Deze Hisense 55UR8S (2026) biedt een ongeëvenaarde kijkervaring met RGB MiniLED-technologie, een Native 180Hz Game Mode voor vloeiende gameplay, en een geavanceerde Hi-View AI Engine die kleur en helderheid in realtime optimaliseert, terwijl de Anti-Reflection coating storende weerspiegelingen elimineert.
De Hisense RGB MINI LED 55UR8S (2026) QLED televisie maakt gebruik van een revolutionaire achtergrondverlichting waarbij elke LED drie onafhankelijke diodes bevat voor rood, groen en blauw licht. Dit bereikt tot 100 procent BT.2020 kleurdekking, waardoor je geniet van rijkere en nauwkeurigere tinten in elke scène, van subtiele schaduwen tot felle zonlicht.
Domineer het speelveld met de Native 180Hz Game Mode op de Hisense 55UR8S (2026), die een automatische low latency pipeline combineert met VRR voor directe respons. AI motion processing houdt fijne details scherp tijdens snelle actie, zodat zelfs de meest intense game-momenten vloeiend en precies worden weergegeven zonder haperingen.
De Hi-View AI Engine in de Hisense 55UR8S (2026) vernieuwt de aansturing van rood, groen en blauw licht voor realtime afstemming tussen kleur en helderheid, wat resulteert in levensecht contrast en scherpere details. Tegelijkertijd minimaliseert de Anti-Reflection & Glare-Free technologie weerspiegelingen en glans, waardoor je in elke ruimte een helder beeld behoudt zonder in te leveren op schaduwdetails of kleurweergave.
Belangrijkste specificaties | |
| Type | Mini LED |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Beelddiagonaal | 55 inch (140 cm) |
| Beeldkwaliteit | 4K Ultra HD |
Algemeen | |
| Bediening via app | Ja |
| Geschikt voor Smarthome | Ja |
| Type televisie | Mini LED |
| Introductiejaar | 2026 |
| Softwareupdates fabrikant | Langer dan 5 jaar na introductiedatum |
| Introductiemaand | Februari |
| Typenummer | 55UR8S |
Beeld | |
| Beelddiagonaal | 55 inch (140 cm) |
| Beeldkwaliteit | Ultra HD (4K) |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Type HDR ondersteuning | Dolby Vision, HDR, HDR10, HDR10+, HLG |
| Anti reflecterend scherm | Ja |
| Schermdiagonaal | 55 inch |
| Ambilight | Nee |
| Soort tuner | Analoog, DVB-C, DVB-S, DVB-T |
| Adaptieve synchronisatie | AMD Freesync Premium Pro |
| 3D | Nee |
| Beeldfrequentie | 180 Hz |
| Smart TV | Ja |
| Smart TV platform | VIDAA |
Audio | |
| Audio Techniek | Dolby Atmos |
| Ingebouwde subwoofer | Ja |
| Soundbar stand | Nee |
| Synchroon Geluid TV en Soundbar | Hi-Concerto |
Bediening | |
| Gaming Mode | Ja |
| Bediening | Afstandsbediening |
| Sleeptimer | Ja |
Aansluitingen | |
| Bluetooth | Ja |
| Aantal HDMI aansluitingen | 4 |
| Ethernet-LAN aansluiting | Ja |
| WiFi | Ja |
| Aantal USB 2.0 aansluitingen | 1 |
| Aantal USB 3.0 aansluitingen | 1 |
| HDMI | 2.1 |
| Externe aansluitbox | Nee |
| CI/CI+ aansluiting | Ja |
Design | |
| Basiskleur | Zwart |
Connectiviteit | |
| Smarthome compatibiliteit | Apple Airplay 2 |
| Beschikbare Apps | Apple TV +, Disney+, Netflix, Prime Video, Spotify, Youtube |
| Webbrowser | Ja |
| Chromecast functie | Nee |
Specificaties | |
| Draaibare voet | Nee |
Prestaties en verbruik | |
| Energieverbruik per 1000 uur | 64 kWh |
| Energieverbruik HDR per 1000 uur | 130 kWh |
Afmetingen en gewicht | |
| Hoogte zonder standaard | 71.4 cm |
| Breedte zonder standaard | 122.6 cm |
| Diepte zonder standaard | 5.2 cm |
| Gewicht zonder standaard | 14.1 kg |
| Hoogte met standaard | 77.4 cm |
| Breedte met standaard | 122.6 cm |
| Diepte met standaard | 26.3 cm |
| Gewicht met standaard | 17.3 kg |
| VESA wandmontage | 400 x 400 |
Versterker | |
| Totaal uitgangsvermogen (RMS) | 50 W |
Fysieke eigenschappen | |
| Energielabel | E |
| EAN nummer | 6942351436500 |
| Gewicht | 17.30kg |
| Afmeting (HxBxD) | 77.40cm x 122.50cm x 26.30cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van deze Hisense RGB MINI LED 55UR8S (2026) QLED televisie wordt door ons verzorgd. Electro World Offermans is een erkende verdeler van Hisense. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Hisense legt de nadruk op uitstekende klantenservice, zelfs na de aankoop. Daarom zijn zowel wij als de fabrikant beschikbaar van maandag tot en met vrijdag, van 09:00 tot 17:00 uur, om al uw vragen over Hisense producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Hisense fabrieksgarantie. U heeft 2 jaar fabrieksgarantie op uw Hisense 55UR8S (2026) televisie. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Op 6 mei 2026 is de cloud-ondersteuning voor de populaire Bose SoundTouch speakers en soundbars definitief gestopt. We leggen uit wat er verandert en welke alternatieven er zijn...
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..