Deze Hisense 85E79S (2026) is een 85-inch QLED-televisie die een meeslepende kijkervaring biedt met verbluffende kleuren, vloeiende beelden en slimme functies. Dankzij Hi-QLED Colour-technologie en Dolby Vision ondersteuning geniet u van realistische, heldere kleuren, terwijl de AI 4K Upscaler oudere content moeiteloos opschaalt naar scherp 4K. Met Game Mode Plus, VRR en ALLM is dit toestel perfect voor zowel filmliefhebbers als gamers, en het gebruiksvriendelijke VIDAA Smart OS met Voice Control zorgt voor directe toegang tot al uw entertainment.
De ('Hisense QLED 85E79S (2026) QLED televisie') maakt gebruik van Hi-QLED Colour-technologie, die een breed kleurenspectrum produceert voor heldere, natuurgetrouwe beelden. In combinatie met de AI 4K Upscaler worden zelfs oudere films en streams met lagere resolutie opgeschaald naar scherp 4K, waardoor u altijd geniet van een consistente, gedetailleerde beeldkwaliteit, ongeacht de bron.
De ('Hisense 85E79S (2026) QLED televisie') is uitgerust met Game Mode Plus, inclusief VRR (Variable Refresh Rate) en ALLM (Auto Low Latency Mode), wat zorgt voor een soepele gameplay met minimale invoervertraging. De Game Bar geeft u tijdens het spelen direct inzicht in frame rate en HDR-instellingen, terwijl AI Smooth Motion bewegingsonscherpte vermindert voor vloeiendere actie bij sport en snelle filmscènes.
Met Dolby Vision en Dolby Atmos biedt de Hisense 85E79S (2026) een meeslepende audio-visuele ervaring die films en series tot leven brengt. Het VIDAA Smart OS geeft snelle toegang tot apps en streamingdiensten, terwijl Voice Control en Share to TV het eenvoudig maken om content te zoeken of media vanaf uw telefoon naar het grote scherm te sturen voor een naadloze entertainmentervaring.
| Type | QLED TV |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Beelddiagonaal | 85 inch (216 cm) |
| Beeldkwaliteit | 4K Ultra HD |
| Bediening via app | Ja |
|---|---|
| Geschikt voor Smarthome | Ja |
| Type televisie | QLED TV |
| Introductiejaar | 2025 |
| Softwareupdates fabrikant | Langer dan 5 jaar na introductiedatum |
| Introductiemaand | December |
| Typenummer | 85E79S |
| Beelddiagonaal | 85 inch (216 cm) |
|---|---|
| Beeldkwaliteit | Ultra HD (4K) |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Type HDR ondersteuning | Dolby Vision, HDR10, HDR10+, HLG |
| Anti reflecterend scherm | Nee |
| Schermdiagonaal | 85 inch |
| Ambilight | Nee |
| Soort tuner | Analoog, DVB-C, DVB-S, DVB-T |
| Adaptieve synchronisatie | Nee |
| 3D | Nee |
| Display technologie | QLED |
| Beeldfrequentie | 60 Hz |
| Smart TV | Ja |
| Smart TV platform | VIDAA |
| Audio Techniek | Dolby Atmos |
|---|---|
| Ingebouwde subwoofer | Nee |
| Soundbar stand | Nee |
| Synchroon Geluid TV en Soundbar | Nee |
| Gaming Mode | Ja |
|---|---|
| Bediening | Keyboard remote |
| Sleeptimer | Ja |
| Bluetooth | Ja |
|---|---|
| Aantal HDMI aansluitingen | 3 |
| Ethernet-LAN aansluiting | Ja |
| WiFi | Ja |
| Aantal USB 2.0 aansluitingen | 2 |
| HDMI | 2.1 |
| Externe aansluitbox | Nee |
| CI/CI+ aansluiting | Ja |
| Basiskleur | Zwart |
|---|
| Smarthome compatibiliteit | Apple Airplay 2 |
|---|---|
| Beschikbare Apps | Apple TV +, Disney+, Netflix, Prime Video, Spotify, Youtube |
| Webbrowser | Ja |
| Chromecast functie | Nee |
| Draaibare voet | Nee |
|---|
| Energieverbruik per 1000 uur | 128 kWh |
|---|---|
| Energieverbruik HDR per 1000 uur | 210 kWh |
| Hoogte zonder standaard | 108.7 cm |
|---|---|
| Breedte zonder standaard | 189 cm |
| Diepte zonder standaard | 7.5 cm |
| Gewicht zonder standaard | 27.8 kg |
| Hoogte met standaard | 113.5 cm |
| Breedte met standaard | 189 cm |
| Diepte met standaard | 43 cm |
| Gewicht met standaard | 27.8 kg |
| VESA wandmontage | 500 x 400 |
| Totaal uitgangsvermogen (RMS) | 30 W |
|---|
| Energielabel | E |
|---|---|
| EAN nummer | 6942351432106 |
| Gewicht | 27.80kg |
| Afmeting (HxBxD) | 113.50cm x 189.00cm x 43.00cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van deze Hisense QLED 85E79S (2026) QLED televisie wordt door ons verzorgd. Electro World Offermans is een erkende verdeler van Hisense. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Hisense legt de nadruk op uitstekende klantenservice, zelfs na de aankoop. Daarom zijn zowel wij als de fabrikant beschikbaar van maandag tot en met vrijdag, van 09:00 tot 17:00 uur, om al uw vragen over Hisense producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Hisense fabrieksgarantie. U heeft 2 jaar fabrieksgarantie op uw Hisense 85E79S (2026) televisie. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Op 6 mei 2026 is de cloud-ondersteuning voor de populaire Bose SoundTouch speakers en soundbars definitief gestopt. We leggen uit wat er verandert en welke alternatieven er zijn...
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..