Indien op voorraad bij leverancier
Indien op voorraad bij leverancier
Deze Bosch KSN36VLDG combineert een royale 402-liter inhoud met stille werking, Total No Frost en VitaFresh 0°C technologie, waardoor u geniet van maximale versheid en gemak in een stijlvol design.
De ('Bosch KSN36VLDG vrijstaande koelkast') gebruikt Total No Frost om vocht actief uit de koellucht te verwijderen, waardoor ijsvorming en condens op de achterwand tot het verleden behoren. Dit bespaart u ontdooien en zorgt voor een gelijkmatige temperatuur. De Multi Airflow-technologie verdeelt de koude lucht efficiënt door het hele interieur, zodat elk product optimaal gekoeld blijft.
Dankzij de VitaFresh XXL 0°C-lade blijft uw voeding tot drie keer langer vers, doordat de temperatuur net boven het vriespunt wordt gehouden. De ('Bosch KSN36VLDG vrijstaande koelkast') biedt daarnaast Flex Interieur met in hoogte verstelbare plateaus en flexibele deurvakken, zoals FlexDoor, die eenvoudig zijn aan te passen voor hoge flessen of grote bakken. Dit geeft u de vrijheid om de indeling naar wens te configureren.
Met een geluidsniveau van slechts 39 dB werkt de Bosch KSN36VLDG bijzonder stil, ideaal voor open keukens. Het energieverbruik van 138 kWh per jaar en energieklasse D maken het een efficiënte keuze. De metal look deur in pearl grey matt en het LED-display met Soft Start verlichting zorgen voor een moderne uitstraling, terwijl functies zoals vakantiemodus en deur open alarm bijdragen aan gebruiksgemak en veiligheid.
| Geluidsniveau | Normaal - 39 dB |
|---|---|
| Inhoud | 402 l koelen |
| Deur montage | Standaard |
| No Frost | Ja |
| Kleur | Grijs |
| Type koelkast | Koelkast kastmodel |
|---|---|
| Plaatsing apparaat | Vrijstaand |
| Serie | Serie 4 |
| Typenummer | KSN36VLDG |
| Gebruik | Huishoudelijk |
| Modellijn | Lijnmodel |
| Netto inhoud koelgedeelte | 402 liter |
|---|---|
| Netto inhoud totaal | 402 liter |
| Materiaal van de plateaus | Veiligheidsglas |
| Vriesvak | Nee |
| Superkoelen | Ja |
|---|---|
| Supervriezen | Nee |
| Biofresh/0°-zone | VitaFresh |
|---|---|
| No Frost | Ja |
| Soft-Close | Nee |
| Binnenverlichting | Ja |
| Regelbare luchtvochtigheid | Ja |
|---|
| Aansluitspanning | 220-240 V |
|---|---|
| Frequentie | 50 Hz |
| Lengte aansluitsnoer | 2.4 meter |
| Type stekker | Schuko-/Gardy. met aarding |
| Klimaatklasse | SN-T |
|---|---|
| Scharnieren verwisselbaar | Ja |
| Draairichting deur | Links |
| Basiskleur | Grijs |
|---|
| Aantal vershoudlades | 3 |
|---|---|
| Aantal draagplateaus in koelgedeelte | 4 |
| Ontdooisysteem koelkast | Ja |
| Temperatuurregeling | Analoog |
| Lamptype | LED |
| Energieverbruik per jaar | 138 kWh |
|---|---|
| Geluidsniveau | 39 dB |
| Nisdiepte | 600 mm |
|---|---|
| Hoogte | 1862 mm |
| Breedte | 595 mm |
| Breedte inclusief verpakking | 665 mm |
| Bruto gewicht | 70.2 kg |
| Diepte inclusief verpakking | 790 mm |
| Hoogte inclusief verpakking | 1940 mm |
| Alarmsignaal open deur | Ja |
|---|---|
| Alarmsignaal bij storing | Akoestisch |
| Flessenrooster | Ja |
|---|
| Energielabel | D |
|---|---|
| EAN nummer | 4242005553549 |
| Gewicht | 63.90kg |
| Afmeting (HxBxD) | 186.20cm x 59.50cm x 66.30cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van de Bosch KSN36VLDG wordt volledig door ons verzorgd. Wij zijn geautoriseerd servicepantner van Bosch. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Bosch hecht grote waarden aan goede dienstverlening, ook na uw aankoop. Daarom staan zowel wij als de Bosch Service- Informatielijn elke werkdag van 09:00 tot 17:00 uur klaar om al uw vragen over Bosch producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Bosch Home-Service. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur, meldcode en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Op 6 mei 2026 is de cloud-ondersteuning voor de populaire Bose SoundTouch speakers en soundbars definitief gestopt. We leggen uit wat er verandert en welke alternatieven er zijn...
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..