Deze Bosch SMU4ECS28E combineert stille werking, flexibele indeling en geavanceerde droogtechnologie voor een moeiteloze afwaservaring, met een energiezuinig A-label en slimme connectiviteit via Home Connect.
De Bosch SMU4ECS28E onderbouw vaatwasser is uitgerust met Silence Plus-technologie, die het geluidsniveau reduceert tot slechts 42 dB. Dit wordt bereikt door een geoptimaliseerde motor en isolatie, waardoor je ongestoord kunt genieten van gesprekken of televisie tijdens het draaien van een programma.
Met Efficient Dry opent de deur van de Bosch SMU4ECS28E onderbouw vaatwasser automatisch na afloop van het programma, wat de droogresultaten verbetert en condensatie voorkomt. Hierdoor hoef je geen vaat meer na te drogen, wat tijd en energie bespaart, en geniet je van perfect droge borden en glazen.
De Flex-korven en het Rackmatic-systeem bieden een flexibele oplossing voor het inruimen van grote of hoge vaat, zoals wijnglazen en schalen. De bovenste korf is tot 5 cm in hoogte verstelbaar in drie posities, zodat je altijd de ruimte creëert die je nodig hebt zonder te hoeven puzzelen.
Via de Home Connect-app kun je de Bosch SMU4ECS28E op afstand bedienen, programma's downloaden en de Smart Start-functie gebruiken voor strategische starttijdkeuze op basis van hernieuwbare energie of lagere tarieven. Dit biedt gemak en kostenbesparing, terwijl je realtime updates ontvangt over de voortgang van je vaatwasser.
| Nishoogte | 81.5 cm |
|---|---|
| Bestek | Lade |
| Geluidsniveau | Stil - 42 dB |
| Aantal couverts | 14 |
| Droogtechniek | Warmtewisselaar |
| Kleur | RVS |
| Bediening via app | Ja |
|---|---|
| Geschikt voor Smarthome | Ja |
| Plaatsing apparaat | Onderbouw |
| Type vaatwasser | Onderbouw |
| Serie | Serie 4 |
| Typenummer | SMU4ECS28E |
| Gebruik | Huishoudelijk |
| Modellijn | Lijnmodel |
| Aantal programma's | 6 |
|---|---|
| Automatisch programma | Ja |
| Merkspecifieke functies vaatwasser | RackMatic |
| Algemene afwasprogramma's | Automatisch, Eco, Intensief, Kort, Standaard |
| Indicator zout | Ja |
|---|---|
| Automatische deuropening | Ja |
| Indicator glansspoelmiddel | Ja |
| Vloerprojectie | Nee |
| Beladingsherkenning | Ja |
| Binnenverlichting | Nee |
| Resttijdindicatie | Ja |
| Besturing | Elektronisch |
|---|
| Aansluitspanning | 220-240 V |
|---|---|
| Frequentie | 50; 60 Hz |
| Aansluitwaarde | 2400 W |
| Lengte aansluitsnoer | 175 cm |
| Type stekker | Normale stekker, 2-polig (Schuko-/Gardy. met aarding stekker wordt standaard meegeleverd) |
| Droogtechniek vaatwasser | Warmtewisselaar |
|---|
| Basiskleur | RVS |
|---|
| Model vaatwasser | Normaal (60 cm breed) |
|---|---|
| Afneembaar bovenblad | Nee |
| Bestekvoorziening | Lade |
| Capaciteit maatcouverts | 14 |
| Flexibele inrichting | Ja |
| Kuipmateriaal | RVS |
| Uitgestelde start | Ja |
| Lamptype | Nee |
| Aantal reinigingstemperaturen | 5 |
| Maximale reinigingstemperatuur | 70 ºC |
| Minimale reinigingstemperatuur | 45 ºC |
| Energieverbruik per 100 cycli | 54 kWh |
|---|---|
| Geluidsniveau | 42 dB |
| Waterverbruik per standaard programma | 9 liter |
| Waterverbruik per cyclus | 9.0 |
| Waterverbruik per jaar | 2520 liter |
| Nishoogte | 81.5 cm |
|---|---|
| Nisbreedte | 60 cm |
| Nisdiepte | 55 cm |
| Maximale nisbreedte | 608 mm |
| Maximale nishoogte | 875 mm |
| Minimale nisbreedte | 600 mm |
| Minimale nishoogte | 815 mm |
| Hoogte | 815 mm |
| Breedte | 598 mm |
| Breedte inclusief verpakking | 660 mm |
| Bruto gewicht | 39.5 kg |
| Diepte inclusief verpakking | 670 mm |
| Hoogte inclusief verpakking | 880 mm |
| Veiligheidssysteem | Deurslot;Dubbelwandige slang;Veiligheidsklep waterinlaat;Vlotterschakelaar |
|---|---|
| Type waterbeveiligingssysteem | Aquastop |
| Energielabel | A |
|---|---|
| EAN nummer | 4242005483068 |
| Gewicht | 37.10kg |
| Afmeting (HxBxD) | 81.50cm x 59.80cm x 57.30cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van de Bosch SMU4ECS28E wordt volledig door ons verzorgd. Wij zijn geautoriseerd servicepantner van Bosch. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Bosch hecht grote waarden aan goede dienstverlening, ook na uw aankoop. Daarom staan zowel wij als de Bosch Service- Informatielijn elke werkdag van 09:00 tot 17:00 uur klaar om al uw vragen over Bosch producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Bosch Home-Service. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur, meldcode en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Op 6 mei 2026 is de cloud-ondersteuning voor de populaire Bose SoundTouch speakers en soundbars definitief gestopt. We leggen uit wat er verandert en welke alternatieven er zijn...
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..