Deze Hisense 32S5Q Dco TV (2026) combineert een elegant Morandi wit design met levendige QLED-kleuren, Dolby Atmos-geluid en het gebruiksvriendelijke VIDAA Smart TV-platform voor een meeslepende kijkervaring in elke ruimte.
De ('Hisense Deco TV 32S5Q (2026) QLED televisie') maakt gebruik van Hi-QLED Colour-technologie om elke tint, van zacht en verfijnd tot krachtig en uitgesproken, tot leven te brengen. In combinatie met Full HD-resolutie geniet je van consistent scherpe beelden, een levendig kleurenspectrum en brede kijkhoeken, waardoor dagelijks kijken een blijvend plezier wordt.
Hisense 32S5Q Dco TV (2026) tilt je entertainment naar een hoger niveau met Dolby Atmos, dat bewegende audio realistisch om je heen laat bewegen – zelfs boven je. Tegelijkertijd scant Noise Reduction elk frame zorgvuldig, waardoor snelle bewegingen scherp blijven en details in donkere scènes beter zichtbaar worden, zodat je niets mist.
Wanneer de ('Hisense 32S5Q Dco TV (2026) QLED televisie') niet in gebruik is, verander je je woonruimte eenvoudig in een dynamische kunstgalerie met een uitgebreide bibliotheek aan iconische werken. De speciaal ontworpen centrale Fluid Central Stand vormt een elegante lijn die naadloos overgaat in de tv, waardoor je meer vrijheid krijgt om je entertainmenthoek naar wens in te richten.
| Type | QLED TV |
|---|---|
| Kleur | Wit, Zilver |
| Beelddiagonaal | 32 inch (81 cm) |
| Beeldkwaliteit | Full HD |
| Bediening via app | Ja |
|---|---|
| Geschikt voor Smarthome | Ja |
| Type televisie | QLED TV |
| Introductiejaar | 2025 |
| Softwareupdates fabrikant | Langer dan 5 jaar na introductiedatum |
| Introductiemaand | Augustus |
| Typenummer | 32S5Q |
| Beelddiagonaal | 32 inch (81 cm) |
|---|---|
| Beeldkwaliteit | Full HD |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Type HDR ondersteuning | HDR10, HLG |
| Anti reflecterend scherm | Nee |
| Schermdiagonaal | 32 inch |
| Ambilight | Nee |
| Soort tuner | DVB-C, DVB-S, DVB-T |
| Adaptieve synchronisatie | Nee |
| 3D | Nee |
| Display technologie | QLED |
| Beeldfrequentie | 60 Hz |
| Smart TV | Ja |
| Smart TV platform | VIDAA |
| Ingebouwde subwoofer | Nee |
|---|---|
| Soundbar stand | Nee |
| Synchroon Geluid TV en Soundbar | Nee |
| Gaming Mode | Ja |
|---|---|
| Bediening | Afstandsbediening |
| Bluetooth | Nee |
|---|---|
| Aantal HDMI aansluitingen | 2 |
| Ethernet-LAN aansluiting | Ja |
| WiFi | Ja |
| Aantal USB 2.0 aansluitingen | 1 |
| HDMI | 1.4 |
| Externe aansluitbox | Nee |
| CI/CI+ aansluiting | Ja |
| Basiskleur | Wit, Zilver |
|---|
| Smarthome compatibiliteit | Apple Airplay 2 |
|---|---|
| Beschikbare Apps | Apple TV +, Disney+, Netflix, Prime Video, Spotify, Youtube |
| Webbrowser | Ja |
| Chromecast functie | Nee |
| Draaibare voet | Nee |
|---|
| Energieverbruik per 1000 uur | 26 kWh |
|---|---|
| Energieverbruik HDR per 1000 uur | 40 kWh |
| Hoogte met standaard | 46.4 cm |
|---|---|
| Breedte met standaard | 73.9 cm |
| Diepte met standaard | 17.2 cm |
| Gewicht met standaard | 5.2 kg |
| VESA wandmontage | 100 x 100 |
| Totaal uitgangsvermogen (RMS) | 16 W |
|---|
| Energielabel | E |
|---|---|
| EAN nummer | 6942351425863 |
| Gewicht | 5.20kg |
| Afmeting (HxBxD) | 46.40cm x 73.90cm x 17.20cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van deze Hisense Deco TV 32S5Q (2026) QLED televisie wordt door ons verzorgd. Electro World Offermans is een erkende verdeler van Hisense. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Hisense legt de nadruk op uitstekende klantenservice, zelfs na de aankoop. Daarom zijn zowel wij als de fabrikant beschikbaar van maandag tot en met vrijdag, van 09:00 tot 17:00 uur, om al uw vragen over Hisense producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Hisense fabrieksgarantie. U heeft 2 jaar fabrieksgarantie op uw Hisense 32S5Q Déco TV (2026) televisie. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Op 6 mei 2026 is de cloud-ondersteuning voor de populaire Bose SoundTouch speakers en soundbars definitief gestopt. We leggen uit wat er verandert en welke alternatieven er zijn...
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..