Indien op voorraad bij leverancier
Indien op voorraad bij leverancier
Deze Bosch WTZPW40D wasdroger verhoger met lade biedt een praktische en ruimtebesparende oplossing door uw apparaat op een comfortabele werkhoogte te brengen, voorziet in extra opbergruimte via een diepe uittrekbare lade en is ontworpen met een stabiele constructie voor een veilige en betrouwbare ondersteuning van uw wasdroger.
Het voetstuk tilt uw wasdroger met zijn robuuste frame ongeveer 57 centimeter op, wat de technische werking mogelijk maakt om bukken en reiken tijdens het gebruik te minimaliseren, wat resulteert in een aanzienlijk comfortabeler en minder belastend proces bij het overplaatsen van wasgoed.
De diepe, volledig uittrekbare lade benut de ruimte onder het apparaat optimaal en functioneert als een handige technische aanvulling voor het geordend opbergen van wasmiddelen, strijkbenodigdheden of andere accessoires, waardoor uw wasruimte overzichtelijker wordt en alles binnen handbereik blijft.
Met zijn afmetingen van 40 bij 60 centimeter en een belastbaar ontwerp biedt het voetstuk een veilige en stabiele fundering die specifiek is ontwikkeld om de trillingen van een draaiende droger op te vangen, wat het belangrijke gebruikersvoordeel oplevert van een betrouwbare plaatsing die de levensduur van uw apparaat ondersteunt.
Beknopte specificaties | |
| Type accessoire | Wasdroger verhoger |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Bedoeld voor | Wasdroger |
Design | |
| Basiskleur | Wit |
Accessoire eigenschappen | |
| Merkcompatibiliteit | Bosch |
| Compatibele producten | Bosch wasdrogers |
Maten en gewicht | |
| Hoogte | 400 mm |
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 570 mm |
| Breedte inclusief verpakking | 620 mm |
| Bruto gewicht | 19.800 kg |
| Diepte inclusief verpakking | 620 mm |
| Hoogte inclusief verpakking | 430 mm |
Fysieke eigenschappen | |
| EAN nummer | 4242005582143 |
| Gewicht | 16.40kg |
| Afmeting (HxBxD) | 40.00cm x 60.00cm x 57.00cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
Controleer voordat u dit product besteld goed of deze Bosch WTZPW40D geschikt is voor uw machine. Bij twijfel kunt u altijd vrijblijvend contact met ons op nemen. Wij helpen u graag verder.
De service- en garantieafhandeling van de Bosch WTZPW40D wordt volledig door ons verzorgd. Wij zijn geautoriseerd servicepantner van Bosch. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Bosch hecht grote waarden aan goede dienstverlening, ook na uw aankoop. Daarom staan zowel wij als de Bosch Service- Informatielijn elke werkdag van 09:00 tot 17:00 uur klaar om al uw vragen over Bosch producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Bosch Home-Service. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur, meldcode en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..
Er bestaan heel veel mythes over wat nu gezond eten en drinken is. Deze mythes zijn wijdverspreid en overal op internet te vinden, maar kloppen ze wel? Wij hebben een aantal bekende mythes uitgekozen,..