Indien op voorraad bij leverancier
Indien op voorraad bij leverancier
Deze Bosch SMV4HLX11E volledig geïntegreerde vaatwasser combineert uitzonderlijke stilte met intelligente Home Connect-bediening, een uiterst flexibel laadsysteem voor optimale benutting van de ruimte en bewezen hygiënische reiniging voor een perfect schone en droge vaat na elk programma.
De geavanceerde geluidsisolatie en de efficiënte EcoSilence Drive motor zorgen voor een opmerkelijk stil bedrijf van slechts 44 dB. Dit betekent dat de vaatwasser discreet zijn werk doet, zonder storend geluid in de keuken, zelfs tijdens gesprekken of ontspannen momenten, waardoor hij perfect past in een open woonruimte.
Met de Home Connect app bedient u de vaatwasser eenvoudig vanaf uw smartphone, start u programma's op afstand en activeert u handige Add-Ons zoals Intensive Zone. Het intelligente VarioFlex-systeem, met een in hoogte verstelbare bovenkorf (RackMatic), neerklapbare houders en een verplaatsbare besteklade, biedt ongeëvenaarde flexibiliteit om potten, pannen en borden van elke vorm efficiënt in te ruimen voor een perfect gevulde machine.
De combinatie van de HygienePlus-functie en de krachtige warmtewisselaar garandeert een getest hygiënisch resultaat door tijdens het spoelen met hogere temperaturen te werken, ideaal voor bijvoorbeeld babyflesjes. De Extra Droog optie activeert een extra verwarmingselement en een langere droogfase, wat zorgt voor volledig droog en stralend glaswerk en servies zonder waterresten, direct klaar voor gebruik.
Voor absolute gemoedsrust is de vaatwasser uitgerust met het AquaStop-systeem, dat levenslange garantie biedt tegen waterschade door lekkages. De DoseerAssistent zorgt er daarnaast voor dat het vaatwasmiddel optimaal en gelijkmatig over de vaat wordt verspreid tijdens de cyclus, wat resulteert in een consistente en vlekkeloze reiniging bij elk wasbeurt zonder verspilling van middelen.
| Nishoogte | 81.5 cm |
|---|---|
| Geluidsniveau | Normaal - 44 dB |
| Aantal couverts | 13 |
| Geschikt voor Smarthome | Ja |
|---|---|
| Plaatsing apparaat | Inbouw |
| Type vaatwasser | Volledig geïntegreerd |
| Serie | Serie 4 |
| Modellijn | Exclusiv |
| Aantal programma's | 6 |
|---|---|
| Automatisch programma | Ja |
| Indicator zout | Ja |
|---|---|
| Indicator glansspoelmiddel | Ja |
| Binnenverlichting | Nee |
| Resttijdindicatie | Ja |
| Besturing | Elektronisch |
|---|
| Aansluitspanning | 220-240 V |
|---|---|
| Frequentie | 50-60 Hz |
| Aansluitwaarde | 2400 W |
| Lengte aansluitsnoer | 175 cm |
| Type stekker | Schuko |
| Model vaatwasser | Normaal (60 cm breed) |
|---|---|
| Afneembaar bovenblad | Nee |
| Capaciteit maatcouverts | 13 |
| Kuipmateriaal | RVS |
| Uitgestelde start | Ja |
| Lamptype | Geen verlichting |
| Aantal reinigingstemperaturen | 5 |
| Maximale reinigingstemperatuur | 70 ºC |
| Energieverbruik per 100 cycli | 74 kWh |
|---|---|
| Geluidsniveau | 44 dB |
| Waterverbruik per standaard programma | 9 liter |
| Waterverbruik per cyclus | 9.0 liter |
| Waterverbruik per jaar | 2520 liter |
| Nisbreedte | 60 cm |
|---|---|
| Nisdiepte | 55 cm |
| Maximale nisbreedte | 608 mm |
| Maximale nishoogte | 875 mm |
| Minimale nisbreedte | 600 mm |
| Minimale nishoogte | 815 mm |
| Modelhoogte | Standaard |
| Hoogte | 815 mm |
| Breedte | 598 mm |
| Diepte | 550 mm |
| Breedte inclusief verpakking | 660 mm |
| Bruto gewicht | 34.0 kg |
| Diepte inclusief verpakking | 670 mm |
| Hoogte inclusief verpakking | 880 mm |
| Veiligheidssysteem | Dubbelwandige slang, Veiligheidsklep waterinlaat, Vlotterschakelaar |
|---|
| Energielabel | C |
|---|---|
| EAN nummer | 4242005539994 |
| Gewicht | 31.90kg |
| Afmeting (HxBxD) | 81.50cm x 59.80cm x 55.00cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van de Bosch SMV4HLX11E EXCLUSIV wordt volledig door ons verzorgd. Wij zijn geautoriseerd servicepantner van Bosch. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Bosch hecht grote waarden aan goede dienstverlening, ook na uw aankoop. Daarom staan zowel wij als de Bosch Service- Informatielijn elke werkdag van 09:00 tot 17:00 uur klaar om al uw vragen over Bosch producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Bosch Home-Service. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur, meldcode en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Op 6 mei 2026 is de cloud-ondersteuning voor de populaire Bose SoundTouch speakers en soundbars definitief gestopt. We leggen uit wat er verandert en welke alternatieven er zijn...
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..