kijkervaring bij films, sport en gaming.
De ('Hisense MINI LED 85U79SE (2026) QLED televisie') levert met een 85-inch scherm en 4K Ultra HD-resolutie een scherp en gedetailleerd beeld, ideaal voor uiteenlopende content zoals films, series en sport. De brede kijkhoek van 178 graden zorgt dat het beeld vanuit elke zitpositie goed zichtbaar blijft, wat deze tv perfect maakt voor grotere woonkamers of thuisbioscopen.
De Hisense 85U79SE (2026) biedt een 144 Hz verversingssnelheid en een Native 144Hz Game Mode, waardoor snelle games extreem vloeiend worden weergegeven. De lage invoervertraging in de gamemodus zorgt dat acties direct in beeld verschijnen, wat de bediening responsiever maakt en een concurrentievoordeel geeft bij snelle shooters of racespellen.
De Hi-QLED MiniLED-technologie in de ('Hisense 85U79SE (2026) QLED televisie') levert een sterk contrast en meer zichtbare details in zowel donkere als lichte scènes. De Hi-View AI Engine past automatisch helderheid, contrast, kleur en details aan op basis van de content, zodat je altijd de best mogelijke beeldkwaliteit ervaart zonder handmatige aanpassingen.
Deze televisie heeft een ingebouwde subwoofer en ondersteunt Dolby Atmos, wat resulteert in een voller geluid met extra nadruk op lage tonen bij films, live sport en games. Met VIDAA Smart OS open je eenvoudig apps en entertainment, terwijl AirPlay 2 en scherm delen het mogelijk maken om media vanaf andere apparaten draadloos naar het grote scherm te streamen voor extra gebruiksgemak.
| Type | Mini LED |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Beelddiagonaal | 85 inch (216 cm) |
| Beeldkwaliteit | 4K Ultra HD |
| Bediening via app | Ja |
|---|---|
| Geschikt voor Smarthome | Ja |
| Type televisie | Mini LED |
| Introductiejaar | 2026 |
| Softwareupdates fabrikant | Langer dan 5 jaar na introductiedatum |
| Introductiemaand | Januari |
| Typenummer | 85U79SE |
| Beelddiagonaal | 85 inch (216 cm) |
|---|---|
| Beeldkwaliteit | Ultra HD (4K) |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Type HDR ondersteuning | HDR10, HDR10+, HLG |
| Anti reflecterend scherm | Nee |
| Schermdiagonaal | 85 inch |
| Ambilight | Nee |
| Soort tuner | Analoog, DVB-C, DVB-S, DVB-T |
| Adaptieve synchronisatie | AMD Freesync Premium Pro |
| 3D | Nee |
| Beeldfrequentie | 144 Hz |
| Smart TV | Ja |
| Smart TV platform | VIDAA |
| Audio Techniek | Dolby Atmos |
|---|---|
| Ingebouwde subwoofer | Ja |
| Soundbar stand | Nee |
| Synchroon Geluid TV en Soundbar | Hi-Concerto |
| Gaming Mode | Ja |
|---|---|
| Bediening | Afstandsbediening |
| Sleeptimer | Ja |
| Bluetooth | Ja |
|---|---|
| Aantal HDMI aansluitingen | 4 |
| Ethernet-LAN aansluiting | Ja |
| WiFi | Ja |
| Aantal USB 2.0 aansluitingen | 1 |
| Aantal USB 3.0 aansluitingen | 1 |
| HDMI | 2.1 |
| Externe aansluitbox | Nee |
| CI/CI+ aansluiting | Ja |
| Basiskleur | Zwart |
|---|
| Smarthome compatibiliteit | Apple Airplay 2 |
|---|---|
| Beschikbare Apps | Apple TV +, Disney+, Netflix, Prime Video, Spotify, Youtube |
| Webbrowser | Ja |
| Chromecast functie | Nee |
| Draaibare voet | Nee |
|---|
| Energieverbruik per 1000 uur | 103 kWh |
|---|---|
| Energieverbruik HDR per 1000 uur | 260 kWh |
| Hoogte zonder standaard | 108.7 cm |
|---|---|
| Breedte zonder standaard | 189.1 cm |
| Diepte zonder standaard | 6.6 cm |
| Gewicht zonder standaard | 34 kg |
| Hoogte met standaard | 115 cm |
| Breedte met standaard | 189.1 cm |
| Diepte met standaard | 37 cm |
| Gewicht met standaard | 34 kg |
| VESA wandmontage | 600 x 400 |
| Totaal uitgangsvermogen (RMS) | 50 W |
|---|
| Energielabel | D |
|---|---|
| EAN nummer | 6942351437989 |
| Gewicht | 34.00kg |
| Afmeting (HxBxD) | 115.00cm x 189.10cm x 37.00cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van deze Hisense MINI LED 85U79SE (2026) QLED televisie wordt door ons verzorgd. Electro World Offermans is een erkende verdeler van Hisense. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Hisense legt de nadruk op uitstekende klantenservice, zelfs na de aankoop. Daarom zijn zowel wij als de fabrikant beschikbaar van maandag tot en met vrijdag, van 09:00 tot 17:00 uur, om al uw vragen over Hisense producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Hisense fabrieksgarantie. U heeft 2 jaar fabrieksgarantie op uw Hisense 85U79SE (2026) televisie. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Op 6 mei 2026 is de cloud-ondersteuning voor de populaire Bose SoundTouch speakers en soundbars definitief gestopt. We leggen uit wat er verandert en welke alternatieven er zijn...
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..