Deze Hisense 55E79S PRO (2026) biedt een ongeëvenaarde kijkervaring met Native 144Hz Game Mode voor vloeiende gameplay, Hi-QLED Colour voor realistische kleuren en een ingebouwde subwoofer voor krachtig geluid. De AI Picture technologie optimaliseert automatisch beeldinstellingen, terwijl de AI 4K Upscaler lagere resoluties naar verbluffende 4K-kwaliteit tilt. Dankzij Dolby Vision en Atmos geniet je van cinema-achtig beeld en geluid, direct in je woonkamer.
De ('Hisense QLED 55E79S PRO (2026) QLED televisie') levert een verversingssnelheid van 144Hz, wat haperingen en tearing vermindert door VRR en bewegingsverwerking met lage latentie. Hierdoor geniet je van uiterst responsieve bediening en vloeiende bewegingen, vergelijkbaar met een high-end pc-monitor, maar op woonkamerformaat.
Met Hi-QLED Colour worden subtiele pasteltinten tot uitgesproken kleuren weergegeven met uitzonderlijke scherpte, wat elke scène vol en levendig maakt. De AI Picture technologie van de ('Hisense 55E79S PRO (2026) QLED televisie') verfijnt diepte, kleur en beweging frame voor frame, zodat helderheid, contrast en verzadiging automatisch worden afgestemd op de content en omgeving voor een optimale kijkervaring.
De ingebouwde subwoofer levert diepe, krachtige bastonen rechtstreeks vanuit de tv, waardoor films, sport en games een filmische impact krijgen zonder extra apparatuur. Daarnaast zorgt AI Smooth Motion voor soepelere actie door intelligente onscherpte reductie en realtime frame voorspelling, wat bewegingsonscherpte vermindert en schokkerige beelden voorkomt bij sport en gaming.
Dankzij Variable Refresh Rate en AMD FreeSync Premium blijf je volledig in de actie zonder screen tearing, terwijl de Game Bar in één oogopslag inzicht geeft in frame rate, HDR-formaat en VRR-status. Met handige schuifregelaars voor helderheid en zwartwaarden kun je instellingen tijdens het spelen aanpassen en prestatiedalingen meteen opmerken.
| Type | QLED TV |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Beelddiagonaal | 55 inch (140 cm) |
| Beeldkwaliteit | 4K Ultra HD |
| Bediening via app | Ja |
|---|---|
| Geschikt voor Smarthome | Ja |
| Type televisie | QLED TV |
| Introductiejaar | 2025 |
| Softwareupdates fabrikant | Langer dan 5 jaar na introductiedatum |
| Introductiemaand | December |
| Typenummer | 55E79S PRO |
| Beelddiagonaal | 55 inch (140 cm) |
|---|---|
| Beeldkwaliteit | Ultra HD (4K) |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Type HDR ondersteuning | HDR10, HDR10+, HLG |
| Anti reflecterend scherm | Nee |
| Schermdiagonaal | 55 inch |
| Ambilight | Nee |
| Soort tuner | Analoog, DVB-C, DVB-S, DVB-T |
| Adaptieve synchronisatie | AMD Freesync Premium |
| 3D | Nee |
| Display technologie | QLED |
| Beeldfrequentie | 144 Hz |
| Smart TV | Ja |
| Smart TV platform | VIDAA |
| Audio Techniek | Dolby Atmos |
|---|---|
| Ingebouwde subwoofer | Nee |
| Soundbar stand | Nee |
| Synchroon Geluid TV en Soundbar | Hi-Concerto |
| Gaming Mode | Ja |
|---|---|
| Bediening | Afstandsbediening |
| Sleeptimer | Ja |
| Bluetooth | Ja |
|---|---|
| Ethernet-LAN aansluiting | Ja |
| WiFi | Ja |
| Aantal USB 2.0 aansluitingen | 1 |
| Aantal USB 3.0 aansluitingen | 1 |
| HDMI | 2.1 |
| Externe aansluitbox | Nee |
| CI/CI+ aansluiting | Ja |
| Basiskleur | Zwart |
|---|
| Smarthome compatibiliteit | Apple Airplay 2 |
|---|---|
| Beschikbare Apps | Apple TV +, Disney+, Netflix, Prime Video, Spotify, Youtube |
| Webbrowser | Ja |
| Chromecast functie | Nee |
| Draaibare voet | Nee |
|---|
| Energieverbruik per 1000 uur | 63 kWh |
|---|---|
| Energieverbruik HDR per 1000 uur | 95 kWh |
| Hoogte zonder standaard | 71.5 cm |
|---|---|
| Breedte zonder standaard | 122.6 cm |
| Diepte zonder standaard | 5.9 cm |
| Gewicht zonder standaard | 12.4 kg |
| Hoogte met standaard | 75.6 cm |
| Breedte met standaard | 122.6 cm |
| Diepte met standaard | 29.8 cm |
| Gewicht met standaard | 12.4 kg |
| VESA wandmontage | 200 x 300 |
| Totaal uitgangsvermogen (RMS) | 20 W |
|---|
| Energielabel | E |
|---|---|
| EAN nummer | 6942351432816 |
| Gewicht | 12.40kg |
| Afmeting (HxBxD) | 75.60cm x 122.60cm x 29.80cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van deze Hisense QLED 55E79S PRO (2026) QLED televisie wordt door ons verzorgd. Electro World Offermans is een erkende verdeler van Hisense. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Hisense legt de nadruk op uitstekende klantenservice, zelfs na de aankoop. Daarom zijn zowel wij als de fabrikant beschikbaar van maandag tot en met vrijdag, van 09:00 tot 17:00 uur, om al uw vragen over Hisense producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Hisense fabrieksgarantie. U heeft 2 jaar fabrieksgarantie op uw Hisense 55E79S PRO (2026) televisie. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Op 6 mei 2026 is de cloud-ondersteuning voor de populaire Bose SoundTouch speakers en soundbars definitief gestopt. We leggen uit wat er verandert en welke alternatieven er zijn...
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..