Indien op voorraad bij leverancier
Indien op voorraad bij leverancier
Deze Bosch WTZ27510 verbindingsset voor wasmachine en droger is de professionele stapelkit die uw wasdroger veilig en stabiel op een grote wasmachine monteert, bespaart kostbare vloerruimte dankzij de verticale opstelling, biedt een robuuste constructie voor langdurige betrouwbaarheid en zorgt voor een geïntegreerde look in uw wasruimte.
De set is vervaardigd uit hoogwaardig, duurzaam materiaal dat het gewicht van de droger permanent en zonder doorbuiging kan dragen, wat resulteert in een uiterst veilige en langdurige installatie die bestand is tegen trillingen tijdens het centrifugeren en drogen.
De verbindingsset wordt geleverd met alle benodigde bevestigingsmaterialen en een duidelijke montagehandleiding, waardoor u de droger eenvoudig en correct op de wasmachine kunt monteren voor een perfect gestapelde en professionele afwerking van uw wasapparatuur.
Het is essentieel om voor aanschaf de compatibiliteit van deze set met uw specifieke Bosch drogermodel te controleren op de productpagina van de droger, zodat u verzekerd bent van een perfecte en veilige pasvorm die optimale stabiliteit garandeert tijdens elk gebruik.
Beknopte specificaties | |
| Type accessoire | Verbindingsset |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Bedoeld voor | Wasmachine, Wasdroger |
Design | |
| Basiskleur | Wit |
Accessoire eigenschappen | |
| Merkcompatibiliteit | Bosch |
| Compatibele producten | Bosch wasmachines, Bosch wasdroger |
Maten en gewicht | |
| Hoogte | 37 mm |
| Breedte | 593 mm |
| Diepte | 563 mm |
| Breedte inclusief verpakking | 550 mm |
| Bruto gewicht | 1.020 kg |
| Diepte inclusief verpakking | 595 mm |
| Hoogte inclusief verpakking | 40 mm |
Fysieke eigenschappen | |
| EAN nummer | 4242005361144 |
| Gewicht | 0.70kg |
| Afmeting (HxBxD) | 3.70cm x 59.30cm x 56.30cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
Controleer voordat u dit product besteld goed of deze Bosch WTZ27510 geschikt is voor uw machine. Bij twijfel kunt u altijd vrijblijvend contact met ons op nemen. Wij helpen u graag verder.
De service- en garantieafhandeling van de Bosch WTZ27510 wordt volledig door ons verzorgd. Wij zijn geautoriseerd servicepantner van Bosch. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Bosch hecht grote waarden aan goede dienstverlening, ook na uw aankoop. Daarom staan zowel wij als de Bosch Service- Informatielijn elke werkdag van 09:00 tot 17:00 uur klaar om al uw vragen over Bosch producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Bosch Home-Service. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur, meldcode en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..
Er bestaan heel veel mythes over wat nu gezond eten en drinken is. Deze mythes zijn wijdverspreid en overal op internet te vinden, maar kloppen ze wel? Wij hebben een aantal bekende mythes uitgekozen,..