Met de ETNA AO960ZT onderbouw afzuigkap haalt u een stille en krachtige partner in huis voor een frisse keuken. Dit strakke blokmodel in matzwart combineert een energiezuinig energielabel A met een maximale afzuigcapaciteit van 303 m³/u, ideaal voor het snel verwijderen van kookdampen. Dankzij de geïntegreerde LED-spots met 2 x 2,1 watt heeft u altijd helder zicht op uw kookplaat, terwijl de mechanische druktoetsen eenvoudig te bedienen zijn. Bovendien is deze kap geschikt voor zowel luchtafvoer als recirculatie, wat maximale flexibiliteit biedt bij de installatie.
De ('Etna AO960ZT onderbouw afzuigkap') is uitgerust met een thermisch beveiligde motor die een afzuigcapaciteit levert van 169 tot 303 m³/u bij luchtafvoer. Het geluidsniveau blijft hierbij beperkt tot maximaal 65 dB(A), wat zorgt voor een aangename kookomgeving zonder storend lawaai. U kunt eenvoudig schakelen tussen drie standen, zodat u altijd de juiste intensiteit kiest, van zacht sudderen tot krachtig koken.
De ('Etna AO960ZT onderbouw afzuigkap') biedt de keuze tussen luchtafvoer en recirculatie, waardoor hij in elke keuken past. Bij recirculatie kunt u optioneel een geur- en fijnstoffilter (HF3001) toevoegen voor een maximale capaciteit van 250 m³/u. De diameter van de afvoer is instelbaar van 120 tot 150 mm, wat de montage eenvoudig maakt. Met de startset HR0001 monteert u de kap snel onder een keukenkastje, terwijl vrijhangende montage mogelijk is met behulp van HF2028 filtermatjes.
De ETNA AO960ZT is uitgevoerd in een strak blokmodel met matzwarte afwerking en zwarte vetfilters, wat een moderne uitstraling geeft. De aluminium cassettefilters zijn vaatwasserbestendig en eenvoudig te verwijderen, waardoor onderhoud snel en hygiënisch verloopt. Met een aansluitwaarde van slechts 57 W en energielabel A draagt deze kap bij aan een lagere energierekening, terwijl de LED-verlichting jarenlang meegaat zonder vervanging.
| Afzuigcapaciteit | 303 m3/uur |
|---|---|
| Type afzuigkap | Wandmontage |
| Kleur | Zwart |
| Geschikt voor Smarthome | Nee |
|---|---|
| Type afzuigkap | Wandmontage |
| Typenummer | AO960ZT |
| Materiaal vetfilter | Aluminium |
|---|
| Display | Nee |
|---|
| Aansluitwaarde | 57 W |
|---|---|
| Lengte aansluitsnoer | 1 meter |
| Diameter luchtafvoeraansluiting | 12 cm |
| Positie luchtafvoeraansluiting | Bovenzijde |
| Type stekker | Schuko (2 polig) |
| Terugslagklep | Ja |
|---|---|
| Aantal motoren | 1 |
| Motorloos | Nee |
| Totaal vermogen van de motoren | 55 |
| Afzuigsysteem | Luchtafvoersysteem, Recirculatiesysteem |
| Model afzuigkap | Schouwmodel schuin |
|---|---|
| Basiskleur | Zwart |
| Model wandmontage afzuigkap | Schuin |
|---|---|
| Aantal lampen | 2 |
| Geschikt voor recirculatie | Ja |
| Koolstoffilter | Ja |
| Maximale afzuigcapaciteit | 303 m3/uur |
| Timer | Nee |
| Aantal vermogensstanden | 3 |
| Lamptype | LED |
| Intensief stand | Nee |
| Ventilatorefficiëntieklasse | C |
|---|---|
| Vetfilterefficiëntieklasse | D |
| Geluidsniveau | 65 dB |
|---|
| Energielabel | A |
|---|---|
| EAN nummer | 8715393411242 |
| Afmeting (HxBxD) | 11.00cm x 59.80cm x 50.00cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van deze Etna AO960ZT onderbouw afzuigkap wordt door ons verzorgd. Electro World Offermans is een erkende verdeler van Etna. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Etna legt de nadruk op uitstekende klantenservice, zelfs na de aankoop. Daarom zijn zowel wij als de fabrikant beschikbaar van maandag tot en met vrijdag, van 09:00 tot 17:00 uur, om al uw vragen over Etna producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Etna fabrieksgarantie. U heeft 2 jaar fabrieksgarantie op uw Etna AO960ZT afzuigkap. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Op 6 mei 2026 is de cloud-ondersteuning voor de populaire Bose SoundTouch speakers en soundbars definitief gestopt. We leggen uit wat er verandert en welke alternatieven er zijn...
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..