Deze Hisense 65S7S Canvas TV (2026) combineert een unieke kunstmodus met een mat scherm, verbluffende 4K QLED-kleuren en een native 144Hz game mode, waardoor hij zowel een stijlvolle galerij als een krachtige entertainmenthub is.
Het Hi-Matte display van de Hisense Canvas TV 65S7S (2026) QLED televisie minimaliseert reflecties en behoudt levendige kleuren, ongeacht het omgevingslicht. De AI RGB Light Sensor past automatisch helderheid en kleurtemperatuur aan, zodat je altijd de beste beeldkwaliteit ervaart, van zonnige middagen tot donkere avonden.
Met de Art Mode van de Hisense 65S7S Canvas TV (2026) verander je je woonkamer in een dynamische galerij, met toegang tot iconische kunstwerken en eigen foto's. De ingebouwde Motion Detector toont deze meesterwerken alleen wanneer je aanwezig bent, wat energie bespaart en een interactieve, betoverende sfeer creëert.
Deze Hisense Canvas TV 65S7S (2026) QLED televisie levert met zijn native 144Hz verversingssnelheid en Dolby Vision-ondersteuning haarscherpe, vloeiende beelden voor een competitieve gaming-ervaring. Gecombineerd met het 2.0.2 Multi-Dimensional Sound word je volledig ondergedompeld in de actie, of je nu films kijkt of games speelt.
| Type | QLED TV |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Beelddiagonaal | 65 inch (165 cm) |
| Beeldkwaliteit | 4K Ultra HD |
| Bediening via app | Ja |
|---|---|
| Geschikt voor Smarthome | Ja |
| Type televisie | QLED TV |
| Introductiejaar | 2026 |
| Softwareupdates fabrikant | Langer dan 5 jaar na introductiedatum |
| Introductiemaand | Februari |
| Typenummer | 65S7S |
| Beelddiagonaal | 65 inch (165 cm) |
|---|---|
| Beeldkwaliteit | Ultra HD (4K) |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Type HDR ondersteuning | Dolby Vision, HDR, HDR10, HDR10+ |
| Anti reflecterend scherm | Ja |
| Schermdiagonaal | 65 inch |
| Ambilight | Nee |
| Soort tuner | DVB-C, DVB-S, DVB-T |
| Adaptieve synchronisatie | AMD Freesync |
| 3D | Nee |
| Display technologie | QLED |
| Beeldfrequentie | 144 Hz |
| Smart TV | Ja |
| Smart TV platform | VIDAA |
| Ingebouwde subwoofer | Nee |
|---|---|
| Soundbar stand | Nee |
| Synchroon Geluid TV en Soundbar | Nee |
| Gaming Mode | Ja |
|---|---|
| Bediening | Afstandsbediening |
| Sleeptimer | Ja |
| Bluetooth | Ja |
|---|---|
| Aantal HDMI aansluitingen | 4 |
| Ethernet-LAN aansluiting | Ja |
| WiFi | Ja |
| Aantal USB 2.0 aansluitingen | 1 |
| Aantal USB 3.0 aansluitingen | 1 |
| HDMI | 2.1 |
| Externe aansluitbox | Nee |
| CI/CI+ aansluiting | Ja |
| Basiskleur | Zwart |
|---|
| Smarthome compatibiliteit | Apple Airplay 2 |
|---|---|
| Beschikbare Apps | Apple TV +, Disney+, Netflix, Prime Video, Spotify, Youtube |
| Webbrowser | Ja |
| Chromecast functie | Nee |
| Draaibare voet | Nee |
|---|
| Energieverbruik per 1000 uur | 80 kWh |
|---|---|
| Energieverbruik HDR per 1000 uur | 160 kWh |
| Hoogte zonder standaard | 84.1 cm |
|---|---|
| Breedte zonder standaard | 146.9 cm |
| Diepte zonder standaard | 3 cm |
| Gewicht zonder standaard | 22.7 kg |
| Hoogte met standaard | 89.3 cm |
| Breedte met standaard | 146.9 cm |
| Diepte met standaard | 38.1 cm |
| Gewicht met standaard | 23.2 kg |
| VESA wandmontage | 300 x 400 |
| Totaal uitgangsvermogen (RMS) | 36 W |
|---|
| Energielabel | E |
|---|---|
| EAN nummer | 6942351434988 |
| Gewicht | 23.20kg |
| Afmeting (HxBxD) | 89.30cm x 146.90cm x 38.10cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van deze Hisense Canvas TV 65S7S (2026) QLED televisie wordt door ons verzorgd. Electro World Offermans is een erkende verdeler van Hisense. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Hisense legt de nadruk op uitstekende klantenservice, zelfs na de aankoop. Daarom zijn zowel wij als de fabrikant beschikbaar van maandag tot en met vrijdag, van 09:00 tot 17:00 uur, om al uw vragen over Hisense producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Hisense fabrieksgarantie. U heeft 2 jaar fabrieksgarantie op uw Hisense 65S7S Canvas TV (2026) televisie. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Op 6 mei 2026 is de cloud-ondersteuning voor de populaire Bose SoundTouch speakers en soundbars definitief gestopt. We leggen uit wat er verandert en welke alternatieven er zijn...
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..