    De kookplaat is voorzien van panherkenning, kinderslot, kookduurbegrenzing en indicatie van de restwarmte. Met deze indicatie kan je direct zien of een kookzone na het koken nog warm is. De kookplaat moet worden aangesloten op 2 fasen. Gemakkelijk bij deze kookplaat is dat die geleverd wordt met het snoer eraan. Aan deze 5-aderige kabel kan de Perilex stekker gemaakt worden (1400mm). Het is een instapmodel, maar wel één met gemak voor jou! Per zone kun je de ‘boostfunctie’ inschakelen voor extra snelheid. Met de ingebouwde timer per zone kook je de perfecte eitjes en laat je nooit meer wat aanbranden. Last but not least: met de extra krachtige 21 cm zone met 2600W breng je extra snel een grote pan water aan de kook of heb je ruimte voor je grote hapjespan. De kookplaat heeft de volgende afmetingen: 59 x 52 mm en de volgende inbouwmaten: 65 x 560 x 490 mm.
    Kenmerken van de Etna KI1160ZT
    • 4 kookzones met boostfunctie
    • Timerfunctie per zone
    • Centrale tiptoetsbediening en centrale aan/uit bediening
    Aansluiting op een Perilex stopcontact
    Specificaties
    Etna KI1160ZT inductie kookplaat
    Belangrijkste specificaties
    Kookplaat Inductie
    Kookzones 4
    Elektra aansluiting 2 fasen
    Nisbreedte 560 mm
    Nisdiepte 490 mm
    Algemeen
    Plaatsing apparaat Inbouw
    Uitvoering kookplaat Inductie
    Eigenschappen
    Materiaal kookplaat Keramisch glas
    Programma's en functies
    Boosterfunctie Ja
    Comfort en ergonomie
    Indicator actieve kookzone Ja
    Aan/uit indicator Ja
    Automatische pandetectie Ja
    Bediening
    Positie bedieningspaneel Voorzijde
    Soort bediening kookplaat Druktoetsen
    Aansluitingen
    Aansluiting op aantal fasen 2
    Aansluitspanning 220-240 V
    Aansluitstekker meegeleverd Nee
    Frequentie 50/60 Hz
    Aansluitwaarde 7200 W
    Lengte aansluitsnoer 140 cm
    Technisch
    Energiesoort Elektriciteit
    Design
    Basiskleur Zwart
    Accentkleur Zwart
    Commerciële kleurnaam Zwart
    Specificaties
    Aantal kookzones 4
    Aantal kookzones (gelijktijdig te gebruiken) 4
    Positie 1e kookzone Linksvoor
    Positie 2e kookzone Linksachter
    Positie 3e kookzone Rechtsvoor
    Positie 4e kookzone Rechtsachter
    Aantal kookzones met booster 4
    Flexinductie Nee
    Timer Ja
    Vermogen 1e kookzone 85-1500 W
    Vermogen 2e kookzone 85-2600 W
    Vermogen 3e kookzone 85-2000 W
    Vermogen 4e kookzone 85-2000 W
    Aantal vermogensstanden 10
    Afmetingen en gewicht
    Afmetingen 1e kookzone 160 mm
    Afmetingen 2e kookzone 210 mm
    Afmetingen 3e kookzone 180 mm
    Afmetingen 4e kookzone 180 mm
    Maximale nisbreedte 560 mm
    Maximale nisdiepte 490 mm
    Maximale nishoogte 65 mm
    Minimale nisbreedte 560 mm
    Minimale nisdiepte 490 mm
    Minimale nishoogte 65 mm
    Breedte inclusief verpakking 690 mm
    Commerciële breedte 60 cm
    Diepte inclusief verpakking 645 mm
    Hoogte inclusief verpakking 115 mm