Indien op voorraad bij leverancier
Indien op voorraad bij leverancier
Deze Bosch PVW81CHB1E inductiekookplaat combineert innovatieve technologie met elegant design door zijn krachtige CombiZone voor grote pannen, de handige DirectSelect bediening, de intelligente Smart Hood Connect die automatisch de afzuigkap aanstuurt, de tijdwinnende Power Boost functie en de persoonlijke instellingen via de Favorietenknop met Home Connect integratie voor een ultiem kookgemak in de moderne keuken.
De innovatieve CombiZone technologie maakt het mogelijk om twee afzonderlijke inductiekookzones naadloos te combineren tot één grote, ovale kookzone. Dit biedt de perfecte oplossing voor het gebruik van extra groot kookgerei zoals gourmetpannen, grillpannen of langwerpige roosters, waardoor je de vrijheid hebt om creatiever en efficiënter te koken zonder concessies te doen aan de prestaties.
Het DirectSelect bedieningssysteem stelt je in staat om elke kookzone en zijn functies direct en intuïtief te selecteren via duidelijke tiptoetsen, wat het instellen van de gewenste temperatuur uiterst eenvoudig maakt. Tegelijkertijd zorgt de geïntegreerde Power Management-functie ervoor dat het totale energieverbruik van de kookplaat automatisch wordt afgestemd op de capaciteit van je huishoudelijke installatie, wat een veilige en betrouwbare werking garandeert zonder overbelasting.
Met de geavanceerde Smart Hood Connect technologie communiceert de kookplaat draadloos met een compatibele Bosch afzuigkap. De afzuigkap past de ventilatiesterkte automatisch en continu aan op basis van de geselecteerde kookinstellingen, wat zorgt voor een optimale dampafzuiging en een frissere keukenlucht zonder dat je handmatig hoeft in te grijpen tijdens het kookproces.
Activeer de Power Boost functie om tot vijftig procent extra vermogen aan een kookzone toe te voegen, wat ideaal is om water in recordtijd aan de kook te brengen. Via de Home Connect app behoud je te allen tijde de controle, kun je de kookplaat op afstand uitschakelen voor extra gemoedsrust en toegang krijgen tot handige recepten en updates voor toekomstige functionaliteiten.
| Nishoogte | 5.1 cm |
|---|---|
| Type | Inductie |
| Kookzones | 4 |
| Flexibele kookzones | Ja |
| Kleur | Matzwart |
| Geschikt voor Smarthome | Ja |
|---|---|
| Plaatsing apparaat | Inbouw |
| Serie | Serie 6 |
| Type kookplaat | Inductie |
| Typenummer | PVW81CHB1E |
| Modellijn | Lijnmodel |
| Materiaal kookplaat | Glas |
|---|---|
| Kookplaat randen | Geslepen |
| Automatisch programma | Nee |
|---|
| Met wokbrander | Nee |
|---|
| Besturing | Elektronisch |
|---|---|
| Bediening | Touchscreen |
| Aansluitspanning | 220-240 V |
|---|---|
| Frequentie | 50-60 Hz |
| Aansluitwaarde | 7400 W |
| Lengte aansluitsnoer | 110 cm |
| Type stekker | Perilex (5 polig) |
| Basiskleur | Matzwart |
|---|
| Aantal kookzones | 4 |
|---|---|
| Timer | Ja |
| Nishoogte | 5.1 cm |
|---|---|
| Nisbreedte | 75 cm |
| Nisdiepte | 49 cm |
| Maximale nisbreedte | 750 mm |
| Maximale nishoogte | 500 mm |
| Minimale nisbreedte | 750 mm |
| Minimale nishoogte | 490 mm |
| Hoogte | 51 mm |
| Breedte | 802 mm |
| Diepte | 522 mm |
| Breedte inclusief verpakking | 950 mm |
| Bruto gewicht | 16.2 kg |
| Diepte inclusief verpakking | 600 mm |
| Hoogte inclusief verpakking | 125 mm |
| Indicator restwarmte | Ja |
|---|---|
| Veiligheidssysteem | Kinderslot, Uitschakeling inactiviteitsperiode, Uitschakeling panherkenning |
| Kinderbeveiliging | Ja |
| Met afdekplaat kookplaat | Nee |
|---|
| EAN nummer | 4242005541553 |
|---|---|
| Gewicht | 14.80kg |
| Afmeting (HxBxD) | 5.10cm x 80.20cm x 52.20cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van de Bosch PVW81CHB1E wordt volledig door ons verzorgd. Wij zijn geautoriseerd servicepantner van Bosch. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Bosch hecht grote waarden aan goede dienstverlening, ook na uw aankoop. Daarom staan zowel wij als de Bosch Service- Informatielijn elke werkdag van 09:00 tot 17:00 uur klaar om al uw vragen over Bosch producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Bosch Home-Service. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur, meldcode en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Op 6 mei 2026 is de cloud-ondersteuning voor de populaire Bose SoundTouch speakers en soundbars definitief gestopt. We leggen uit wat er verandert en welke alternatieven er zijn...
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..