Deze Hisense 65UR9S (2026) biedt een ongeëvenaarde kijkervaring met een revolutionaire RGB MiniLED backlight, een krachtige Hi-View AI Engine voor perfecte beeldoptimalisatie en een indrukwekkend 4.1.2 multi-channel surround sound systeem, alles verpakt in een ultraslank design.
De Hisense RGB MINI LED 65UR9S (2026) QLED televisie gebruikt drie afzonderlijke diodes per LED voor directe kleurcreatie bij de bron, wat tot 100 procent BT.2020 kleurdekking mogelijk maakt. De Hi-View AI Engine RGB vernieuwt de aansturing van rood, groen en blauw licht, waardoor elke zone nauwkeurig wordt geoptimaliseerd voor levensecht contrast en rijkere, nauwkeurigere tinten in elke scène.
Met het ingebouwde 4.1.2 surround sound systeem, inclusief up firing hoogte speakers en een krachtige subwoofer, ontstaat een 360 graden geluidservaring die sport, films en gaming tot leven brengt zonder extra kabels. De Anti-Reflection en Glare-Free technologie beperkt weerspiegelingen op het scherm, terwijl details in schaduw en kleurweergave behouden blijven voor een helder beeld in elke ruimte.
De Hisense 65UR9S (2026) levert next gen gaming prestaties met een 180Hz paneel, VRR en een automatische low latency pipeline voor direct responsieve gameplay. Met een piekhelderheid tot 5000 nits blijven lichte accenten scherp en contrastrijk, zelfs in fel verlichte kamers, terwijl donkere scènes hun nuances behouden voor een optimale kijkervaring.
| Type | Mini LED |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Beelddiagonaal | 65 inch (165 cm) |
| Beeldkwaliteit | 4K Ultra HD |
| Bediening via app | Ja |
|---|---|
| Geschikt voor Smarthome | Ja |
| Type televisie | Mini LED |
| Introductiejaar | 2026 |
| Softwareupdates fabrikant | Langer dan 5 jaar na introductiedatum |
| Introductiemaand | Januari |
| Typenummer | 65UR9S |
| Beelddiagonaal | 65 inch (165 cm) |
|---|---|
| Beeldkwaliteit | Ultra HD (4K) |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Type HDR ondersteuning | Dolby Vision, HDR, HDR10, HDR10+, HLG |
| Anti reflecterend scherm | Ja |
| Schermdiagonaal | 65 inch |
| Ambilight | Nee |
| Soort tuner | Analoog, DVB-C, DVB-S, DVB-T |
| Adaptieve synchronisatie | AMD Freesync Premium Pro |
| 3D | Ja |
| Beeldfrequentie | 180 Hz |
| Smart TV | Ja |
| Smart TV platform | VIDAA |
| Audio Techniek | Dolby Atmos |
|---|---|
| Ingebouwde subwoofer | Ja |
| Soundbar stand | Nee |
| Synchroon Geluid TV en Soundbar | Hi-Concerto |
| Gaming Mode | Ja |
|---|---|
| Bediening | Afstandsbediening |
| Sleeptimer | Ja |
| Bluetooth | Ja |
|---|---|
| Aantal HDMI aansluitingen | 3 |
| Ethernet-LAN aansluiting | Ja |
| WiFi | Ja |
| Aantal USB 2.0 aansluitingen | 1 |
| Aantal USB 3.0 aansluitingen | 1 |
| HDMI | 2.1 |
| Externe aansluitbox | Nee |
| CI/CI+ aansluiting | Ja |
| Basiskleur | Zwart |
|---|
| Smarthome compatibiliteit | Apple Airplay 2 |
|---|---|
| Beschikbare Apps | Apple TV +, Disney+, Netflix, Prime Video, Spotify, Youtube |
| Webbrowser | Ja |
| Chromecast functie | Nee |
| Draaibare voet | Nee |
|---|
| Energieverbruik per 1000 uur | 80 kWh |
|---|---|
| Energieverbruik HDR per 1000 uur | 200 kWh |
| Hoogte zonder standaard | 83.8 cm |
|---|---|
| Breedte zonder standaard | 144.8 cm |
| Diepte zonder standaard | 4.5 cm |
| Gewicht zonder standaard | 28.4 kg |
| Hoogte met standaard | 91.4 cm |
| Breedte met standaard | 144.8 cm |
| Diepte met standaard | 29 cm |
| Gewicht met standaard | 29.2 kg |
| VESA wandmontage | 400 x 400 |
| Totaal uitgangsvermogen (RMS) | 90 W |
|---|
| Energielabel | E |
|---|---|
| EAN nummer | 6942351436241 |
| Gewicht | 36.20kg |
| Afmeting (HxBxD) | 91.40cm x 144.80cm x 17.30cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van deze Hisense RGB MINI LED 65UR9S (2026) QLED televisie wordt door ons verzorgd. Electro World Offermans is een erkende verdeler van Hisense. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Hisense legt de nadruk op uitstekende klantenservice, zelfs na de aankoop. Daarom zijn zowel wij als de fabrikant beschikbaar van maandag tot en met vrijdag, van 09:00 tot 17:00 uur, om al uw vragen over Hisense producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Hisense fabrieksgarantie. U heeft 2 jaar fabrieksgarantie op uw Hisense 65UR9S (2026) televisie. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Op 6 mei 2026 is de cloud-ondersteuning voor de populaire Bose SoundTouch speakers en soundbars definitief gestopt. We leggen uit wat er verandert en welke alternatieven er zijn...
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..