Deze Hisense 75U79S PRO (2026) combineert een indrukwekkend 75-inch Mini-LED PRO-scherm met 4K Ultra HD-resolutie, een vloeiende 165Hz Game Mode Ultra, meeslepend 2.1.2 multi-channel surroundgeluid en slimme beeldoptimalisatie voor een complete kijkervaring.
De Hisense MINI LED 75U79S PRO (2026) QLED televisie gebruikt Mini-LED PRO-technologie in combinatie met 4K Ultra HD-weergave. Dit zorgt voor nauwkeurige lichtaansturing, sterke contrasten en duidelijke details in zowel donkere als heldere scènes, waardoor elke film en serie tot leven komt.
Met 165Hz Game Mode Ultra is de Hisense 75U79S PRO (2026) geschikt voor snelle beeldweergave. Dat helpt bij actiegames en sportuitzendingen, waar een stabiel en vloeiend beeld belangrijk is voor een prettige kijk- en speelervaring. De combinatie van hoge verversingssnelheid en minimale inputlag zorgt dat bewegingen haarscherp en zonder haperen worden weergegeven, wat vooral bij snelle actie een groot voordeel biedt.
De ondersteuning voor Dolby Vision IQ, HDR10+, HDR10 en HLG maakt deze televisie geschikt voor moderne HDR-content. Daarnaast zorgt het 2.1.2 multi-channel surroundsysteem voor een ruimtelijker geluidsbeeld zonder dat je direct extra audioapparatuur nodig hebt. Het Anti-Reflection-scherm beperkt storende reflecties van daglicht en lampen, waardoor het beeld onder wisselende lichtomstandigheden prettig zichtbaar blijft en je ongestoord kunt genieten van je favoriete content.
| Type | Mini LED |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Beelddiagonaal | 75 inch (189 cm) |
| Beeldkwaliteit | 4K Ultra HD |
| Bediening via app | Ja |
|---|---|
| Geschikt voor Smarthome | Ja |
| Type televisie | Mini LED |
| Introductiejaar | 2026 |
| Softwareupdates fabrikant | Langer dan 5 jaar na introductiedatum |
| Introductiemaand | Januari |
| Typenummer | 75U79S PRO |
| Beelddiagonaal | 75 inch (189 cm) |
|---|---|
| Beeldkwaliteit | Ultra HD (4K) |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Type HDR ondersteuning | HDR10, HDR10+, HLG |
| Anti reflecterend scherm | Ja |
| Schermdiagonaal | 75 inch |
| Ambilight | Nee |
| Soort tuner | Analoog, DVB-C, DVB-S, DVB-T |
| Adaptieve synchronisatie | AMD Freesync Premium Pro |
| 3D | Nee |
| Beeldfrequentie | 165 Hz |
| Smart TV | Ja |
| Smart TV platform | VIDAA |
| Audio Techniek | Dolby Atmos |
|---|---|
| Ingebouwde subwoofer | Ja |
| Soundbar stand | Nee |
| Synchroon Geluid TV en Soundbar | Hi-Concerto |
| Gaming Mode | Ja |
|---|---|
| Bediening | Afstandsbediening |
| Sleeptimer | Ja |
| Bluetooth | Ja |
|---|---|
| Aantal HDMI aansluitingen | 4 |
| Ethernet-LAN aansluiting | Ja |
| WiFi | Ja |
| Aantal USB 2.0 aansluitingen | 1 |
| Aantal USB 3.0 aansluitingen | 1 |
| HDMI | 2.1 |
| Externe aansluitbox | Nee |
| CI/CI+ aansluiting | Ja |
| Basiskleur | Zwart |
|---|
| Smarthome compatibiliteit | Apple Airplay 2 |
|---|---|
| Beschikbare Apps | Apple TV +, Disney+, Netflix, Prime Video, Spotify, Youtube |
| Webbrowser | Ja |
| Chromecast functie | Nee |
| Draaibare voet | Ja |
|---|
| Energieverbruik per 1000 uur | 83 kWh |
|---|---|
| Energieverbruik HDR per 1000 uur | 240 kWh |
| Hoogte zonder standaard | 96.3 cm |
|---|---|
| Breedte zonder standaard | 166.8 cm |
| Diepte zonder standaard | 5.2 cm |
| Gewicht zonder standaard | 32.1 kg |
| Hoogte met standaard | 99.7 cm |
| Breedte met standaard | 166.8 cm |
| Diepte met standaard | 31 cm |
| Gewicht met standaard | 32.1 kg |
| VESA wandmontage | 400 x 400 |
| Totaal uitgangsvermogen (RMS) | 50 W |
|---|
| Energielabel | D |
|---|---|
| EAN nummer | 6942351437361 |
| Gewicht | 32.10kg |
| Afmeting (HxBxD) | 99.70cm x 166.80cm x 31.00cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van deze Hisense MINI LED 75U79S PRO (2026) QLED televisie wordt door ons verzorgd. Electro World Offermans is een erkende verdeler van Hisense. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Hisense legt de nadruk op uitstekende klantenservice, zelfs na de aankoop. Daarom zijn zowel wij als de fabrikant beschikbaar van maandag tot en met vrijdag, van 09:00 tot 17:00 uur, om al uw vragen over Hisense producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Hisense fabrieksgarantie. U heeft 2 jaar fabrieksgarantie op uw Hisense 75U79S PRO (2026) televisie. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Op 6 mei 2026 is de cloud-ondersteuning voor de populaire Bose SoundTouch speakers en soundbars definitief gestopt. We leggen uit wat er verandert en welke alternatieven er zijn...
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..