Deze Bosch KSN36VCCG combineert een ruime XXL-inhoud van 402 liter met de VitaFresh 0°C technologie voor langere versheid, een stil Total No Frost systeem en de flexibele PerfectFit inrichting voor maximaal gebruiksgemak in een strak design.
De Bosch KSN36VCCG koelkast is voorzien van een speciaal afgesloten vershoudcompartiment met een temperatuur die net boven het vriespunt blijft. Deze nauwkeurige temperatuurregeling in combinatie met een geoptimaliseerde luchtvochtigheid vertraagt het bederfproces van microbiologische activiteit aanzienlijk. Het resultaat is dat uw verse producten zoals vis, vlees, groenten en fruit hun vitamines, versheid en knapperige textuur veel langer behouden, wat leidt tot minder voedselverspilling en meer flexibiliteit bij het boodschappen doen.
Dankzij het Total No Frost systeem circuleert er continu gelijkmatig gekoelde lucht door de hele koelruimte van de Bosch KSN36VCCG. Dit geavanceerde ventilatiesysteem voorkomt niet alleen de vorming van ijs en condens, maar zorgt ook voor een constante temperatuur zonder koude plekken. Gecombineerd met het PerfectFit ontwerp, waarbij alle rekken en laden volledig uitschuiven als de deur 90 graden open staat, heeft u altijd moeiteloos en volledig toegang tot alle inhoud achterin, wat het in- en uitruimen tot een eenvoudige taak maakt.
De indeling van de Bosch KSN36VCCG vrijstaande koelkast is volledig aanpasbaar aan uw dagelijkse behoeften. De diepe deurvakken zijn in hoogte verstelbaar, zodat u eenvoudig ruimte maakt voor grote flessen of hoge potten. Deze flexibiliteit wordt ondersteund door een uitzonderlijk stil werkend koelmechanisme. Met een geluidsniveau van slechts 35 dB, vergelijkbaar met een fluisterstille bibliotheek, integreert het apparaat zich onopvallend in uw leefomgeving, zelfs als de keuken direct aan de woonruimte grenst.
Beknopte specificaties | |
| Geluidsniveau | Zeer stil - 35 dB |
|---|---|
| Inhoud | 402 l koelen |
| No Frost | Ja |
| Kleur | Grijs |
Algemeen | |
| Type koelkast | Koelkast kastmodel |
| Bouwvorm | Vrijstaand |
| Serie | Serie 4 |
| Gebruik | Huishoudelijk |
Eigenschappen | |
| Netto inhoud koelgedeelte | 402 liter |
| Netto inhoud totaal | 402 liter |
| Materiaal van de plateaus | Veiligheidsglas |
| Vriesvak | Nee |
Programma's en functies | |
| Superkoelen | Ja |
Comfort | |
| Biofresh/0°-zone | VitaFresh |
| No Frost | Ja |
| Soft-Close | Nee |
| Binnenverlichting | Ja |
Aansluiting | |
| Lengte aansluitsnoer | 2.4 meter |
Technisch | |
| Klimaatklasse | SN-T |
| Scharnieren verwisselbaar | Ja |
| Draairichting deur | Links |
Design | |
| Basiskleur | Grijs |
Specificaties | |
| Model vaatwasser | Nofrost |
| Aantal vershoudlades | 4 |
| Aantal draagplateaus in koelgedeelte | 4 |
| Ontdooisysteem koelkast | Ja |
| Temperatuurregeling | Analoog |
| Lamptype | LED |
Prestaties en verbruik | |
| Energieverbruik per jaar | 110 kWh |
| Geluidsniveau | 35 dB |
Maten en gewicht | |
| Nisdiepte | 60 cm |
Zekerheid | |
| Alarmsignaal open deur | Ja |
| Alarmsignaal bij storing | Ja |
Toebehoren | |
| Flessenrooster | Ja |
Fysieke eigenschappen | |
| Energielabel | C |
| EAN nummer | 4242005553556 |
| Gewicht | 67.80kg |
| Afmeting (HxBxD) | 186.20cm x 59.50cm x 66.30cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van de Bosch KSN36VCCG wordt volledig door ons verzorgd. Wij zijn geautoriseerd servicepantner van Bosch. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Bosch hecht grote waarden aan goede dienstverlening, ook na uw aankoop. Daarom staan zowel wij als de Bosch Service- Informatielijn elke werkdag van 09:00 tot 17:00 uur klaar om al uw vragen over Bosch producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Bosch Home-Service. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur, meldcode en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..
Er bestaan heel veel mythes over wat nu gezond eten en drinken is. Deze mythes zijn wijdverspreid en overal op internet te vinden, maar kloppen ze wel? Wij hebben een aantal bekende mythes uitgekozen,..